Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku.wwwa ale tu dzis tematów sie przeweinęło ...ale Marcono87 z tym ślubem...rzowalił mi system :polew::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie kumam co jest grane na początku wszystko było ok w zwijaku teraz ciągle mam bałagan:facepalm:

Opublikowano
Ja nie kumam co jest grane na początku wszystko było ok w zwijaku teraz ciągle mam bałagan:facepalm:

chyba brakuje jednego auta :whistling:

capture20130421211527.png

Opublikowano

No mi całkiem inaczej pokazuje osobno nicki i osobno porozrzucane miniaturki:kwasny:

Opublikowano

Tak Mojego :polew:

Zart z Moim wozidelkiem narazie sie nie pcham do Elity , jeszcze za malo zrobione no chyba , ze 18" fele i kiera z multifunkcja z A5 wystarczy :naughty:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

a no i czarne szybki i sofcik na 167 kucy :kox:

Opublikowano
Tak Mojego :polew:

Zart z Moim wozidelkiem narazie sie nie pcham do Elity , jeszcze za malo zrobione no chyba , ze 18" fele i kiera z multifunkcja z A5 wystarczy :naughty:

Ty to możesz zaplikować do b6d po rezaniach po tych wypadkach :wink::decayed:

Opublikowano
Tak Mojego :polew:

Zart z Moim wozidelkiem narazie sie nie pcham do Elity , jeszcze za malo zrobione no chyba , ze 18" fele i kiera z multifunkcja z A5 wystarczy :naughty:

Ty to możesz zaplikować do b6d po rezaniach po tych wypadkach :wink::decayed:

OK :thumbup1:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Co taka cisza nagle nastala ????

Opublikowano
myślałam że w pl tylko tak może być :facepalm::polew:

ja bym nie wsiadła w helikopter :whistling:

Eee tam, gadasz, jak dobrze popijesz i się położysz, to nie masz helikopterów?! :naughty: mów mnie piękna co z tym sierpniem, żebym wiedział jak ludzi po pokojach rozmieszczać :grin:

mówisz że na zlot mam do was wbijać :whistling::grin:

ja nie wiem co na majówkę robię a co dopiero w sierpniu :facepalm::polew:

Opublikowano

panowie jaka jest średnica tarczy hamulcowej przedniej S4 B6? :dziura:

Opublikowano
panowie jaka jest średnica tarczy hamulcowej przedniej S4 B6? :dziura:

345mm chyba co?

Opublikowano
myślałam że w pl tylko tak może być :facepalm::polew:

ja bym nie wsiadła w helikopter :whistling:

Eee tam, gadasz, jak dobrze popijesz i się położysz, to nie masz helikopterów?! :naughty: mów mnie piękna co z tym sierpniem, żebym wiedział jak ludzi po pokojach rozmieszczać :grin:

mówisz że na zlot mam do was wbijać :whistling::grin:

ja nie wiem co na majówkę robię a co dopiero w sierpniu :facepalm::polew:

Zapraszam :naughty:

Opublikowano

Panowie co do bałaganu tobarkuje teraz auta bad boya ale tak to juz jest ze strony na ktorycj sie robi np minaturki co jakis czas usuwaja stare foty i wtedy tu iu nas jest brak linka :decayed:

Opublikowano

Ta srednica tarcz S4 B6 to 345mm , co mikaszi dorwales wkoncu jakies heble os S4 do Twojej bryki?

Opublikowano
Ta srednica tarcz S4 B6 to 345mm , co mikaszi dorwales wkoncu jakies heble os S4 do Twojej bryki?

moim zdaniem 321mm w zupełności wystarcza :wink:

Opublikowano

Ja szukam kompletnych zaciskow od S4 na tyl teraz ale ciezka sprawa bo albo ceny za kompletne zaciski ludziska biora z kosmosu to jak juz uda sie znalesc cos za dobra kase to zawsze cos sie musi zesrac i trzeba zakup przelozyc :facepalm: ale wkoncu moze cos w Lipcu uda sie zalozyc sensownego na tyl bo teraz te ori tarczki na tyle nie pasuja wizerunkowo do tych wielkich z przodu.

Opublikowano
Ta srednica tarcz S4 B6 to 345mm , co mikaszi dorwales wkoncu jakies heble os S4 do Twojej bryki?

już coś kupiłem , tylko nie wiem czy się za bardzo nie pospieszyłem z tym zakupem :kwasny:

dobra chłopaki , trzymta się :hi:

Opublikowano
Ta srednica tarcz S4 B6 to 345mm , co mikaszi dorwales wkoncu jakies heble os S4 do Twojej bryki?

już coś kupiłem , tylko nie wiem czy się za bardzo nie pospieszyłem z tym zakupem :kwasny:

dobra chłopaki , trzymta się :hi:

Będę miał sprawę do Ciebie. Ale to może poczekać do jutra, ćwiknę Ci jutro po pracy.

Opublikowano

ok Ja tez spadam bo rano trzeba wstac , dobrej nocy wszystkim :hi:

Opublikowano

Czołem Elyta :hi:

Ile są warte zwykłe listwy na drzwi w kolor ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.