Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fotki musiały być super. A jakie uczucie musiała mieć panna :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze suka miała czelność piątke mu sprzedać - no nie :grin:

Opublikowano

jestem ciekawy jak ta impreza wyglądała jak skończyła się dopiero o 22 :grin:

Opublikowano
jestem ciekawy jak ta impreza wyglądała jak skończyła się dopiero o 22 :grin:

Słuchaj, pewnie goście stwierdzili, że jak wszystko opłacone i że wódka śledzie wszystko bedzie - no to h*j, trzeba tańczyć :decayed:

Opublikowano

no po takiej wiadomości to nic tylko się zachlać bo wódki do oporu :grin:

Opublikowano

siema Panowie dorwalem sie dzis do wymiany mechanizmu szyby od kierowcy i dupaaaa nie poszlo mi hehehe jest gdzies fotostory z tego?? Ktos to kiedys robil??

Opublikowano

Marcino a gdzieś Ty upolował mojego strucla :naughty: ?

Czyli jednak to jeszcze jeździ

Opublikowano
siema Panowie dorwalem sie dzis do wymiany mechanizmu szyby od kierowcy i dupaaaa nie poszlo mi hehehe jest gdzies fotostory z tego?? Ktos to kiedys robil??

jest w dziale Warsztat/zrób to sam

Na yt tez jest filmik jak wymienic mechanizm

Opublikowano

Właśnie zauważyłem że nie mam dekielka do felgi "audi" :wallbash:

albo zgubiłem, albo ukradli albo została u wulkanizatora...

mogłem zgubić jak źle założyli...

Ma ktoś może dekielek ? Bo na allegro majątek. :facepalm:

Handlarze mają po 5 dyszek.

Powiedzcie mi czy są różne wymiary czy to jeden pieron ?

Ci mają w rozsądnych cenach tylko czy podejdą do RS-ów?

Dekielek OPEL, VW, SEAT, FIAT, SKODA, AUDI. (3166055557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A8 D3 DEKIELEK FELGI 69MM ORYGINAŁ (3125424612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Marcino a gdzieś Ty upolował mojego strucla :naughty: ?

Czyli jednak to jeszcze jeździ

No sam byłem zaskoczony ;) w siedlcach na imprezie

Opublikowano

Tez chetnie kupie ten element do dekielka Avusów.

Moze komus zalega?

-DSC6844.jpg

Opublikowano

Wojtek, Ty masz jakieś kostki i piny u siebie?

Opublikowano
Wojtek, Ty masz jakieś kostki i piny u siebie?

NIe bardzo.

Co szukasz?

A mam jak chcesz ten metalowy element do laczenia tylnej kanapy na srodku wraz z zaslepka i srubka.

Jak chcesz to moge Ci go za free dac jesli jeszcze nie zrobiles tej kanapy tyl.

Opublikowano

Jeszcze nie zrobiłem :doh:

Szukam tych kostek i pinów żeby elektrykę podłączyć i pakiet światło w sensowny sposób, bo MCE F już do mnie jedzie :decayed:

Opublikowano
ALOHA ELYTA

Weekend uratowany-lato na,pokładzie auto ujebane a,i tak najładniejsze na dzielni :kox:

Przy zmianie kół zauważyłem rudą i wielką ryse na lewym tylnym nadkolu trza malować. :thumbdown: i klocki do wymiany. Czyli wpada 320mm bez marudzenia :banan:

ale co nie widziałeś tego wcześniej :shock3:

ja na moim samochodzie znam każdą mikro rysę i nawet najmniejszy odprysk od kamyczka :kox:

rudą widziałem ale rysa mnie wku.. bo jakby prezent od życzliwego wygląda-dobrze że tp jeden element.
Opublikowano
Jeszcze nie zrobiłem :doh:

Szukam tych kostek i pinów żeby elektrykę podłączyć i pakiet światło w sensowny sposób, bo MCE F już do mnie jedzie :decayed:

To pisz mosci rezaczu co tam potrzebujesz :wink:

Opublikowano

Poszło PW brzydalu :decayed:

Opublikowano

:dziura:

:decayed:

Opublikowano

Marcino a gdzieś Ty upolował mojego strucla :naughty: ?

Czyli jednak to jeszcze jeździ

No sam byłem zaskoczony ;) w siedlcach na imprezie

Najwidoczniej zrobił i jeździ i dobrze :naughty:

Opublikowano
Jeszcze nie zrobiłem :doh:

Szukam tych kostek i pinów żeby elektrykę podłączyć i pakiet światło w sensowny sposób, bo MCE F już do mnie jedzie :decayed:

Kostki w serwisie o ile pamietam 15 zl wiec czasami ASO to najlepsze wyjscie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.