Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

to ty lepiej powiedz gdzie dokładnie na pomorze zawitasz:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

to tak jak ja :banan:

co z tą popijawą nad morzem??

Opublikowano

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

Liczę na Twoją obecność na zlocie w sierpniu :naughty: ja teraz rzadziej, raz w miesiącu będę ganiał.

Opublikowano

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

to ty lepiej powiedz gdzie dokładnie na pomorze zawitasz:decayed:

aż wstyd się przyznać bo tu na pewno sami miastowi :grin:

jestem z małej wsi na pomorzu o nazwie Podgóry

o tu mieszkam

podgóry , pl , pomorskie - Google Maps

Opublikowano

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

to ty lepiej powiedz gdzie dokładnie na pomorze zawitasz:decayed:

aż wstyd się przyznać bo tu na pewno sami miastowi :grin:

jestem z małej wsi na pomorzu o nazwie Podgóry

o tu mieszkam

podgóry , pl , pomorskie - Google Maps

Łeee to do mnie masz rzut beretem:wink:
Opublikowano

ty tam nie patrz na wladiego do bytowa to jeszcze bliżej :decayed:

Opublikowano

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

to tak jak ja :banan:

co z tą popijawą nad morzem??

gdzie i kiedy , na browarzenie zawsze sie czas znajdzie :wink::drinks::drunk:

Kiedy teraz do PL gonisz?

Jeszcze dokładnie nie mam ustalonej daty wyjazdu ale coś koniec lipca , początek sierpnia no i jadę na cały miesiąc :kox:

Liczę na Twoją obecność na zlocie w sierpniu :naughty: ja teraz rzadziej, raz w miesiącu będę ganiał.

tak się właśnie zastanawiałem :wink:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

no i do waldiego i do ciebie Edytko to rzut beretem no to trzeba będzie się gdzieś spotkać :wink:

Opublikowano

No to zapisuj się :wink:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-oem-2-4-sierpnia-2013-ostrow-wielkopolski-270668/#post3500898

założyłem wątek w dziale ze zlotami, będzie teraz lepiej odnajdywalny :decayed:

Opublikowano
no i do waldiego i do ciebie Edytko to rzut beretem no to trzeba będzie się gdzieś spotkać :wink:

będzie trzeba jakiegoś grilla chyba ogarnąć :decayed:

lecę w kime

dobranoc panowie :wink:

Opublikowano

Dobranoc Edytka:wink:

Opublikowano
no i do waldiego i do ciebie Edytko to rzut beretem no to trzeba będzie się gdzieś spotkać :wink:

będzie trzeba jakiegoś grilla chyba ogarnąć :decayed:

lecę w kime

dobranoc panowie :wink:

Chociaż przytul chłopa :wink:

Opublikowano

good night

:hi:

Opublikowano
no i do waldiego i do ciebie Edytko to rzut beretem no to trzeba będzie się gdzieś spotkać :wink:

będzie trzeba jakiegoś grilla chyba ogarnąć :decayed:

lecę w kime

dobranoc panowie :wink:

Chociaż przytul chłopa :wink:

:naughty:

Opublikowano
no i do waldiego i do ciebie Edytko to rzut beretem no to trzeba będzie się gdzieś spotkać :wink:

będzie trzeba jakiegoś grilla chyba ogarnąć :decayed:

lecę w kime

dobranoc panowie :wink:

Chociaż przytul chłopa :wink:

:sexinbed::decayed::wink:

Opublikowano

sama prawda :decayed:

Opublikowano

musti kojarzysz auto :wink:

IMG_0539.jpg

Opublikowano

Dzien Dobry Division:) piekny dzionek...dzis trzeba jechac na spota do NS

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema: kozaki:wink:
Opublikowano
sama prawda :decayed:

Katuje to kilka razy dziennie od pewnego czasu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.