B6 DIVISION

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

a Ty Michale za ile pogoniłbyś swojego w F??

każdemu kto się mnie o to pyta mówię że jest bezcenny , tak jak teraz stoi to coś koło 5.000F +

wiem że cena jest chora ale wiem ile są warte tajle które mam w samochodzie

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

oczywiście bez recarosów :wink::decayed:

i na pewno jeszcze bym coś powyciągał :polew:

ale i tak go nie sprzedam , prędzej się sam rozleci :polew::polew::polew:

:shock3: i tak dużo chcesz dać :decayed:

za tyle to gołą budę dostaniesz ode mnie :grin::wink:

trochę drogo :polew::polew::polew::polew:

:naughty::naughty::naughty:

trochę drogo :polew::polew::polew::polew:

A kto by chciał Twoją gołą d*pę oglądać :whistling:

:polew:

Marcin puma ci dopłaci tylko bierz to w piz*u :polew:

Mateusz szukaj dobrej poradni bo z twoimi problemami to nie wszędzie dają rady:doh:

Mi już nic nie pomoże :tonguemad:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

To bierz moje za 15 :whistling:

chce ktos lampki pod fotele tył ?

józek, to to samo raczej.

Dobrze świecą. Rok jeżdżę i ani jedna się nie rozwaliła a mam cały środek led. odpukac

To bierz moje za 15 :whistling:

To byś poznał gniew żony :decayed: