Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

Opublikowano
a Ty Michale za ile pogoniłbyś swojego w F??

każdemu kto się mnie o to pyta mówię że jest bezcenny , tak jak teraz stoi to coś koło 5.000F +

wiem że cena jest chora ale wiem ile są warte tajle które mam w samochodzie

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

oczywiście bez recarosów :wink::decayed:

i na pewno jeszcze bym coś powyciągał :polew:

ale i tak go nie sprzedam , prędzej się sam rozleci :polew::polew::polew:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

:shock3: i tak dużo chcesz dać :decayed:

za tyle to gołą budę dostaniesz ode mnie :grin::wink:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

:shock3: i tak dużo chcesz dać :decayed:

za tyle to gołą d*pę dostaniesz ode mnie :grin::wink:

:naughty: biorę
Opublikowano

:hi:

1368570852_roohwz_600.jpg

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

:shock3: i tak dużo chcesz dać :decayed:

za tyle to gołą d*pę dostaniesz ode mnie :grin::wink:

:naughty: biorę

trochę drogo :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

:shock3: i tak dużo chcesz dać :decayed:

za tyle to gołą d*pę dostaniesz ode mnie :grin::wink:

:naughty: biorę

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

:shock3: i tak dużo chcesz dać :decayed:

za tyle to gołą d*pę dostaniesz ode mnie :grin::wink:

:naughty: biorę

trochę drogo :polew::polew::polew::polew:

A kto by chciał Twoją gołą d*pę oglądać :whistling:

:polew:

Opublikowano
Marcin puma ci dopłaci tylko bierz to w piz*u :polew:

Mateusz szukaj dobrej poradni bo z twoimi problemami to nie wszędzie dają rady:doh:

Mi już nic nie pomoże :tonguemad:

Opublikowano

Co racja to racja:decayed:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

cena dobra jak za takie auto :wink: mi jak by ktoś dał 40 tyś to bym sprzedał :decayed:

za Twoję 15 i zabieram :wink:

To bierz moje za 15 :whistling:

Opublikowano

chce ktos lampki pod fotele tył ?

Opublikowano

jaki led ?

Opublikowano

józek, to to samo raczej.

Dobrze świecą. Rok jeżdżę i ani jedna się nie rozwaliła a mam cały środek led. odpukac

Opublikowano
To bierz moje za 15 :whistling:

To byś poznał gniew żony :decayed:

Opublikowano
To bierz moje za 15 :whistling:

To byś poznał gniew żony :decayed:

ale on żonę oddaje za 15 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.