Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przyznać się kto zgarnął tą lodówkę ? :decayed:

serfin :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany,

czy to jest S4 czy S-line?

atrapa.jpg

Opublikowano

S4, nie było górnego grilla s line :whistling:

Opublikowano

myślałem że był w wersji black,

tak czy siak kupiłem tego grilla w cenie zykłego:decayed:

Opublikowano

wydaje mi się że ten co kupiłeś jest pryśnięty na czarno :whistling:

Opublikowano

nie przeszkadza:wink:

Opublikowano

moim zdaniem wygląda na S4

Opublikowano

bo kratki powinny być grafitowe ale na bank S4 zakupiłeś

Opublikowano

482626_246989952109423_817882188_n.jpg

:hi:

Opublikowano

Siemka zboczki ale fajnie że z samego rana takie widoki:slina::decayed:

Opublikowano
Siemka zboczki ale fajnie że z samego rana takie widoki:slina::decayed:

Świeżo cykane:naughty:

Opublikowano

Szkoda, że tylko w monitorze :decayed:

Widzieliście relingi od gościa, który miał lodówkę na allegro? Audi A4 B6 B7 małysz RELINGI dachowe reling czarne (3265071979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena wydaje mi się kox.

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ktoś z Was licytuje ? :decayed: wczoraj było 40 tyś a dziś 70 :shock3: ciekawe do ilu dojdzie, 80-90 ? :whistling:

Opublikowano

stan maluszka wiadomo fabryka,ale ponad 70tysi pozostawie bez komentarza :facepalm:

Opublikowano

Dokładnie chora już jest suma za tego malacza:facepalm:

Opublikowano

na pewno jakiś kolekcjoner licytuje, na wartości maluszek raczej nie straci :whistling:

Opublikowano

jak cudem dojdzie do 100tysi-to już bym miał mieszane uczucia że ktoś kiedykolwiek da za niego więcej :whistling:

kiedyś na allegro poszedł MB 126 SEC z przebiegiem 50tysi za 92tysiące i to przynajmiej jest samochód a nie samochodopodobne jak malcik,swoją drogą to Mikiciuk nakręcił sporą część Polski na takie "zabytki" zobaczcie po ile chodzą kredensy czy syrenki :decayed:

Opublikowano

20130524134818.jpg

Ma ktoś na zbyciu śruby mocujące osłonę silnika ?

Opublikowano

Panowie szukam i nie mogę znaleźć tematu gdzie była bardzo fajnie opisana regeneracja włącznika świateł. I tematu gdzie pisało jakie kable pozmieniać w kostce żeby podłączyć inny przełącznik świateł bo mam drugi ale jak go podłączyłem to na 0 świeciły mi światła mijania a jak dałem dalej to już wszystkie razem z halogenami mi się świeciły. :kwasny:

Pomoże ktoś? :wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Temat z regeneracja juz mam teraz kwestia kabli. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.