Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pęknie 100tysi jak nic :whistling:

Już pękło :whistling: moim zdaniem ktoś sobie dla jaj podbija.

To później będzie miał troche nieprzyjemności z takiego podbijania :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No dokładnie to jest przecież licytacja wiążąca:eek:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że w ciągu 3h nagle znalazło się 20osób które są w stanie zapłacić 80-100tys za malacza :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje :facepalm::facepalm:

:shock3::doh: pewnie myślał wtedy że to dużo :whistling:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

117tyś :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje :facepalm::facepalm:

:shock3::doh: pewnie myślał wtedy że to dużo :whistling:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

117tyś :shock3:

no to już raczej dla jaj ktos podbija :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kuźwa dla jaj.........jak wygra licytację to będzie musiał kupić:facepalm: ale na stówę aukcja jest ustawiona:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kuźwa dla jaj.........jak wygra licytację to będzie musiał kupić:facepalm: ale na stówę aukcja jest ustawiona:whistling:

no prosze cie nie powiesz mi ze tylu chetnych jest :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje :facepalm::facepalm:

:shock3::doh: pewnie myślał wtedy że to dużo :whistling:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

117tyś :shock3:

Kupujący też myślał, że dużo :decayed: Swoją drogą dużo portali + radio nagłośniło aukcję ;)

Historia jest prosta: człowiek, który go odziedziczył skontaktował się ze swoim znajomym prowadzącym autokomis w Piotrkowie. Pan od niechcenia pojechał do garażu zobaczyć maluszka, zrobił jedno zdjęcie i dał ogłoszenie które było praktycznie nie do znalezienia. Niebotyczna suma, jedno zdjęcie z telefonu i jedno zdanie: maluch jest nowy.

“Pojechałem na drugi dzień z czystej ciekawości zobaczyć maluszka bo cena była naprawdę wysoka i miałem nadzieje że maluch jest rzeczywiście nowy. Był. Gdy wszedłem do garażu już wiedziałem że jest mój! Pan który pośredniczył w transakcji (komisant) nie potrafił zrozumieć mojego zachwytu i tego, że zapłaciłem za auto na miejscu.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są też takie głosy:

"Coś mi nie gra... a pamiętam, ba! - byłem pasażerem paru kolejnych sztuk 126p.

Klapa (bo nie maska) silnika ma już "nowszy" kształt nacięć wlotów powietrza. Jeśli jest to rocznik '79 - to brakuje jednego, wąskiego rzędu nacięć, na zewnątrz.

Tak samo z emblematem "Licencja FIAT" -- tylko pierwsze lata produkcji - taki miały umieszczany, w roku 1977 była to wielka rzadkość - RARYTAS! Powiew zachodu. Jedynie wersje eksportowe je miały. W 1978 zaprzestano ich umieszczania zupełnie.

Pamiątką po tym znaczku były przez następnych parę lat (2-3) - gustowne gumowe zaślepki w tym miejscu.

Moim zdaniem - to nie jest żaden CUDOWNIE ZAPOMNIANY egzemplarz ale, po prostu -- tzw. "składak".

Dobrze przybunkrowany w garażu przez jakiegoś zaradnego człowieka. Auto ma elementy z różnych lat produkcji :)

cool story on

Bardzo wielu ludzi - w tych (też i moich!) czasach, mając "dojścia" - po kolei kupowało; karoserię, silnik, elementy zawieszenia, skrzynię, most itd itd itd - po znajomych hurtowniach by w Polmozbycie na fuchę - robić po kawałku swój wymarzony samochód.

Normalną drogą nie było przecież sposobu - by samochód nabyć. Chyba, że mając w pip kasiory -- szło się albo do Pewexu albo na giełdę i płaciło x10..."

zassane z forum :shock3:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

120 400 zł :shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dZieki za pamieć ale znaczek juz nagrany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kuźwa dla jaj.........jak wygra licytację to będzie musiał kupić:facepalm: ale na stówę aukcja jest ustawiona:whistling:

Mi czasem też kumpel podbije i jakoś nigdy mi nie zapłacił jak wygrał aukcję :decayed: ale skąd Ty wladi możesz o tym wiedzieć skoro nie masz kolegów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz rację tego nie wiem bo Ci kumpel podbija zawsze kakaowe oczko:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz rację tego nie wiem bo Ci kumpel podbija zawsze kakaowe oczko:polew::polew::polew::polew::polew:

A potem stawia stempel, że już podbity :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale jak kumpel kupi to od 120 klocków jest w pip prowizji:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...