Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

i zablokowali mi dwa konta na ebayu :kwasny::facepalm:
Ujowo to już mi nic nie kupisz:whistling: napisz do nich jebnij skruchę i Ci odblokują jeżeli to Twój pierwszy wyskok:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by się nie kapneli ale na obu kontach mam takie same dane :doh::doh::doh: , do tego na ten adres gdzie mieszkam nie mogę założyć innego konta na ebayu bo mnie system odrzuca :kwasny: . Mają 14 dni na rozpatrzenie sprawy a ja 14 dni bez ebaya :doh:

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

i zablokowali mi dwa konta na ebayu :kwasny::facepalm:
Ujowo to już mi nic nie kupisz:whistling: napisz do nich jebnij skruchę i Ci odblokują jeżeli to Twój pierwszy wyskok:decayed:

tU nie rozchodziło się o recarosy bo przy ich licytacji nie musiałem nic robić o cena sama szła do góry , gość z Danii dawał mi 1000F kup teraz a ja mu napisałem że nie mogę aukcji przerwać i jak jest zainteresowany to niech licytuje , no i wygrał .

Zablokowanie kont tyczyło sie licytacji o RNS-E , chyba jakiś gość się kapnął że go podbijam , zgłosił to do eBaya , oni to sprawdzili i lipa

zresztą panowie bądźmy poważni , każdy sobie sam albo przez kogoś kiedyś cenę podbijał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie jakis link do ramion wycieraczek gdzie jest normalne zapiecie gdzie mozna zamontowac wycieraczki z marketu chociaz by bo te co mam teraz 2001 to nii uja nie moge dostac nigdzie a 300 nie bede wydawal. ja jakies komplety ramiona i wycieraczki ori OOOO ale ktore mam kupic. sa po 240 zl ale ktore. pomóżcie :facepalm:

pomoze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już się nie tłumacz krętaczu:polew::polew:

biznes is biznes

tu kupiłem :decayed:

AUDI S4 B6 AVANT RECARO LEATHER INTERIOR | eBay

tu sprzedałem :decayed:

AUDI A4 S4 RS4 01-08 RARE RECARO HALF LEATHER / ALCANTARA SPORT SEATS INTERIOR | eBay

nie sprzedałem ich na forum i każdemu kto się pytał odpisywałem z nierealną ceną , na kolegach sie nie zarabia :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem propozycje na recaro właśnie z Danii, może ten sam gość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuste miałeś te stołki :thumbup1:

Widzę, że korzystasz z paypala. Jakie zdanie o nim? Przeczytałem dzisiaj dużo nieciekawych opinii, że blokują wypłaty, że dużo przekrętów typu: wysyłasz, gość odbiera, pisze do nich, że nic nie dostał i zabierają Ci kasę z konta itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zablokowali mi dwa konta na ebayu :kwasny::facepalm:

Zawsze możesz się do kolegi uśmiechnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem propozycje na recaro właśnie z Danii, może ten sam gość :wink:

powiem ci to w tam tym kierunku sprzedaje najwięcej tajli Dania, Norwegia , Szwecja, nie wiem czy oni tam mają taki słaby rynek części używanych albo maja za duzo kasy

ostatnio sprzedałem jednemu gościowi ze Szwecji dokładkę przedniego zderzaka B6 S-line za 150F do tego wysyłka 60F :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mój szyberdach zaczął żyć własnym życiem,podczas jazdy sam się otwiera i zamyka? co może być przyczyną?

Prawdopodbnie styki zaśniedziałe w tym przełączniku, u mnie było podobnie, ściągnąłem lampke i poczyściłem wszystko, przy składaniu psiknąłem czymś do styków i jak narazie spokój.

znalazłem taki opis,że ta blaszka miesza w temacie :: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie. Jako że nikt nie ma do sprzedania ori dywaników na przód zacząłem szukać po allegro bo 250 zł w serwisie za 2 dywaniki nie widzi mi się dawać. :facepalm: Co powiecie o tych dwóch kompletach. Które byście wybrali? :wink:

DYWANIKI GRUBE AUDI A4 B6 2001-2007 PETEX GERMANY (3261571141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3264723382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuste miałeś te stołki :thumbup1:

Widzę, że korzystasz z paypala. Jakie zdanie o nim? Przeczytałem dzisiaj dużo nieciekawych opinii, że blokują wypłaty, że dużo przekrętów typu: wysyłasz, gość odbiera, pisze do nich, że nic nie dostał i zabierają Ci kasę z konta itp

Złego słowa bym nie powiedział o paypalu , no może oprucz tego ze te ich prowizję są trochę duże. Od kwoty 1000F wpłacanej przez kupującego zabierają zabierają 30F :kwasny:.

Wiadomo że każdy kupujący może cię zrobić na kasę jeżeli mu wyślesz paczkę bez potwierdzenia odbioru. Już nie jedną sprawę wygrałem z różnymi krętaczami i już sie nauczyłem że przed wysyłką robię zdjęcie tego co wysyłam , potem zdjęcie paczki z naklejka odbiorcy i wysyłam tylko kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...