Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ma ktoś podstopnice w dobreju kasie od rsa:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja mam z wartburga to Ci dam :decayed:

Opublikowano
Pierwsza rozmowa o pracę i już b6 jeździsz nieźle, ale kciuki będę trzymał

Pierwsza na bezrobociu :D

Daniel małe OT

który Bez. w Wiedniu zamieszkujesz?

12 Bz. Meidling, rzut beretem od Philadelphiabrucke :wink:

Opublikowano

ALOHA Zboczki :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Niech żyje bezrobocie! :grin:

Coś słabo trzymaliście :whistling:

Opublikowano
Niech żyje bezrobocie! :grin:

Coś słabo trzymaliście :whistling:

Albo zobaczyli Twoje B6 i stwierdzili "Nie niieeee, ten już za dużo nakradł, nie możemy się narażać" :grin::wink:

Opublikowano

Panowie laczac dokladne z gora zderzaka jest taki maly kadracik przykrecany miedzy dokladke a zderzak z boku.

Macie fotke tego albo nr z etki??

Opublikowano

Kaju, byłem metrem :grin:

Opublikowano
Panowie laczac dokladne z gora zderzaka jest taki maly kadracik przykrecany miedzy dokladke a zderzak z boku.

Macie fotke tego albo nr z etki??

Gdzieś leży chyba taki u mnie w domu jeszcze:mysli: 45zł w ASO kosztuje

SLIZG ZDERZAKA AUDI A4 B6 MALYSZ LEWY PRZOD (3260021748) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Panowie laczac dokladne z gora zderzaka jest taki maly kadracik przykrecany miedzy dokladke a zderzak z boku.

Macie fotke tego albo nr z etki??

Gdzieś leży chyba taki u mnie w domu jeszcze:mysli: 45zł w ASO kosztuje

SLIZG ZDERZAKA AUDI A4 B6 MALYSZ LEWY PRZOD (3260021748) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To nie to.

To o czym mowie to taki maly kwadracik.

JAk jest dokladka zderzaka po boku to ma 3 owtory,zeby zapiac do slizgu blotnika i 4 owtwor wyzej troche (nad halogenem,ale troche z boku) i tak sie przykreca miedzy gore,a dokladke.

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

1727jpg_nxnpawr.jpg

Opublikowano

To może ma ktoś uszkodzony gwint do A4 B6 ? (KW/Weitec/AP)

Opublikowano

1004567_255525394589212_158402375_n.jpg

:naughty:

Opublikowano

Panie i Panowie co jest potrzebne do montażu kierownicy z RSa oprócz samej kierownicy i poduchy ?

708932686911ee9ab1a9b.jpg

:kox::naughty:

Opublikowano

:eusathink:kupe siana, aha i szczęścia żeby nigdy nie wypróbować poduszki :grin:

Opublikowano
:eusathink:kupe siana, aha i szczęścia żeby nigdy nie wypróbować poduszki :grin:

Ewentualnie cały sterownik z czujami i gro :grin:

Opublikowano
:eusathink:kupe siana, aha i szczęścia żeby nigdy nie wypróbować poduszki :grin:

ostatnio była taka wystrzelona w zwykłej b6 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.