Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jeden plus ze raczej s-line wpadnie. Fly moge Ci go sprzedac:decayed: bedziesz mial futerko:decayed:

no jakie raczej jakie raczej napewno zabanglaj s-line :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ile jest warta kiera 4 ramienna multi z poduszką z B7/b8?

Opublikowano

nie mam pojecia

u mnie na rynku inne ceny

Opublikowano

Puma przelew mi zrobiles?

Opublikowano
Puma przelew mi zrobiles?

Przecież ci pisałem że wczoraj zrobiłem

Opublikowano
Jeden plus ze raczej s-line wpadnie. Fly moge Ci go sprzedac:decayed: bedziesz mial futerko:decayed:

Czapka na zimę z borsuka będzie :decayed:

51132428a__czapka_borsuk_seria_zwierzaki_.jpg

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

Panowie ile jest warta kiera 4 ramienna multi z poduszką z B7/b8?

500-600 :whistling:

Opublikowano

Dzien dobry wszystkim!

Pany kto z was jest z Wroclawia? Pytam iz w drugiej polowie Sierpnia bede we Wroclawiu okolo 4 dni na montaz nowych pompowtryskow , turbinki od 3.0 TDi oraz strojeniu wszystkiego i tak sie zastanawiam jak autko bedzie unieruchomione to moze zdjac kolka i oddac je gdzies we Wrocku do odnowy , wiaodmo prostowanie felunku , odnowa rantow i malowanie proszkowe.

Mozecie polecic jakis godny warsztacik gdzie mozna takie cos przeprowadzic za dobre pieniadze ? :wink:

Opublikowano
Jeden plus ze raczej s-line wpadnie. Fly moge Ci go sprzedac:decayed: bedziesz mial futerko:decayed:

Czapka na zimę z borsuka będzie :decayed:

http://www.hurtownie.pl/bin/images/51132428a__czapka_borsuk_seria_zwierzaki_.jpg

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

Panowie ile jest warta kiera 4 ramienna multi z poduszką z B7/b8?

500-600 :whistling:

Tomek is that You??

:siema:

Opublikowano

Siema Elita ;)

Opublikowano

image.jpg

Male spy foto

Opublikowano

Panowie RNS-E kupie bo uciekl mi wlasnie z przed nosa :facepalm:

Opublikowano

Ja czekam na swojego ledowca wlasnie:kox: bo wczoraj kurier w uja polecial :kwasny:

Opublikowano
piz*nąłem w borsuka dziś :doh: efektem jest połamana dokładka, rozjebany halogen, urwana osłona pod silnikiem i ten plastik co przychodzi na halogen :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Mam lewy jakbys chcial.

Lewa to strona kierowcy?

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Ja czekam na swojego ledowca wlasnie:kox: bo wczoraj kurier w uja polecial :kwasny:

Nie masz jeszcze jednego czasem?:decayed:

Opublikowano

daj dobra cene to odsprzedam swoj :decayed:

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim!

Pany kto z was jest z Wroclawia? Pytam iz w drugiej polowie Sierpnia bede we Wroclawiu okolo 4 dni na montaz nowych pompowtryskow , turbinki od 3.0 TDi oraz strojeniu wszystkiego i tak sie zastanawiam jak autko bedzie unieruchomione to moze zdjac kolka i oddac je gdzies we Wrocku do odnowy , wiaodmo prostowanie felunku , odnowa rantow i malowanie proszkowe.

Mozecie polecic jakis godny warsztacik gdzie mozna takie cos przeprowadzic za dobre pieniadze ? :wink:

Uderz do użyszkodnika Nelson, powinien Ci w tej kwestii pomóc, całkiem niedawno odnawiał i malował w seledyn swoje prosiaki. Więcej szczegółów u niego na PW, aha, napisz, że przysyła Cie jego Pan i Władca :decayed:

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim!

Pany kto z was jest z Wroclawia? Pytam iz w drugiej polowie Sierpnia bede we Wroclawiu okolo 4 dni na montaz nowych pompowtryskow , turbinki od 3.0 TDi oraz strojeniu wszystkiego i tak sie zastanawiam jak autko bedzie unieruchomione to moze zdjac kolka i oddac je gdzies we Wrocku do odnowy , wiaodmo prostowanie felunku , odnowa rantow i malowanie proszkowe.

Mozecie polecic jakis godny warsztacik gdzie mozna takie cos przeprowadzic za dobre pieniadze ? :wink:

Uderz do użyszkodnika Nelson, powinien Ci w tej kwestii pomóc, całkiem niedawno odnawiał i malował w seledyn swoje prosiaki. Więcej szczegółów u niego na PW, aha, napisz, że przysyła Cie jego Pan i Władca :decayed:

:polew::polew::polew: ok serdeczne dzieki kolego Karolu , zagadam i zobaczymy co z tego wyjdzie , Pan i Wladca powiadasz :polew::polew::polew:

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim!

Pany kto z was jest z Wroclawia? Pytam iz w drugiej polowie Sierpnia bede we Wroclawiu okolo 4 dni na montaz nowych pompowtryskow , turbinki od 3.0 TDi oraz strojeniu wszystkiego i tak sie zastanawiam jak autko bedzie unieruchomione to moze zdjac kolka i oddac je gdzies we Wrocku do odnowy , wiaodmo prostowanie felunku , odnowa rantow i malowanie proszkowe.

Mozecie polecic jakis godny warsztacik gdzie mozna takie cos przeprowadzic za dobre pieniadze ? :wink:

Uderz do użyszkodnika Nelson, powinien Ci w tej kwestii pomóc, całkiem niedawno odnawiał i malował w seledyn swoje prosiaki. Więcej szczegółów u niego na PW, aha, napisz, że przysyła Cie jego Pan i Władca :decayed:

:polew::polew::polew: ok serdeczne dzieki kolego Karolu , zagadam i zobaczymy co z tego wyjdzie , Pan i Wladca powiadasz :polew::polew::polew:

Ta, napisz mu: cipciaku, przysyła mnie do Ciebie Twój Pan i Władca kaju :decayed:

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim!

Pany kto z was jest z Wroclawia? Pytam iz w drugiej polowie Sierpnia bede we Wroclawiu okolo 4 dni na montaz nowych pompowtryskow , turbinki od 3.0 TDi oraz strojeniu wszystkiego i tak sie zastanawiam jak autko bedzie unieruchomione to moze zdjac kolka i oddac je gdzies we Wrocku do odnowy , wiaodmo prostowanie felunku , odnowa rantow i malowanie proszkowe.

Mozecie polecic jakis godny warsztacik gdzie mozna takie cos przeprowadzic za dobre pieniadze ? :wink:

Uderz do użyszkodnika Nelson, powinien Ci w tej kwestii pomóc, całkiem niedawno odnawiał i malował w seledyn swoje prosiaki. Więcej szczegółów u niego na PW, aha, napisz, że przysyła Cie jego Pan i Władca :decayed:

:polew::polew::polew: ok serdeczne dzieki kolego Karolu , zagadam i zobaczymy co z tego wyjdzie , Pan i Wladca powiadasz :polew::polew::polew:

Ta, napisz mu: cipciaku, przysyła mnie do Ciebie Twój Pan i Władca kaju :decayed:

No jo nie ma problemu powiem mu tak ale najpierw zmienie Swoj adres w profilu co by mnie ktos po wiosce ze sztacheta nie szukal :polew::polew::polew:

Opublikowano
Dzien dobry wszystkim!

Pany kto z was jest z Wroclawia? Pytam iz w drugiej polowie Sierpnia bede we Wroclawiu okolo 4 dni na montaz nowych pompowtryskow , turbinki od 3.0 TDi oraz strojeniu wszystkiego i tak sie zastanawiam jak autko bedzie unieruchomione to moze zdjac kolka i oddac je gdzies we Wrocku do odnowy , wiaodmo prostowanie felunku , odnowa rantow i malowanie proszkowe.

Mozecie polecic jakis godny warsztacik gdzie mozna takie cos przeprowadzic za dobre pieniadze ? :wink:

Uderz do użyszkodnika Nelson, powinien Ci w tej kwestii pomóc, całkiem niedawno odnawiał i malował w seledyn swoje prosiaki. Więcej szczegółów u niego na PW, aha, napisz, że przysyła Cie jego Pan i Władca :decayed:

:polew::polew::polew: ok serdeczne dzieki kolego Karolu , zagadam i zobaczymy co z tego wyjdzie , Pan i Wladca powiadasz :polew::polew::polew:

Ta, napisz mu: cipciaku, przysyła mnie do Ciebie Twój Pan i Władca kaju :decayed:

No jo nie ma problemu powiem mu tak ale najpierw zmienie Swoj adres w profilu co by mnie ktos po wiosce ze sztacheta nie szukal :polew::polew::polew:

spoko luz git majonez nie bój nic, bydzie si :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.