Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedę miał moje springi na handel :decayed: mogę Ci pogonić

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bedę miał moje springi na handel :decayed: mogę Ci pogonić

Nie ta klasa wagowa :whistling:

Opublikowano

B6 Allroad :kox:

:polew:

Opublikowano
http://i.imgur.com/5XYx0WAl.jpg

Dystanse trzeba i w dół :kox:

Patrze i se myślę kurde skąd masz moje zdjęcie ale coś mi ta koza nie pasowała:grin::grin::decayed:
Opublikowano

image.jpg

Dobre? Czy trochę przesadził...:wink:

Opublikowano

To jest dopiero koza:wink: hehe

Opublikowano
Ale koza :decayed:

+10:decayed:

Opublikowano
http://i.imgur.com/5XYx0WAl.jpg

Dystanse trzeba i w dół :kox:

Czyżby opony na aucie ? :wink:

Opublikowano
http://i.imgur.com/5XYx0WAl.jpg

Dystanse trzeba i w dół :kox:

Czyżby opony na aucie ? :wink:

Ta :wink:

Dzięki Łukasz :banan:

Pany jak dobrać dystans? Teraz felga trochę schowana jest a ja chcę żeby na równi z nadkolem była fela :whistling:

Opublikowano

super :wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

5y9n.jpg

ten interfejs podchodzi P&P ?

I jeszcze jedno pytanie czy w RNSe jak wyciągnę płytkę DVD z mapą, mogę włożyć np, CD albo MP3 i będzie czytać normalnie ?

Opublikowano
super :wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

http://img542.imageshack.us/img542/6536/5y9n.jpg

ten interfejs podchodzi P&P ?

I jeszcze jedno pytanie czy w RNSe jak wyciągnę płytkę DVD z mapą, mogę włożyć np, CD albo MP3 i będzie czytać normalnie ?

cd tak ale map3 niestety a interface pasi jest gdzies watek w warsztacie jak to podlaczyc:wink:

Opublikowano

dzięki, w sumie to bym miał na sprzedaż zmieniarkę CD bo została mi z RNS-D bo do RNS-E nie pasi :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

ile jest warta w ogóle taka zmieniarka ?

Opublikowano

Józek Ty jak dziecko za ile wystawisz za tyle będzie:grin::decayed:

Opublikowano
dzięki, w sumie to bym miał na sprzedaż zmieniarkę CD bo została mi z RNS-D bo do RNS-E nie pasi :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

ile jest warta w ogóle taka zmieniarka ?

na allegro po tyle

VW AUDI SKODA SEAT ZMIENIARKA NA 6 CD Z KABLEM (3269509568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Opona po użyciu zestawu naprawczego zawsze jest już tylko do wymiany, bo nie da się nic z tym klejem zrobić... :kwasny:

prawie to gówno wydarłem:naughty: pomocna okazała sie zwykła wacha:wink: ale roboty przy tym w pineske:heat:

no to powalczyles troche :)

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

bedę miał moje springi na handel :decayed: mogę Ci pogonić

kiedy? ile i jakiej firmey masz??

PW :decayed:

Opublikowano

Artur Ty się nie pucuj tylko gwint kupuj:decayed:

Opublikowano
Józek Ty jak dziecko za ile wystawisz za tyle będzie:grin::decayed:

władi ja musze obadać rynek :grin:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

dzięki, w sumie to bym miał na sprzedaż zmieniarkę CD bo została mi z RNS-D bo do RNS-E nie pasi :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

ile jest warta w ogóle taka zmieniarka ?

na allegro po tyle

VW AUDI SKODA SEAT ZMIENIARKA NA 6 CD Z KABLEM (3269509568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko ja mam w schowku coś takiego ;)

AUDI oryginalna zmieniarka plyt CD 8E0035111D (3336977482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

I tak tego nie sprzedasz:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.