Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co zrobisz takie życie, nie zawsze się jest tym z tyłu:grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka a...lochy :decayed:

A co to za punty masz na dole :decayed:

No widzisz za dużo napyskowałem:decayed: i robię wszędzie OT

:polew: ładnie się prowadzisz:decayed:

:grin:

Opublikowano

Józek jak chcesz łykaj te listwy bo koleś potrzebuje szybko kasę a ja nie dam rady mu w tym tygodniu wpłacić więc powołaj się na naszą rozmowę i zabieraj bo ja pw do niego nie mogę wysłać przecież jestem moderowany:decayed:

Opublikowano

pany powiedzicie mi teraz jak to jest z gaśnicami trzeba mieć ważną gaśnice czy to teraz zależy od każdego z nas jaką będzie miał gaśnice i mandatów już się nie dostaje?

Opublikowano

Gaśnica cały czas była i jest obowiązkowa oczywiście z ważną legalizacją:wink:

Opublikowano
Gaśnica cały czas była i jest obowiązkowa oczywiście z ważną legalizacją:wink:

nie prawda policja nie ma uprawnień do sprawdzania legalizacji :decayed:

Opublikowano

bo mnie jakieś słuchy doszły że od tego czy od nastepnego roku ma tak być że legalizacja na własne potrzeby będzie a mandatu nie beda juz mogli wystawiać za brak legalizacji

Opublikowano

Artur musi być ważność gaśnicy może źle powiedziałem:wink:

Opublikowano

a ja w UK nic nie muszę mieć , żadnej gaśnicy , apteczki , trójkąta i takich tam :decayed:

Opublikowano
Artur musi być ważność gaśnicy może źle powiedziałem:wink:

nieprawda. gaśnica musi być, niekoniecznie ważna. ja mam gaśnicę ważną do 2010 roku i ani razu niebiescy nie zwrócili mi uwagę na jej ważność (choć widzieli jej termin) :whistling:

Opublikowano

658131DB-403C-4F92-8171-3DD501948147-10805-00000742DD1C61C6.jpg

czasami się wejdzie na audizine i takie coś... :decayed:

Opublikowano

Jo ok ale to meska czy damska pupa :eusathink: bo rower jak by meski :polew:

Opublikowano

pojebauo was? :grin:

toż to piękna damska fit pupa ;]

Opublikowano

Mnie się to też na huopa widzi :grin:

Opublikowano

spójrzcie trochę wyżej a nie tylko na d*pę patrzycie i widać kawałek zderzaka , no chyba że sobie gość dołożył :grin:

Opublikowano
spójrzcie trochę wyżej a nie tylko na d*pę patrzycie i widać kawałek zderzaka , no chyba że sobie gość dołożył :grin:

dokładnie ja też tam widzę bo raczej to nie męska tak rozbudowana

Opublikowano
pojebauo was? :grin:

toż to piękna damska fit pupa ;]

Skoro takie lubisz :decayed:

Opublikowano

Ale za,czujność 5+ nie dacie sobie wcisnąć byle czego :polew:

Opublikowano
Artur musi być ważność gaśnicy może źle powiedziałem:wink:

nieprawda. gaśnica musi być, niekoniecznie ważna. ja mam gaśnicę ważną do 2010 roku i ani razu niebiescy nie zwrócili mi uwagę na jej ważność (choć widzieli jej termin) :whistling:

dokładnie to co napisałeś to tak właśnie słyszałem że musi być ale nie koniecznie ważna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.