Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Artur musi być ważność gaśnicy może źle powiedziałem:wink:

nieprawda. gaśnica musi być, niekoniecznie ważna. ja mam gaśnicę ważną do 2010 roku i ani razu niebiescy nie zwrócili mi uwagę na jej ważność (choć widzieli jej termin) :whistling:

dokładnie to co napisałeś to tak właśnie słyszałem że musi być ale nie koniecznie ważna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

panowie gdzie na sprężarce od klimy znajdę numer seryjny , da radę go odczytać bez wyciągania , a może ktoś wie jaka u mnie może siedzieć , auto z lutego 2002

sprężarkę mam na osobnym pasku bo wiem że w niektórych modelach była na tym samym pasku co alternator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam tańsze. Zależy mi na doświetleniu otoczenia samochodu. Kiedyś coś tu rozkminialiśmy.

no ale to i od a6 podchodzą no i myślałem że przedewszystkiem tańsze i dlatego :decayed:

a no to podaj numerki tych osłon bo ja też bym zachciał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wczoraj była u mnie ulewa że masakra;/ dziś chce wejść do autka i d*pa...otwieram kluczem przekręcam go w stacyjce (myślałem ze bateria padła w pilocie) i zaświeciła mi się tylko ikonka od kontroli trakcji i zero ducha;/ podłączam prostownik ładuje ale co jakiś czas załącza się wentylator...to jest normalne przy rozładowanym akumulatorze? jeśli nie to gdzie może być spięcie?

Najgorsze że jeszcze nie próbowałem zapalić autka...mam nadzieje że odpali...

Którędy najczęściej może lać się woda od strony kierowcy? bo mam mokrą podłogę a dywanik jest suchy...;/ kurde zawsze pod górę;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapchane odpływy przy podszybiu i leci woda przez obudowę ECU i leci na przekazniki?

tak w ogóle wie ktoś czy można kupić osobno uszczelkę do pokrywy od obudowy ECU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wczoraj była u mnie ulewa że masakra;/ dziś chce wejść do autka i d*pa...otwieram kluczem przekręcam go w stacyjce (myślałem ze bateria padła w pilocie) i zaświeciła mi się tylko ikonka od kontroli trakcji i zero ducha;/ podłączam prostownik ładuje ale co jakiś czas załącza się wentylator...to jest normalne przy rozładowanym akumulatorze? jeśli nie to gdzie może być spięcie?

Najgorsze że jeszcze nie próbowałem zapalić autka...mam nadzieje że odpali...

Którędy najczęściej może lać się woda od strony kierowcy? bo mam mokrą podłogę a dywanik jest suchy...;/ kurde zawsze pod górę;/

Jest o tym temat na forum... masz zalane przekazniki pod ECU i chyba w dodatku MC skoro pilot nie działa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no pewno po slubku a wpada Ci tam gdzie masz kompa, sprawdz czy nie masz zalanego dziada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapchane odpływy przy podszybiu i leci woda przez obudowę ECU i leci na przekazniki?

tak w ogóle wie ktoś czy można kupić osobno uszczelkę do pokrywy od obudowy ECU?

bądź też podszybkie te małe plastikowe pęknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki torx do lampy bixenon?

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

oraz czy ten ściągacz do wycieraczek podejdzie ŚCIĄGACZ WYCIERACZEK UNIWERSALNY VAG SKODA VW AUDI (3330178257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Panowie przyszla do mnie przejsciowka z ISO na Fakra czyli z 1din concerta II chce podlaczyc 2din concerta III ale po podlaczeniu przejsciowki 3 wtyczek nic mi nie dziala, radio nie wlacza sie wogole nawet na odpalonym silniku. inna sprawa ze jeszcze nie podlaczylem wzmacniacza z tylu jest tam odcieta wiazka w bagazniku. Nie wiem co robic czy to radio przyszlo do mnie uszkodzone niesprawne czy ta przejciówka ma błednie kable poprowadzone, slyszalem ze ludzie kupywali te przejsciowki i mialy cos nie tak, prosze o cynk bo nie wiem co robic, a nie wiem czy mam reklamowac radio kupione na alledrogo czy poprostu we wtyczce piny mam przelozyc przejsciowke kupilem na tej aukcji ZŁACZE ISO QUADLOCK ADAPTER Plug Play AUDI RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już miałem z tym akcje...u mnie był po prostu kawał tego plastiku wyłamany u lało się jak się patrzy...wymieniłem na nową pokrywę wraz z uszczelka i był spoko do dziś..odpływy czyste, pokrywa dobra - chyba że znów trzeba to sprawdzić;/ - aku całkowicie rozładowane ale najciekawsze...podłączyłem prostownik dostało autko prądu i włączył się wentylator ale jak już chciałem zapalić autko to wentylator się już nie włączał...ciekawe ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie a4 b6 z 06.2001r, mam takie wtyczki wymontowalem 1DIN Concert II i chce wstawic 2DIN Concert III, mialem zamowiony przejsciowke ISO na Fakra aukcja oraz taki adapter antenowy LINK przyszło cos innego a mianowicie cos takiego foto i kiedy podłaczylem wszystko to co mam to radio nie wlacza mi sie wogole. czy jezeli gniazdo anteny to czarne nie jest podlaczone to radio nie wlaczy sie? powiedzcie co podlaczyc a czego nie musze z tych dwoch koncowek antenowych ktore mam w aucie? czy potrzebuje cos takiego Adapter antenowy Diversity RNS-E FAKRA AUDI A3 A4 (3324720257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

20130624_114154.jpg

20130625_182950.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki torx do lampy bixenon?

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

oraz czy ten ściągacz do wycieraczek podejdzie ŚCIĄGACZ WYCIERACZEK UNIWERSALNY VAG SKODA VW AUDI (3330178257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??

Po co Ci ściągacz? Jak zmieniałem wsytarczyło lekko szarpnąć i zeszło bez problemu :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Panowie przyszla djie przejsciowka z ISO na Fakra czyli z 1din concerta II chce podlaczyc 2din concerta III ale po podlaczeniu przejsciowki 3 wtyczek nic mi nie dziala, radio nie wlacza sie wogole nawet na odpalonym silniku. inna sprawa ze jeszcze nie podlaczylem wzmacniacza z tylu jest tam odcieta wiazka w bagazniku. Nie wiem co robic czy to radio przyszlo do mnie uszkodzone niesprawne czy ta przejciówka ma błednie kable poprowadzone, slyszalem ze ludzie kupywali te przejsciowki i mialy cos nie tak, prosze o cynk bo nie wiem co robic, a nie wiem czy mam reklamowac radio kupione na alledrogo czy poprostu we wtyczce piny mam przelozyc przejsciowke kupilem na tej aukcji ZŁACZE ISO QUADLOCK ADAPTER Plug Play AUDI RNS-E

Musisz przełożyć piny i zmostkować 16 z15 było o tym na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz troche jasniej? to wkoncu przelozyc mam piny czy jakies dolozyc zamontowac? ewentualnie daj namiar jak kojarzysz w ktorym watku tego szukac? bo nie mozliwosci u nikogo sprawdzic czy z radiem wszytko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...