Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartek dobrze wiedzieć, kompendium wiedzy idzie w górę :decayed:

Opublikowano
Bartek dobrze wiedzieć, kompendium wiedzy idzie w górę :decayed:
...żebyś wiedział. Cały czas :wink:
Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
:thumbup1:

Ty tam eslajna jakiegoś rezaj a nie łapami machasz :grin:

Opublikowano
Jeszcze do tego jakie gniazdo ma ori bix w B6 a jakie w B8? Ogólnie to które brać, o :decayed:

Pytałeś sie mnei o przetwornice i palniki odp Ci już kiedyś to znowu tu pytasz .

ORI BI- D1S

ORI B8-D3S (ale po przeróbce pasuje D1S ,D2S, D3S, D4S)

Nie wsadzisz do Ori bi palników D2S ,D4S .

Opublikowano
Jeszcze do tego jakie gniazdo ma ori bix w B6 a jakie w B8? Ogólnie to które brać, o :decayed:

Pytałeś sie mnei o przetwornice i palniki odp Ci już kiedyś to znowu tu pytasz .

ORI BI- D1S

ORI B8-D3S (ale po przeróbce pasuje D1S ,D2S, D3S, D4S)

Nie wsadzisz do Ori bi palników D2S ,D4S .

Ale ja skleroze mam i muszę sobie gdzieś all zapisywać :decayed:

Pytałem gwertego i już przetwornicę mam załatwione, tera palniki kupić trza. Niby ori palniki D4S toyoty w dobrej cenie są dobre :wink:

Opublikowano

Przetwornice z 150-200+ palniki 200 :)

Opublikowano
Jeszcze do tego jakie gniazdo ma ori bix w B6 a jakie w B8? Ogólnie to które brać, o :decayed:

Pytałeś sie mnei o przetwornice i palniki odp Ci już kiedyś to znowu tu pytasz .

ORI BI- D1S

ORI B8-D3S (ale po przeróbce pasuje D1S ,D2S, D3S, D4S)

Nie wsadzisz do Ori bi palników D2S ,D4S .

Ale ja skleroze mam i muszę sobie gdzieś all zapisywać :decayed:

Pytałem gwertego i już przetwornicę mam załatwione, tera palniki kupić trza. Niby ori palniki D4S toyoty w dobrej cenie są dobre :wink:

Na skrzynie miałeś zbierać - wszystko od d*py strony :facepalm::decayed:

Opublikowano
Przetwornice z 150-200+ palniki 200 :)

No Gwerty mi napisał, żeby do Toyoty jechać po D4S tam niby za 100 zł mają 4300k :whistling:

Opublikowano

to cena za 2 szt 200. i przetwornice tez za komplet podałem -+ wiec w 400sie zakmniesz . Co nie zmienia faktu że za 500 można ori założyc i sie nie bawic :)

Opublikowano
Jeszcze do tego jakie gniazdo ma ori bix w B6 a jakie w B8? Ogólnie to które brać, o :decayed:

Pytałeś sie mnei o przetwornice i palniki odp Ci już kiedyś to znowu tu pytasz .

ORI BI- D1S

ORI B8-D3S (ale po przeróbce pasuje D1S ,D2S, D3S, D4S)

Nie wsadzisz do Ori bi palników D2S ,D4S .

Ale ja skleroze mam i muszę sobie gdzieś all zapisywać :decayed:

Pytałem gwertego i już przetwornicę mam załatwione, tera palniki kupić trza. Niby ori palniki D4S toyoty w dobrej cenie są dobre :wink:

Na skrzynie miałeś zbierać - wszystko od d*py strony :facepalm::decayed:

prędzej auto sprzeda niż zrobi ten remont :grin:

jthj.jpg

Opublikowano

Aj bo denerwują mnie już te światła :facepalm:

Mam biksenon a wsadzona tam jest H7 i taka sytuacja :grin:

Szacuję, że na Wrzesień będę miał wystarczająco dużo kasy, żeby zająć się skrzynia - znając siebie coś we mnie strzeli i kupię jakieś pierdoły do auta..

Opublikowano

Spać elyta :decayed:

Opublikowano
Spać elyta :decayed:

jeszcze wczesna godzina:decayed:

Opublikowano

no to juz wstawac :siema:

:decayed:

Opublikowano

siemanko pany:hi:

Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzin dybry :wink:

wczoraj pan od akumulatorów powiedział mi że Bosch a Varta to ta sama fabryka tylko Varta ma 80% udziałów a Varta 20% :wink:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

No dobra Królewicze a teraz pytanie, jaki numerek albo nazwę ma ten uchwyt do akumulatora z przodu dokręcany tą śrubą bo miałem pęknięty zrobiłem sobie uchwyt z płaskownika ale wolałbym ori mocowanie... :wink:

ps. jakby kto szukał tu jest ;)

Mocowanie akumulatora - Audi A4 / S4 B6 (2000-2004)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.