Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pod prunt? dobre :decayed: ale chyba zrobiłeś to zapalniczką

---------- ----------

panowie czy ringi w zegarach a4 b6 są demontowalne???,naszła mnie chęć sieknięcia ich na czarno :whistling:

Chyba są przyklejone :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

czyli będę musiał rozkleić szybę :kwasny: ale dam rade :wink:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej szyby nie trzeba rozklejać. licznik jest rozbieralny, najpierw śrubki, później zaczepy i powinno wyjść.

tutaj masz jak się do tego dobrać:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-tarcz-zegarow-tarcze-s4-128214/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej szyby nie trzeba rozklejać. licznik jest rozbieralny, najpierw śrubki, później zaczepy i powinno wyjść.

tutaj masz jak się do tego dobrać:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-tarcz-zegarow-tarcze-s4-128214/

o widzisz,dzienks,jutro mam czarne ramki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi oslonami na tarcze przednie to ktos wypisuje gdzies na forum bajki. Wyczytalem wczesniej ze przy standard 288 jak chce sie wymienic tarcze na 320 to oslony musze wymienic bo beda za male i dopiero jak ktos mial fabrycznie w aucie 312 i przechodzi na 320 to beda mu pasowaly te oslony. Takze jezeli Hammer masz racje to super bo nie bede musial kombinowac z przekladaniem oslon z A6 C6 z ktorego mam tez zaciski hamulcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu oslony masz takie same - tyl jest inny - 101%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi oslonami na tarcze przednie to ktos wypisuje gdzies na forum bajki. Wyczytalem wczesniej ze przy standard 288 jak chce sie wymienic tarcze na 320 to oslony musze wymienic bo beda za male i dopiero jak ktos mial fabrycznie w aucie 312 i przechodzi na 320 to beda mu pasowaly te oslony. Takze jezeli Hammer masz racje to super bo nie bede musial kombinowac z przekladaniem oslon z A6 C6 z ktorego mam tez zaciski hamulcowe.

Mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ty patrz bo przekombinujesz ze swoja adi, juz wyglada zajebiaszczo i robi smaczek, patrz aby nie bylo kwasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ty patrz bo przekombinujesz ze swoja adi, juz wyglada zajebiaszczo i robi smaczek, patrz aby nie bylo kwasu :D
spoko Daniel wsi raczej nie budiet :decayed: zamontowałeś spoiler klapy?

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

panowie od czego to koluń zapodał?????????

http://images43.fotosik.pl/1884/e9dab6ca551ca591med.jpg

B8 listwy S-linowe

s line,Tomek masz jakiś nr tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler pomalowany w kwietniu lezy w garazu boo, nie moglem zdecydowac sie czy wziac na tasme czy klej szklarski :/ chidzilo mi po glowie aby wstwwic klape Usa no i odpuscilem klej, ale juz zdecydowalem ze pozostane przy wersji Euro i wiec wezme ja na full professional klej tylko nie po drodze mi do warsztatu po ta usluge. Wymodzilem dopiero co 2din. Z zewnatrz zostalo mi wyrezac ten nieszczesny przedni zderzak, mam juz wszystko procz ramek prowadzacych do spryskow jak przyjda po niedzieli to wyrezam full zewnetrzy sline, a ze foty robie na biezaco z modow to jak zrobie koncu watek o swojej a4 to bedzie tego troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,propo kleju to możesz użyć BOLL klej do szyb lub WURTH szczeliwo K+D docisnąć na pare godzin i wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie klej szklarski mialem na mysli dwu cos tam cos tam. Tylko czym docisnac swiezo przyklejony spojlerek i na jak dlugo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie klej szklarski mialem na mysli dwu cos tam cos tam. Tylko czym docisnac swiezo przyklejony spojlerek i na jak dlugo?
najlepiej przez gruby materiał,myślę że 5-6h i będzie oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze juz ze 3 klapy USA kompletne w naszym kolorze mialem do wziecia w cenie 260-350zl ale ostatecznie podjalem decyzje ze nie bede w to pakowal sie. Po ile rozsadna cena za komplet alusow sline 18" 9ramiennych? Bo zaczynam polowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...