Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
plan na dzis: zmiana kolek na grafitowe DTM :decayed::decayed::decayed:

odebrac paczke od kuriera z kolejnymi fantami :naughty:

postarac sie nie kupic dzis kolejnych na ebay lub na forum :decayed:

ostatnia pozycja sprawdzić ebay czy jest coś ciekawego :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:siema:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
plan na dzis: zmiana kolek na grafitowe DTM :decayed::decayed::decayed:

odebrac paczke od kuriera z kolejnymi fantami :naughty:

postarac sie nie kupic dzis kolejnych na ebay lub na forum :decayed:

Twoja Cie juz spakowała?? jak sie dowie o kolejnych modach to noc spędzisz w najblizszym parku :wink:

zapomniales ze na nocki robie ziom zatem spac mam gdzie :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

---------- ___________________________________ ----------

panowie oklejał sobie ktoś dach np:na czarno

pytam bo dostałem folijkę od kumpla i planuje coś podziałać tylko nie wiem czy samemu się za to brać czy zlecić komuś :wink:

Opublikowano

oklejał Wąski :wink:

Opublikowano

sam czy firma mu robiła?,ja mam srebrne auto myślę że czarny dach w połysku będzie :naughty:

---------- ----------

img_1458.jpg

Opublikowano

Ty nie myśl, tylko temat miałeś ogarnąć o aucie :decayed:

Opublikowano

to zrobie i zakładam wątek o moim wynalazku :whistling:

Opublikowano

Wlasnie dlugo juz kazesz czekac nam na sesje twoje old/new furki :P

Opublikowano
pp9j.jpg
Opublikowano

To samo chcialem napisac ;)

Opublikowano

to jest angol ziomki :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling: po co pisac skoro nie wiece co piszecie :grin::grin::grin:

Opublikowano

no chyba że tak :polew:

Opublikowano
ta podstopnica jest do angola b6 :whistling:

---------- ----------

fajnie posta wyedytowales :grin::grin::grin::grin: co by lipy nie bylo

Opublikowano
sam czy firma mu robiła?,ja mam srebrne auto myślę że czarny dach w połysku będzie :naughty:

---------- ----------

http://img.benlevy.com/auto/show/tref08/img_1458.jpg

miałem tak golfera zrobionego.... pychotaa :decayed: i każdy się mnie pytał za ile ten solar dach założyłem :decayed:

Opublikowano
sam czy firma mu robiła?,ja mam srebrne auto myślę że czarny dach w połysku będzie :naughty:

---------- ----------

http://img.benlevy.com/auto/show/tref08/img_1458.jpg

miałem tak golfera zrobionego.... pychotaa :decayed: i każdy się mnie pytał za ile ten solar dach założyłem :decayed:

w sobote biore się za to żona ma mi pomóc,zobaczymy co wyjdzie :decayed: w sumie folie dostałem także ryzyko jest niewielkie :whistling:
Opublikowano

pffff to dali :decayed:

Pany czy tapicerka drzwi sedan a avant się czymś różnią czy to wsio rawno?? :naughty:

Opublikowano

jeśli z tyłu nie ma roletek to są identyko :wink:

Opublikowano

pany ile sie ceni tylnia kanape od RS4 B7?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.