Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Może coś się komuś przyda ;)

Graty Photos by MaxsteRRR | Photobucket

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Panowie potrzebna rura turbiny do AWX kto ma i chętnie odsprzeda ? :decayed:

która rura? :decayed:

Ta gumowa w kształcie "S" z jednej strony metalowe złącze z drugiej na opaske mocowane

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki :wink: jutro pewnie zamówię jak nic ciekawego na giełdzie nie znajdę, a Ty Daniels zakładaj temat o furce bo trzymasz tu ludzi w niecierpliwości :D poza tym widzę że silnik się w niej zmienił :whistling:

Opublikowano

kiedyś się ogarnie temat

Opublikowano

Pozdro z weselicha :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Pozdro z weselicha :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

z którym chłopakiem poszedłeś na wesele :decayed:
Opublikowano

Ty nie chciałeś to se znalazłem typa...

:decayed::grin::grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ty nie chciałeś to se znalazłem typa...

:decayed::grin::grin:

Tapnięte z SGS III

pewnie jutro cały dzień przesiedzisz na d*pie :decayed:

no nic baw się dobrze :naughty:

Opublikowano

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Na dziwki jedziesz Dziwkarzu :decayed:

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Na dziwki jedziesz Dziwkarzu :decayed:

Red Street jest przereklamowana:wink:

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Na dziwki jedziesz Dziwkarzu :decayed:

Red Street jest przereklamowana:wink:

skąd wiesz? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Ee tam zebym to pierwszy raz jechal tam, czerwone swietliste ulice mnie tak nie kreca :P pojade sobie na caly dzien na Walibi wyszalec sie na kolejkach, uwielbiam przeciazenia :D

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Na dziwki jedziesz Dziwkarzu :decayed:

Red Street jest przereklamowana:wink:

skąd wiesz? :naughty::naughty::naughty::naughty:

pewnego razu..... długa historia... ale spoko nie skorzystałem :decayed:

tylko spacerowałem z 2 h:naughty:

Opublikowano

Gdzie najlepiej uderzyc aby miec pewniaka koncowki drazka kierowniczego lemfordera? Aby nie trafic na lezaki magazynowe? Wiadomo guma musi byc swieza no i aby nie byl chinol, jaka cena rozsadna za taka sztuke?

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Na dziwki jedziesz Dziwkarzu :decayed:

Red Street jest przereklamowana:wink:

skąd wiesz? :naughty::naughty::naughty::naughty:

pewnego razu..... długa historia... ale spoko nie skorzystałem :decayed:

tylko spacerowałem z 2 h:naughty:

trzeba było rozchodzić :polew::polew::polew:
Opublikowano

Pany ile na maxa można dać za zderzak S4 kompletny żeby nie przepłacić?

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Hello Panowie, a ja wlasnie cisne A2 do Holandii lolki bede krecil na wakacjach w pelni na legalu :P

Na dziwki jedziesz Dziwkarzu :decayed:

Red Street jest przereklamowana:wink:

skąd wiesz? :naughty::naughty::naughty::naughty:

pewnego razu..... długa historia... ale spoko nie skorzystałem :decayed:

tylko spacerowałem z 2 h:naughty:

trzeba było rozchodzić :polew::polew::polew:

:grin:

Opublikowano
Gdzie najlepiej uderzyc aby miec pewniaka koncowki drazka kierowniczego lemfordera? Aby nie trafic na lezaki magazynowe? Wiadomo guma musi byc swieza no i aby nie byl chinol, jaka cena rozsadna za taka sztuke?

napisz do kolegi DZIK...zawsze ma dobry towar

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Pany ile na maxa można dać za zderzak S4 kompletny żeby nie przepłacić?

cjesli chodzi o przod to kompletny coś około 1500zł to chyba dobra cena

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Pany ile na maxa można dać za zderzak S4 kompletny żeby nie przepłacić?

cjesli chodzi o przod to kompletny coś około 1500zł to chyba dobra cena

Opublikowano
Pany ile na maxa można dać za zderzak S4 kompletny żeby nie przepłacić?

Myśle ze 1600 albo 1700 jeśli kompletny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.