Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obry :hi:

popkorn.pl_erotyka_363300.gif

popkorn.pl_dziewczyny_363224.jpg

Hyc :naughty:

popkorn.pl_erotyka_363011.gif

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie amorek tylni o kodzie 8e0 513 033 G to jest 1BE? na pewno sline ale chce dokładnie opisać bo mam do sprzedaży.. :wink: ja komplet razem z przodem kupiłem jako sline i przednie po kodzie wiem, że mam 1BE... tylko tył teraz... a tutaj http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-oznaczenie-sprezyn-amortyzatorow-52219/ nie ma w opisie

Opublikowano

Poproś o real foto z bliska na aucie, jak nie będą chcieli wysłać to nie zawracaj sobie głowy :wink:

Opublikowano
:hi:

Panowie - warto w coś takiego inwestować ??

AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Do tego PlastiDip i na czarno :whistling:

Jest o tych laminatach temat na forum, poszukaj i poczytaj opinie :whistling:

Opublikowano
Chłopaki który plastik szukać do 1.9 w komrę? 8E0103928B czy 8E0103928C bo nie mogę znaleźć konkretnie. :kwasny:

Kolego jak mozesz to pochwal sie , ktora z tych oslon zakupiles ? I jeszcze jedno , mozesz podac dokladny ori numer zbiorniczka plynu chlodniczego z tym mocowaniem pod oslone zbiorniczka od wspomagania i plynu do spryskiwaczy ?

Przegladam ten watek o montazu tych dodatkowych oslon w komorze silnika ale jakos numeru zbiorniczka plynu chlodniczego nie widze :eusathink:

Podziekowal.

Opublikowano

Siema :hi: właśnie wróciłem :decayed:

Opublikowano
Chłopaki który plastik szukać do 1.9 w komrę? 8E0103928B czy 8E0103928C bo nie mogę znaleźć konkretnie. :kwasny:

Kolego jak mozesz to pochwal sie , ktora z tych oslon zakupiles ? I jeszcze jedno , mozesz podac dokladny ori numer zbiorniczka plynu chlodniczego z tym mocowaniem pod oslone zbiorniczka od wspomagania i plynu do spryskiwaczy ?

Przegladam ten watek o montazu tych dodatkowych oslon w komorze silnika ale jakos numeru zbiorniczka plynu chlodniczego nie widze :eusathink:

Podziekowal.

Jak Cię interesuje to mam na sprzedaż te dwie osłony (na filtr i na zbiorniczki), nówki z ASO.

Opublikowano

Ile za te oslony chcesz?

Do 1.8t beda pasowac?

Opublikowano
Chłopaki który plastik szukać do 1.9 w komrę? 8E0103928B czy 8E0103928C bo nie mogę znaleźć konkretnie. :kwasny:

Kolego jak mozesz to pochwal sie , ktora z tych oslon zakupiles ? I jeszcze jedno , mozesz podac dokladny ori numer zbiorniczka plynu chlodniczego z tym mocowaniem pod oslone zbiorniczka od wspomagania i plynu do spryskiwaczy ?

Przegladam ten watek o montazu tych dodatkowych oslon w komorze silnika ale jakos numeru zbiorniczka plynu chlodniczego nie widze :eusathink:

Podziekowal.

Jak Cię interesuje to mam na sprzedaż te dwie osłony (na filtr i na zbiorniczki), nówki z ASO.

To daj znac na pw wiele kasy chcesz za to :wink:

Opublikowano

Muszę sprawdzić, bo to dla kumpla zamawiałem w ASO a teraz mu się coś odwidziało.

Opublikowano
Muszę sprawdzić, bo to dla kumpla zamawiałem w ASO a teraz mu się coś odwidziało.

Ok to czekam na info , jak by co to dopiero wieczorem sie odezwe w tej sprawie bo do pracy czas isc i kasiore zarabiac na nastepne mody :naughty:

Opublikowano
Siema :hi: właśnie wróciłem :decayed:

chyba sie za nami steskniles :decayed:

a teraz pytanie techniczne

gorna czesc zderzaka przod zwykla rozni sie czyms od tej z s-line ?

Opublikowano
Siema :hi: właśnie wróciłem :decayed:

chyba sie za nami steskniles :decayed:

a teraz pytanie techniczne

gorna czesc zderzaka przod zwykla rozni sie czyms od tej z s-line ?

tak

Opublikowano
Siema :hi: właśnie wróciłem :decayed:

chyba sie za nami steskniles :decayed:

a teraz pytanie techniczne

gorna czesc zderzaka przod zwykla rozni sie czyms od tej z s-line ?

Tak tym mocowaniem do,dokładki w samym środku.

:siema: Józek.

Opublikowano
Siema :hi: właśnie wróciłem :decayed:

chyba sie za nami steskniles :decayed:

a teraz pytanie techniczne

gorna czesc zderzaka przod zwykla rozni sie czyms od tej z s-line ?

Tak tym mocowaniem do,dokładki w samym środku.

:siema: Józek.

duzo z tym meczenia zeby przerobic?
Opublikowano

nie mogę teraz tego znaleźć, trzeba trochę podocinać - część osób które to robiły twierdziła, że lepiej się w to nie bawić i zakładać ori górę od s-line

Opublikowano

Nie. Kilka minut i na auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.