B6 DIVISION

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie amorek tylni o kodzie 8e0 513 033 G to jest 1BE? na pewno sline ale chce dokładnie opisać bo mam do sprzedaży.. :wink: ja komplet razem z przodem kupiłem jako sline i przednie po kodzie wiem, że mam 1BE... tylko tył teraz... a tutaj http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-oznaczenie-sprezyn-amortyzatorow-52219/ nie ma w opisie

:hi:

Panowie - warto w coś takiego inwestować ??

AUDI A4 B6 B7 LISTWY DRZWI KOMPLET S-LINE GRATISY! (3401551398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Do tego PlastiDip i na czarno :whistling:

:hi:

Panowie - warto w coś takiego inwestować ??

Do tego PlastiDip i na czarno :whistling:

Jest o tych laminatach temat na forum, poszukaj i poczytaj opinie :whistling:

Chłopaki który plastik szukać do 1.9 w komrę? 8E0103928B czy 8E0103928C bo nie mogę znaleźć konkretnie. :kwasny:

Kolego jak mozesz to pochwal sie , ktora z tych oslon zakupiles ? I jeszcze jedno , mozesz podac dokladny ori numer zbiorniczka plynu chlodniczego z tym mocowaniem pod oslone zbiorniczka od wspomagania i plynu do spryskiwaczy ?

Przegladam ten watek o montazu tych dodatkowych oslon w komorze silnika ale jakos numeru zbiorniczka plynu chlodniczego nie widze :eusathink:

Podziekowal.

Jak Cię interesuje to mam na sprzedaż te dwie osłony (na filtr i na zbiorniczki), nówki z ASO.

Podziekowal.

To daj znac na pw wiele kasy chcesz za to :wink:

Muszę sprawdzić, bo to dla kumpla zamawiałem w ASO a teraz mu się coś odwidziało.

Ok to czekam na info , jak by co to dopiero wieczorem sie odezwe w tej sprawie bo do pracy czas isc i kasiore zarabiac na nastepne mody :naughty:

tak

gorna czesc zderzaka przod zwykla rozni sie czyms od tej z s-line ?

Tak tym mocowaniem do,dokładki w samym środku.

:siema: Józek.

gorna czesc zderzaka przod zwykla rozni sie czyms od tej z s-line ?

Tak tym mocowaniem do,dokładki w samym środku.

:siema: Józek.

duzo z tym meczenia zeby przerobic?

nie mogę teraz tego znaleźć, trzeba trochę podocinać - część osób które to robiły twierdziła, że lepiej się w to nie bawić i zakładać ori górę od s-line

panowie ktoś obszywa skórą na forum,kojarzycie kto? chodzi mi o takie cudo NOWY UCHWYT RĘCZNEGO AUDI RS4 A4 B6 B7 SKÓRA (3284132581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.