Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co z nimi nie tak koleżanko ? :naughty::naughty:

fajne doopy są :naughty::naughty::naughty::naughty::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i to kobieta mówi :decayed:

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:
Opublikowano

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

Opublikowano
Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

:banan::kox:

Opublikowano
Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

:decayed:Kurfa przywitać się nie wolno?:decayed:

Zastanawiam się czy nie kupić gośc piszę że to z ABS`u:mysli:

AUDI A4 S4 S-Line B7 SEDAN LISTWY NA DRZWI (3537151373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Daruj sobie:facepalm: wiele razy temat omawiany:wink:

Opublikowano
Pany jakbyście chcieli to mam dostęp do Otto Zimmermannów(tarcze i klocki) w dobrych cenach:hi: Tańsze niż TRW ATE itp:wink: Zwykłe i podziurawione też:wink::wink:
Wie viel ist ein Satz von vorn 320mm?
Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

Opublikowano
Pany jakbyście chcieli to mam dostęp do Otto Zimmermannów(tarcze i klocki) w dobrych cenach:hi: Tańsze niż TRW ATE itp:wink: Zwykłe i podziurawione też:wink::wink:
Wie viel ist ein Satz von vorn 320mm?

Napisz do mnie jutro z rana(znaczy tak po 9:decayed:) to Ci sprawdzę doklądnie:wink:

Wladi ten gościu ze śląska miał je w macie to wszyscy się spuszczali:wink: Po za tym te z tego co pisze są montowane jak ori na śruby a po za tym mam zajebistego lakiernika:naughty:

Opublikowano
Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

:decayed:Kurfa przywitać się nie wolno?:decayed:

Zastanawiam się czy nie kupić gośc piszę że to z ABS`u:mysli:

AUDI A4 S4 S-Line B7 SEDAN LISTWY NA DRZWI (3537151373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

widziałem te listwy na aucie i tragedii nie ma,laik nie wyczaii róznicy :whistling:
Opublikowano

To że są na śruby to nic nie znaczy bo jak nie mają ori zaczepów to będzie ch...nia i mogą odstawać jak się je lakierem pryśnie...

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

Opublikowano

listwy z tej aukcji nie odstają leżą jak ori :wink:

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

a ile masz lat?:polew::polew::polew:

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

Jedynie co mozecie to sie wymienic numerami IP ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

a ile masz lat?:polew::polew::polew:

prawie tyle co Ty :naughty::naughty::naughty::naughty: nie jestem żonaty ani nie mam dzieci :grin::grin::grin:

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

Jedynie co mozecie to sie wymienic numerami IP ;)

Sent from my телефон

serio?:grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Słońce ale mówiłeś że moge mieć nowych kolegów :polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.