Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

a ile masz lat?:polew::polew::polew:

prawie tyle co Ty :naughty::naughty::naughty::naughty: nie jestem żonaty ani nie mam dzieci :grin::grin::grin:

o pacz :kox::kox::kox:

:polew:'>http://www.youtube.com/watch?v=TNBn9yeSRnc:polew::polew::polew:

Opublikowano

Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

Jedynie co mozecie to sie wymienic numerami IP ;)

Sent from my телефон

serio?:grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Słońce ale mówiłeś że moge mieć nowych kolegów :polew::polew::polew::polew:

Marcin nie zachowuj się jak pies ogrodnika:bag:

Opublikowano

Oj niech widzi ze o nia walcze ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

pacze, pacze :banan::banan::banan:

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

nie miałem okazji sprawdzić :kwasny:

Opublikowano
Oj niech widzi ze o nia walcze ;)

Sent from my телефон

ach Ty mój żołnierzu Ty:kox::grin::grin::polew:

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

Ile razy ;) trzeba umiec oszukiwac ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

Ile razy ;) trzeba umiec oszukiwac ;)

Sent from my телефон

:thumbup1::polew::polew:
Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

no pewnie nie raz :grin::grin::grin:

twarda sztuka :kox::kox:

Opublikowano

Ostatnio nawet Rafal startowal ;D

Sent from my телефон

Opublikowano

i z oszukiwaniem mu nie poszło :whistling: teraz znamy Twój magiczny chwyt :grin:

Opublikowano

jozek Ty wczoraj pytales o bledy w RNS jakie masz bledy ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano
i z oszukiwaniem mu nie poszło :whistling: teraz znamy Twój magiczny chwyt :grin:

to jest osutaniec jak nie wiem co :facepalm::whistling::decayed:

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

no pewnie nie raz :grin::grin::grin:

twarda sztuka :kox::kox:

Waga ciężka:silacz:

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

no pewnie nie raz :grin::grin::grin:

twarda sztuka :kox::kox:

Waga ciężka:silacz:

hyhyhy:grin::grin::grin::grin:

dobra jest :kox::kox:

Opublikowano

Sie smiejta ;) to jest pozyczone ale bedzie oddane :D

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.