Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sie smiejta ;) to jest pozyczone ale bedzie oddane :D

Sent from my телефон

ja się nie smieje rybko:tongue4::tongue4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i to kobieta mówi :decayed:

józek józek:naughty::naughty::naughty:

Chyba evrybady józek....:decayed::decayed:

no przeciez mówie evrybady no dupcio:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Kolejna kobieta w gronie B6:naughty: Śledzisz wątek?:decayed:

To moja d*pa wiec nie robcie sobie nadzieji ;)

Sent from my телефон

hy hy hy TAK?:shock3::polew::polew::polew:

osz kurfa, wymieńmy się może numerami cooooo :guma:

a ile masz lat?:polew::polew::polew:

prawie tyle co Ty :naughty::naughty::naughty::naughty: nie jestem żonaty ani nie mam dzieci :grin::grin::grin:

o pacz :kox::kox::kox:

:polew:'>http://www.youtube.com/watch?v=TNBn9yeSRnc:polew::polew::polew:

Opublikowano

to jest Józek Józek?:grin::grin::grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
jozek Ty wczoraj pytales o bledy w RNS jakie masz bledy ;)?

Sent from my телефон

kurde nie mogę znaleźć tej kartki z błędami :kwasny:

Opublikowano
:polew::polew::polew:

a jednak:facepalm::facepalm:no troche sobie inaczej Ciebie Józek wyobrażałam :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
to jest Józek Józek?:grin::grin::grin:

:polew::polew::polew: niestety to nie ja :grin::grin:

Opublikowano
jozek Ty wczoraj pytales o bledy w RNS jakie masz bledy ;)?

Sent from my телефон

kurde nie mogę znaleźć tej kartki z błędami :kwasny:

To jak znajdziesz to daj znac bo to nie jest nirmalne ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

Ile razy ;) trzeba umiec oszukiwac ;)

Sent from my телефон

ooo i to są święte słowa :)

oszukuje jak mało kto :polew:

ale gdyby nie to to bym w BT został przed bramą o 2 w nocy :grin:

Opublikowano
Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

Ile razy ;) trzeba umiec oszukiwac ;)

Sent from my телефон

ooo i to są święte słowa :)

oszukuje jak mało kto :polew:

ale gdyby nie to to bym w BT został przed bramą o 2 w nocy :grin:

Ty artysta nie ladnie z Twojej strony ;)

Az tak mnie oczerniles. A idz tam

Sent from my телефон

Opublikowano
to jest Józek Józek?:grin::grin::grin:

:polew::polew::polew: niestety to nie ja :grin::grin:

caluśkie szczęście

:banan::banan::banan::banan:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Ze wszystkimi sie rozlicze w marcu w BT ;) chyba ze mnie upijecie to moze oddam Wiolette ;)

Sent from my телефон

jego sie nie da upic :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Domin próbował??

Ile razy ;) trzeba umiec oszukiwac ;)

Sent from my телефон

ooo i to są święte słowa :)

oszukuje jak mało kto :polew:

ale gdyby nie to to bym w BT został przed bramą o 2 w nocy :grin:

Ty artysta nie ladnie z Twojej strony ;)

Az tak mnie oczerniles. A idz tam

Sent from my телефон

przecież Cie docenił :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
jozek Ty wczoraj pytales o bledy w RNS jakie masz bledy ;)?

Sent from my телефон

kurde nie mogę znaleźć tej kartki z błędami :kwasny:

To jak znajdziesz to daj znac bo to nie jest nirmalne ;)

Sent from my телефон

pamiętam ze coś było o przerwie w obwodzie między jakimiś głośnikami i 01044 chyba :whistling:

Opublikowano

Przerwę w obwodzie to bedę miał jutro przy montażu sprężyn :decayed:

Opublikowano
Przerwę w obwodzie to bedę miał jutro przy montażu sprężyn :decayed:

będziesz je prostował?:whistling::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Przerwę w obwodzie to bedę miał jutro przy montażu sprężyn :decayed:

będziesz je prostował?:whistling::naughty::naughty::naughty:

To by było za proste :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
jozek Ty wczoraj pytales o bledy w RNS jakie masz bledy ;)?

Sent from my телефон

kurde nie mogę znaleźć tej kartki z błędami :kwasny:

To jak znajdziesz to daj znac bo to nie jest nirmalne ;)

Sent from my телефон

pamiętam ze coś było o przerwie w obwodzie między jakimiś głośnikami i 01044 chyba :whistling:

a masz bose może ?? jakie masz kodowanie

Opublikowano

tak mam, a kodowanie, nie pamiętam, zmienialiśmy je z Arturem i Dominikiem przez łącze satelitarne :decayed:

Opublikowano
tak mam, a kodowanie, nie pamiętam, zmienialiśmy je z Arturem i Dominikiem przez łącze satelitarne :decayed:

podejrzewam teraz taką kwestię że masz bose nie masz podpiętego masy do bose a zakodowane jest bose i stąd te błędy

jak podepniesz ta masę błąd zniknie ale zarazem też jakość basu :wink:

Opublikowano

czyli krótko mówiąc lepiej zostawić bez masy ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.