Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale na pogaduchach jestem zaraz za Truskawką:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od razu najwięksi:decayed: spam też jest potrzebny:grin:

Opublikowano

gońmy Józka :kox:

Opublikowano
Ale na pogaduchach jestem zaraz za Truskawką:decayed:

ciiiiiii :przebiegly: i tak mnie nie dogonisz :polew: teraz już wiem czemu mówicie do mnie kierowniczka :facepalm:

Opublikowano

no się pytam co będzie nagrodą za to że jestem tu najczęściej ? :decayed:

Opublikowano

Też tak macie, że każdy wam mówi co powinno być zrobione w samochodzie a co nie?

Jak mnie ojciec dzisiaj wkurwił to mała głowa..

Opublikowano

Edyta wiesz co zrobiłaś pokazując to....teraz to się kuźwa będzie dopiero działo:polew::polew:

Opublikowano
no się pytam co będzie nagrodą za to że jestem tu najczęściej ? :decayed:
z tego co prezes mówił blokada konta na 12 miesięcy
Opublikowano
no się pytam co będzie nagrodą za to że jestem tu najczęściej ? :decayed:
z tego co prezes mówił blokada konta na 12 miesięcy

że za udzielanie się na forum ?

Opublikowano
Edyta wiesz co zrobiłaś pokazując to....teraz to się kuźwa będzie dopiero działo:polew::polew:

:przebiegly::grin:

no nie mówcie, że nie wiedzieliście o tym :whistling:

Opublikowano

Ja tak jak Ty nie śledzę ile postów mam nawalone:grin::grin:

Opublikowano
Też tak macie, że każdy wam mówi co powinno być zrobione w samochodzie a co nie?

Jak mnie ojciec dzisiaj wkurwił to mała głowa..

Ja tak nie mam.

Zona pyta tylko czy A4 zatankowana i marudzi na to ze 17 letnie bmw w garazu a jej sie brudzi pod golym niebem:grin:

Opublikowano
Ja tak jak Ty nie śledzę ile postów mam nawalone:grin::grin:

masz coś do mnie:facepalm::grin:

Opublikowano

mi ojciec zawsze powtarza że za ta kasę co włożyłem bym miał coś lepszego :grin:

Opublikowano
Też tak macie, że każdy wam mówi co powinno być zrobione w samochodzie a co nie?

Jak mnie ojciec dzisiaj wkurwił to mała głowa..

Ja tak nie mam.

Zona pyta tylko czy A4 zatankowana i marudzi na to ze 17 letnie bmw w garazu a jej sie brudzi pod golym niebem:grin:

To masz dobrze :decayed: U mnie zawsze gadanie jest, że po co dokładam do samochodu skoro jeździ i nic nie się nie dzieje.

Tia, krzywe tarcze są okej, amorki 37 i 41% z tyłu też okej, jebać bezpieczeństwo, ważne, że samochód jedzie :facepalm: Robić dopiero jak stanie :doh: Sorry, po moim trupie.

Opublikowano
Ja tak jak Ty nie śledzę ile postów mam nawalone:grin::grin:

masz coś do mnie:facepalm::grin:

Ja do Ciebie....hmmm:eusathink: coś by się może znalazło ale to byśmy musieli się spotkać:naughty::decayed::decayed:
Opublikowano
Ja tak jak Ty nie śledzę ile postów mam nawalone:grin::grin:

masz coś do mnie:facepalm::grin:

Ja do Ciebie....hmmm:eusathink: coś by się może znalazło ale to byśmy musieli się spotkać:naughty::decayed::decayed:

oko w oko, tylko ja z Wladim bym sie bał... codziennie się boje jak widzę go z ta bronią w ręku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.