Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zakładam teraz 16, na zimę i na polatanie bokami będzie w sam raz :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wladi ale moje auto wygląda komiecnzie z progami itd na małym kole :wink:

Opublikowano
grubo Artur, grubo :decayed:

etam grubo, po prostu nie moge patrzeć na auto na 16"

Ja na 15 byłem w BT i jakoś nie było głupio:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

bo hamulcy większych jeszcze nie było:decayed:

Dokładnie a teraz 16 zarzuce ńkiedyś jeździłem zimą na 17 i jakoś tak w kit....

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
ja na zime mam 205/50R17 :whistling:

no to jest komfort :decayed:

a latem na jakim latasz??

Opublikowano
grubo Artur, grubo :decayed:

etam grubo, po prostu nie moge patrzeć na auto na 16"

Ja na 15 byłem w BT i jakoś nie było głupio:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

bo hamulcy większych jeszcze nie było:decayed:

Dokładnie a teraz 16 zarzuce ńkiedyś jeździłem zimą na 17 i jakoś tak w kit....

memory five-wladi i wszystko jasne:)

czyli co z ta 17-stką??

Opublikowano

szczerze jest :whistling: wąskie się dobrze wgryzają w śnieg

Opublikowano

ja zima na 15:grin:

ale jaka zrywna wtedy jest:decayed:

Opublikowano
ja zima na 15:grin:

ale jaka zrywna wtedy jest:decayed:

poprostu 15 szybkie kolo w porownaniu do duzo wiekszych

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

dobra trzymajcie się do jutra jak dożyje :grin:

Opublikowano
ja zima na 15:grin:

ale jaka zrywna wtedy jest:decayed:

poprostu 15 szybkie kolo w porownaniu do duzo wiekszych

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

dobra trzymajcie się do jutra jak dożyje :grin:

szybkie? w jakim sensie?
Opublikowano

15" szybki? -> zrywne to może tak bo jest wąskie i są mniejsze opory toczenia

Opublikowano

pojechałem dzisiaj 120km w jedną stronę po fotele sline pół skóry razem z boczkami.. na zdjęciu było wszystko ok, gość mnie zapewniał przez tel chyba z 3 razy, że komplecik z boczkami, igiełki i wszystko cacy.. że na pewno nie zrobie sobie wycieczki...

no to kierwa zrobiłem sobie wycieczke.. okazało sie, że boczków nie ma bo zapodziały się lub w ogóle nie było.. do tego fotele po wyjęciu z samochodu zostały wrzucone jedno na drugie więc porobiły się wgnioty i do tego tak uciurane, że masakra.. :facepalm: chyba myślał, że jak spuści ciutke z kasy to wezmę same fotele:facepalm:

w plecy czas i paliwo :kwasny::facepalm:

świat jest piękny tylko ludzie to k***y !! odechciewa mi się rezania..

dobranoc :hi:o 4 pobudka i arbeit

Opublikowano
pojechałem dzisiaj 120km w jedną stronę po fotele sline pół skóry razem z boczkami.. na zdjęciu było wszystko ok, gość mnie zapewniał przez tel chyba z 3 razy, że komplecik z boczkami, igiełki i wszystko cacy.. że na pewno nie zrobie sobie wycieczki...

no to kierwa zrobiłem sobie wycieczke.. okazało sie, że boczków nie ma bo zapodziały się lub w ogóle nie było.. do tego fotele po wyjęciu z samochodu zostały wrzucone jedno na drugie więc porobiły się wgnioty i do tego tak uciurane, że masakra.. :facepalm: chyba myślał, że jak spuści ciutke z kasy to wezmę same fotele:facepalm:

w plecy czas i paliwo :kwasny::facepalm:

świat jest piękny tylko ludzie to k***y !! odechciewa mi się rezania..

dobranoc :hi:o 4 pobudka i arbeit

miałam podobnie z felami tyle ,że jeszcze więcej było do przejechania :thumbdown: nie nerwuj się fanta bo gaz z ciebie uleci :grin::wink: dobranoc

Opublikowano
pojechałem dzisiaj 120km w jedną stronę po fotele sline pół skóry razem z boczkami.. na zdjęciu było wszystko ok, gość mnie zapewniał przez tel chyba z 3 razy, że komplecik z boczkami, igiełki i wszystko cacy.. że na pewno nie zrobie sobie wycieczki...

no to kierwa zrobiłem sobie wycieczke.. okazało sie, że boczków nie ma bo zapodziały się lub w ogóle nie było.. do tego fotele po wyjęciu z samochodu zostały wrzucone jedno na drugie więc porobiły się wgnioty i do tego tak uciurane, że masakra.. :facepalm: chyba myślał, że jak spuści ciutke z kasy to wezmę same fotele:facepalm:

w plecy czas i paliwo :kwasny::facepalm:

świat jest piękny tylko ludzie to k***y !! odechciewa mi się rezania..

dobranoc :hi:o 4 pobudka i arbeit

miałam podobnie z felami tyle ,że jeszcze więcej było do przejechania :thumbdown: nie nerwuj się fanta bo gaz z ciebie uleci :grin::wink: dobranoc

zrobiłem sobie fajny prezent :confused4:

Opublikowano

nic na to nie poradzimy, że są ludzie i taborety :facepalm::grin:

Opublikowano

Fantowski gdzie jechales ogladac siedzenia? Bo mnie czeka w piatek wycieczka do 3 miasta 350km po odbior dzis zakupionych siedzisk na allegro. Kolo sugerowal aby przyjechsc po nie osobiscie bo sa w super stanie i nie chcialby ich wysylac bo skora odksztalcilaby sie.

Opublikowano

W Bielsku byłem kolego...

nie spać! Wstawać i pracować !:decayed:

Opublikowano

:bry:

Fanta lepiej że sam pojechales niż jak,miałbyś się,później jeba...ć z odsylaniem.

Ps. Jeszcze 2 dni i weekend :kox: a teraz do pracy Rodacy :doh:

Opublikowano

No lepiej lepiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.