Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ori xenon i od pewnego czasu mrugają mi światła i czasem któraś lampa zgaśnie na kilka sekund i co chwile komputer wywala błąd żarówki u już mnie to denerwuję.Dotyczy to obydwu lamp.Padają żarniki czy przetwornice???

pewnie żarnik padają u mnie jak przetwornica padała to nie za każdym razem odpalalo xenon podczas rozpoczynania jazdy ale niech ktoś potwierdzi

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

ale jak np dwa trzy razy odpalalem swiatla to zaskakiwalo i swiecilo a jak juz odpalilo światła to nie gasły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie żarniki, u mnie tak się działo jak chińskie palniki miałem przez moment, jedna gasła, druga migała... Nowe ori Osramy i jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam trzeba było z RSa kupić :whistling::decayed:

co do lumi to ona chyba już na win8 jest dlatego jest lepiej z nią :wink:

Panowie czy pomalowane felgi proszkowo powinny być dodatkowo pomalowane lakierem ?

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

http://imageshack.us/a/img812/6328/1pfu.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Tak podkładem bo moje przyżółkły:kwasny:

kurde to musiał bym je jeszcze zawieść do polakierowania do kogoś :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam trzeba było z RSa kupić :whistling::decayed:

co do lumi to ona chyba już na win8 jest dlatego jest lepiej z nią :wink:

Panowie czy pomalowane felgi proszkowo powinny być dodatkowo pomalowane lakierem ?

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

http://imageshack.us/a/img812/6328/1pfu.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Tak podkładem bo moje przyżółkły:kwasny:

kurde to musiał bym je jeszcze zawieść do polakierowania do kogoś :kwasny:

Jak masz ciemniejsze to olej nie będą koloru zmieniać tylko białe tak mają:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się tym palnikom jak świecą...jeżeli światło wpada w żółć to palniki padają

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w rsach i te metalowe gałeczki są 6 biegowe a ja mam 5 biegową albo źle jestem zorientowany
taką zapodaj

DSCN9580.jpg

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

:hi::siema: nareszcie w domu , wypuścili mnie w końcu z tego szpitala
z którego szpitala? co ci robili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w rsach i te metalowe gałeczki są 6 biegowe a ja mam 5 biegową albo źle jestem zorientowany
taką zapodaj

http://s12.postimg.org/7f4q5ejix/DSCN9580.jpg

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

:hi::siema: nareszcie w domu , wypuścili mnie w końcu z tego szpitala
z którego szpitala? co ci robili?

myślałem nad b8 ale pewnie rzeźba spora? i wychodziły w 5b? już za późno bo gałeczka już na magazynie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
:hi::siema: nareszcie w domu , wypuścili mnie w końcu z tego szpitala

witaj :decayed::decayed:zyjesz?

żyję jak ula :decayed: , dzisiaj siadam do auta a tu taka ciężka noga na gazie :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

ale w rsach i te metalowe gałeczki są 6 biegowe a ja mam 5 biegową albo źle jestem zorientowany
taką zapodaj

http://s12.postimg.org/7f4q5ejix/DSCN9580.jpg

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

:hi::siema: nareszcie w domu , wypuścili mnie w końcu z tego szpitala
z którego szpitala? co ci robili?

z szpitala Jarosławskiego , zamknęli mnie tam za wypadek jaki wydarzył się w pracy :facepalm: spadłem z drabiny z 4 metrów :facepalm::kwasny: , a teraz żyję , siadam do auta a tu taaaaki ciężki but na gazie :grin::whistling: trza będzie pomyśleć o wirusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::siema: nareszcie w domu , wypuścili mnie w końcu z tego szpitala

witaj :decayed::decayed:zyjesz?

żyję jak ula :decayed: , dzisiaj siadam do auta a tu taka ciężka noga na gazie :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

ale w rsach i te metalowe gałeczki są 6 biegowe a ja mam 5 biegową albo źle jestem zorientowany
taką zapodaj

http://s12.postimg.org/7f4q5ejix/DSCN9580.jpg

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

:hi::siema: nareszcie w domu , wypuścili mnie w końcu z tego szpitala
z którego szpitala? co ci robili?

z szpitala Jarosławskiego , zamknęli mnie tam za wypadek jaki wydarzył się w pracy :facepalm: spadłem z drabiny z 4 metrów :facepalm::kwasny: , a teraz żyję , siadam do auta a tu taaaaki ciężki but na gazie :grin::whistling: trza będzie pomyśleć o wirusie

to że Żyła lata i żyje to nie powód żebyś i TY mógł latać :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :hi:

Wyskoczyło mi dziadostwo:

01217 - Zapalnik bocznej poduszki powietrznej; strona kierowcy (N199) 001 - Górna wartość skrajna przekroczona - MIL zapalona

i tu nasuwa się pytanie - wtyczka poszła? i która to będzie? wszystkie po przepinałem i bez zmian

b093e378402990dbm.jpg

A z innej beczki dorwałem biedronkę na zapas w dobrej monecie - raczej ori, a na niej wielkimi literami Made in China :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img716.imageshack.us/img716/770/kee3.jpg

koło :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Bentleye:eek::eek::eek:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Uwielbiam te kolo:wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Bry wieczór :hi:

Wyskoczyło mi dziadostwo:

01217 - Zapalnik bocznej poduszki powietrznej; strona kierowcy (N199) 001 - Górna wartość skrajna przekroczona - MIL zapalona

i tu nasuwa się pytanie - wtyczka poszła? i która to będzie? wszystkie po przepinałem i bez zmian

http://images63.fotosik.pl/186/b093e378402990dbm.jpg

A z innej beczki dorwałem biedronkę na zapas w dobrej monecie - raczej ori, a na niej wielkimi literami Made in China :grin:

Popsikaj zolta kostke w podlodze sprayem do polepszenia przewodzenia czy cos w tym stylu.

Kupilem w castoramie i pomoglo od reki...

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Mam fajny zderzaczek kolor czarny bez malowania:

dsc01114q.jpg

mejbi somłane?

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Mam fajny zderzaczek kolor czarny bez malowania:

dsc01114q.jpg

mejbi somłane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata pośmiejta się:decayed:

Przychodzi facet do lekarza i w dość pokrętny sposób opowiada o swoich dolegliwościach .

Lekarz pomimo starań i wnikliwych pytań nie jest w stanie postawić diagnozy, więc postanawia wypisać pacjentowi receptę i zaprasza go do kontroli za tydzień .

Pacjent czyta receptę : CCNWCMKJADMJSINS

Z niedowierzaniem zgodnie z poleceniem lekarza chce zrealizować receptę we wskazanej aptece - podaje receptę farmaceucie .

Aptekarz rzuca okiem na receptę odwraca się i podaje pacjentowi największy flakon syropu .

Pacjent nie wytrzymuje i pyta : Skąd pan wie co tu jest napisane ? Farmaceuta odpowiada : Ja pracuje już 20 lat i znam wszystkie lekarstwa pan się nie martwi to na pewno właściwe lekarstwo .

Pacjent upiera się ,że nazwa syropu wcale nie przypomina napisu na recepcie.

Farmaceuta tłumaczy ,że zna tego lekarza i wie co tam jest napisane , bo lekarz aby było krócej napisał skrótem.

Pacjent nie odpuszcza i wyraźnie podirytowany żąda aby farmaceuta rozszyfrował napis.

Farmaceuta nie widząc innej rady odczytuje pacjentowi receptę:

„Cześć Czesiu Nie Wiem Co Mu Ku..wa Jest Ale Daj Mu Jakiś Syrop I Niech Spier***”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...