Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wynajme hakera ktory poblokuje mi dostep do forum ze wszystkich mozliwych urzadzen albo przejde na nokie 3310 i bedzie po klopocie, zero polowania na fanty na allegro w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja też jak mówiłem że tylko kilka drobnych rzeczy porobię a jak pojechałem do domina to już pół samochodu wymieniłem i cały czas coś się zamarzy w miarę możliwości finansowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej zdecydowalem sie ze bede jezdzil swoja adi az osiagnie wiek pelnoletni ewentualnie wtedy zmienie na cos nowszego, teraz trzeba zbierac na chate hajsiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej zdecydowalem sie ze bede jezdzil swoja adi az osiagnie wiek pelnoletni ewentualnie wtedy zmienie na cos nowszego, teraz trzeba zbierac na chate hajsiwo

i na mody :decayed: jak zamierzasz dłuższy czas jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zostanie mi tylko zmienic podsufitke na czarna, kierownicy nie bede ruszal, chce zachowac full kompatybilnosc systemu airbag. Rnse nie bede wstawiam od ogladania tv i navi mam smartfona :P z zewnatrz nie ma co juz robic, mocy zwiekszac nie bede, ewentualnie przyciemnie tylne szyby by slonce nie nagrzewalo tak wnetrza auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej zdecydowalem sie ze bede jezdzil swoja adi az osiagnie wiek pelnoletni ewentualnie wtedy zmienie na cos nowszego, teraz trzeba zbierac na chate hajsiwo

No ja tez muszę na chatę zbierać bo moja juz mi suszy głowę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zostanie mi tylko zmienic podsufitke na czarna, kierownicy nie bede ruszal, chce zachowac full kompatybilnosc systemu airbag. Rnse nie bede wstawiam od ogladania tv i navi mam smartfona :P z zewnatrz nie ma co juz robic, mocy zwiekszac nie bede, ewentualnie przyciemnie tylne szyby by slonce nie nagrzewalo tak wnetrza auta

ja też miałem mocy nie robić ale jak założyłem 18 to odrazu stwierdziłem że będzie trzeba tylko narazie jestem na etapie obaw o silnik żeby poźniej z nim problemów nie było bo mam BKE i jeszcze nie słyszałem opinii od użytkowników jak po programie te silniki się zachowują a większość w mieście jeżdżę więc nie mam jakiegoś ciśnienia żeby jak najszybciej to zrobić bo moc głównie w trasie się przydaje moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta pracuje w plusie i mówi że straszne tragedia jest z tymi Nokiami bo tam klient sam instaluje sobie system przy pierwszym uruchomieniu i często nie instaluje poprawnie:kwasny: A co do obsługi nie wiem. A i bluetooth we wczesniejszych modelach Lumi słuzył tylko do łączenia się z urządzeniami ale nie telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img716.imageshack.us/img716/770/kee3.jpg

koło :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

koła :slina::decayed::decayed:

i cenach ich też :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta pracuje w plusie i mówi że straszne tragedia jest z tymi Nokiami bo tam klient sam instaluje sobie system przy pierwszym uruchomieniu i często nie instaluje poprawnie:kwasny: A co do obsługi nie wiem. A i bluetooth we wczesniejszych modelach Lumi słuzył tylko do łączenia się z urządzeniami ale nie telefonami.

wyglada fajnie :decayed::decayed:ale pewnie po czasie sie rozpiździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam trzeba było z RSa kupić :whistling::decayed:

co do lumi to ona chyba już na win8 jest dlatego jest lepiej z nią :wink:

Panowie czy pomalowane felgi proszkowo powinny być dodatkowo pomalowane lakierem ?

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

1pfu.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w rsach i te metalowe gałeczki są 6 biegowe a ja mam 5 biegową albo źle jestem zorientowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w rsach i te metalowe gałeczki są 6 biegowe a ja mam 5 biegową albo źle jestem zorientowany

dobrze, jednak wolał bym RSa, tym bardziej że jest na allegro w dobrej cenie :wink:

widzieli:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-vol-3-a-286875/#post3784440

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori xenon i od pewnego czasu mrugają mi światła i czasem któraś lampa zgaśnie na kilka sekund i co chwile komputer wywala błąd żarówki u już mnie to denerwuję.Dotyczy to obydwu lamp.Padają żarniki czy przetwornice???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam trzeba było z RSa kupić :whistling::decayed:

co do lumi to ona chyba już na win8 jest dlatego jest lepiej z nią :wink:

Panowie czy pomalowane felgi proszkowo powinny być dodatkowo pomalowane lakierem ?

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

http://imageshack.us/a/img812/6328/1pfu.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Tak podkładem bo moje przyżółkły:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...