Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trza zrobić głosy do GDDKiA żeby obniżyli krawężniki w całej Polsce i zrobili drogi takie ja DE :decayed: chociaż wątpie w to :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szybciej wyjedziesz na zachod na te lepsze drogi niz doczekasz sie tego standardu w PL

Opublikowano

??

Sent from my телефон

Opublikowano
Straszny jest nastepny dzien :facepalm:

hehe już zacząłeś ćwiczyć??

a ja miałem spotkanie z krawężnikiem i zderzak przedni do malowania :kwasny:

jo bo nastraszyliście mnie i nie mogę dać plamy :grin: co weekend inny trunek :decayed:

Opublikowano

rs_560x315-130329115810-upton_wink.gif

:hi:

Opublikowano

Zawias ogarnięty :decayed:

Tył jeszcze trzeba przemienić :grin:

Opublikowano
Szybciej wyjedziesz na zachod na te lepsze drogi niz doczekasz sie tego standardu w PL

to prawda :wink:

Opublikowano
witam

mam pytanie

zabieram sie za podlaczenie elektryki foteli(nadszedl czas to ogarnac) a wiec grzanie mam ogarniete zostalo tylko regulacja ledzwi...i tu napotkalem problem..pod fotelem w kostce mam osadzona tylko mase..skad pociagnac napiecie ?i jaki musi byc przekruj kabelka:>

podlaczylem na chwile pod zapalniczke aby sprawdzic czy napewno dziala..na szczescie dziala i mozna dlubac lecz po chwili zabawy wywalilo mi bezpiecznik w skrzynce jest (15tka) zamienilem na chwile na (30tke) tez go wywalilo po chwili zabawy...czy to normalne?

wiadomo ze nie bede podlaczal na stale przez zapalniczke bylo to tylko chwilowo do sprawdzenia...dodam ze w trakcie zabawy ledzwiami cos jakos glosniej chodzilo w trakcie regulacji ? jak glosno to ma byc slychac i czy wogole ma byc slychac:>

tak wiec prosze o pomoc domyslam sie ze to lajtowa sprawa i prosta do ogarniecia lecz nie chce nic nabalaganic

z gory dzieki za pomoc

U Bartka gdzies opis byl przy okazji pamieci foteli o ile dobrze pamietam.

Ciagniesz plus spod centrali MCE i do kostek w podlodze.

Pikus:wink:

Opublikowano

pany jest koles na a4-freunde.de ktory chce zamienic swoje listwy od s4 na s-line takze uderzajcie:wink:

Opublikowano
pany jest koles na a4-freunde.de ktory chce zamienic swoje listwy od s4 na s-line takze uder:wink:zajcie
Taa pewnie uderze jak ja noga jestem z językiem:grin::grin:
Opublikowano

kuzwa jezyka nie masz:wink:przeciez moge do niego napisac jak chcesz?:decayed:

Opublikowano
kuzwa jezyka nie masz:wink:przeciez moge do niego napisac jak chcesz?:decayed:
Gdybym nie wyjeżdżał to bym się zamienił a on chce fifty fifty? :wink: I ciekawe jak zamierza dokonać transakcji?
Opublikowano

wysylac mu pw?wladi

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

moge sie zapytac.po drodze do wloch zrobisz wymianke:decayed:

Opublikowano
kuzwa jezyka nie masz:wink:przeciez moge do niego napisac jak chcesz?:decayed:
Gdybym nie wyjeżdżał to bym się zamienił a on chce fifty fifty? :wink: I ciekawe jak zamierza dokonać transakcji?

Wladi bierz...dogadasz się :wink:

Opublikowano

Hehe napisz ja mam czarne a on jakie?

Opublikowano

A w sumie to sobie pomaluje:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.