Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzien dobry :hi::hi::hi:

Pany pytanie o hamulce a mianowicie czy moze ktos podac ori numer czesci tylnych klockow pod tarcze 288mm ? oraz jakie klocki polecacie z Waszego doswiadczenia EBC Yellow Stuff lub Red Stuff czy moze Ferodo ?

Heble z przodu 345mm zas z tylu 288mm + przewody w stalowym oplocie + plyn hamulcowy MOTUL RBF 600 FACTORY

Chodzi mi o klocki , ktore nie traca swoich wslaciwosci hamowania w duzych temperaturach pracy a nadaja sie do uzytku na publiczne drogi i nie piszcza podczas hamowania jak zatrzymujacy sie Tramwaj :hi:

Ferodo DS to bardzo dobry klocek, zaś do codziennej jazdy wystarcza ferodo premier.

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma,ktoś,namiary na,ori pewne żarniki?

Opublikowano
Ma,ktoś,namiary na,ori pewne żarniki?

Ja ale tanie nie są. Znaczy philips i osram:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Wandej dawaj:decayed:

Oki to będę tak przed południem. Czy później??:whistling:

moze byc u Ciebie to chwila:decayed:

Marcin zdzwonimy sie:wink:

Opublikowano
Wandej dawaj:decayed:

Oki to będę tak przed południem. Czy później??:whistling:

moze byc u Ciebie to chwila:decayed:

Marcin zdzwonimy sie:wink:

Oki:good:

Nie wiem czy furę będzie sens gasić:decayed:

Opublikowano
Wandej dawaj:decayed:

Oki to będę tak przed południem. Czy później??:whistling:

moze byc u Ciebie to chwila:decayed:

Marcin zdzwonimy sie:wink:

Oki:good:

Nie wiem czy furę będzie sens gasić:decayed:

Jak masz później nie,odpalić to lepiej nie:decayed:

Opublikowano
Powiedzcie czy w 320 klocki sa jakies inne jak w 321 wieksze ?

Sent from my

Jak w 312 ;)

Sent from my

Marcin źle mówisz, 320 i 321 to ten sam zacisk i te same klocki.

ROZUMIEM jeszcze mi powiedz jedno czy komplet z A6 320 jest taki sam jak do B6 ??

Opublikowano
Wandej dawaj:decayed:

Oki to będę tak przed południem. Czy później??:whistling:

moze byc u Ciebie to chwila:decayed:

Marcin zdzwonimy sie:wink:

Oki:good:

Nie wiem czy furę będzie sens gasić:decayed:

Jak masz później nie,odpalić to lepiej nie:decayed:

:polew::polew:

Opublikowano

Wojtek paczka doszła THX :decayed:

Opublikowano
Powiedzcie czy w 320 klocki sa jakies inne jak w 321 wieksze ?

Sent from my

Jak w 312 ;)

Sent from my

Marcin źle mówisz, 320 i 321 to ten sam zacisk i te same klocki.

ROZUMIEM jeszcze mi powiedz jedno czy komplet z A6 320 jest taki sam jak do B6 ??

Ja mam zacisk z A6 :wink: inny tylko numer

Jakbyś chciał to mam jeden lewy

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Powiedzcie czy w 320 klocki sa jakies inne jak w 321 wieksze ?

Sent from my

Jak w 312 ;)

Sent from my

Marcin źle mówisz, 320 i 321 to ten sam zacisk i te same klocki.

ROZUMIEM jeszcze mi powiedz jedno czy komplet z A6 320 jest taki sam jak do B6 ??

Ja mam zacisk z A6 :wink: inny tylko numer

Jakbyś chciał to mam jeden lewy

Tapnięte z SGS III

Ale dobre sa ? Nie bonmam do wyrwania drugi komplet z A6 i sie dopytuje ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Jeden jeździ u mnie na aucie i jeszcze się nie zabiłem :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Jeden jeździ u mnie na aucie i jeszcze się nie zabiłem :wink:

Tapnięte z SGS III

Wywal go bys sie nie potlukl ?

Sent from my телефон

Opublikowano
Wandej dawaj:decayed:

Oki to będę tak przed południem. Czy później??:whistling:

moze byc u Ciebie to chwila:decayed:

Marcin zdzwonimy sie:wink:

Oki:good:

Nie wiem czy furę będzie sens gasić:decayed:

Jak masz później nie,odpalić to lepiej nie:decayed:

Ssij bydlaku:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ugu8egeh.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

Marcino87 - Twoja?? :decayed:

Opublikowano

by chcial:decayed:

Opublikowano
Marcino87 - Twoja?? :decayed:

No taka lewa ;) ostra przewozka R8 i jest kontakt ?

Sent from my телефон

Opublikowano
Marcino87 - Twoja?? :decayed:

No taka lewa ;) ostra przewozka R8 i jest kontakt 

Sent from my телефон

hehe :decayed:

Ty masz bajer

Opublikowano
Ma,ktoś,namiary na,ori pewne żarniki?

Ja ale tanie nie są. Znaczy philips i osram:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Skolko???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.