Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba zawias wymienić chyba u mnie :decayed:

Bo zaczęły dochodzić głuche stuki.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trzeba zawias wymienić chyba u mnie :decayed:

Bo zaczęły dochodzić głuche stuki.

Chcesz Mastera?:naughty:Miki smiga i chyba jest ok:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Co to jest za felga?

8269883298_e6ce3b6af8_b.jpg

Opublikowano
et 40 chyba

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

19/8 et 45

http://img571.imageshack.us/img571/6572/x9l.jpg

Bardzo Ci trze?

Opublikowano
Trzeba zawias wymienić chyba u mnie :decayed:

Bo zaczęły dochodzić głuche stuki.

Chcesz Mastera?:naughty:Miki smiga i chyba jest ok:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Cena fajna, ale chyba wolałbym full Lem :decayed:

Opublikowano
Trzeba zawias wymienić chyba u mnie :decayed:

Bo zaczęły dochodzić głuche stuki.

Chcesz Mastera?:naughty:Miki smiga i chyba jest ok:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Cena fajna, ale chyba wolałbym full Lem :decayed:

Daj mi jutro znać po 10 to Ci sprawdze cenę to porownasz z forumowymi sprzedawcami:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dobra Wanda :grin::decayed:

btw. jakie żarówki H7 LED polecicie w długie żeby DRL z tego zrobić?

Opublikowano
Dobra Wanda :grin::decayed:

btw. jakie żarówki H7 LED polecicie w długie żeby DRL z tego zrobić?

H7 led nie daje swiala:thumbdown:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
dobra wanda :grin::decayed:

Btw. Jakie żarówki h7 led polecicie w długie żeby drl z tego zrobić?

h7 led nie daje swiala:thumbdown:

Wysyłane z mojego htc one x za pomocą tapatalk 2

DRL LED H7 zamiast zwykłych drogowych świateł tak jak ma Harry :wink:

http://s22.postimg.org/uuhbapads/image.jpg

Opublikowano

Bierz Mastera i nie gadaj :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Bierz Mastera i nie gadaj :wink:

Tapnięte z SGS III

Ile na nim zrobiłeś już, 500km będzie? :grin:

Opublikowano

Pany czy ktos wie moze jaka srednice maja tloczki w tylnych zaciskach hamulcowych do A4 pod tarcze 288mm / 12mm ?

Musze zamowic wszystkie uszczelki do zaciskow bo jak je juz otrzymam to wysylam je do proszkowego malowania i stare uszelki pojda do wymiany.

Opublikowano

5kkm,nie jeżdżę tylko na trasie garaż-dom-garaż :grin::decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
5kkm,nie jeżdżę tylko na trasie garaż-dom-garaż :grin::decayed:

Tapnięte z SGS III

Zobaczymy po 20k :grin:

Opublikowano

Lem na pewno wytrzyma 100k :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Hmm może faktycznie MS kupić skoro od listopada 2011 zrobiłem raptem 16k :decayed:

Opublikowano
Lem na pewno wytrzyma 100k :wink:

Tapnięte z SGS III

Mam nadzieje , ze wachacze LEMFORDER sa takie dobre jak je wszyscy opisuja bo jestem zmuszony wymienic dolne wachacze a ostatnim razem zakupilem FEBI i dokladnie po przejechaniu okolo 500km po polskich drogach + 1600 km z Polski do UK szlak je trafil i pukaja jak diabli :facepalm: Z tego co zauwazylem to te "gumki" ochronne na sworzniach wyskoczyly z zabezpieczen i sie wywinely i caly syf leci do gniazda osadzenia sworznia , masakra.

Opublikowano
Lem na pewno wytrzyma 100k :wink:

Tapnięte z SGS III

Mam nadzieje , ze wachacze LEMFORDER sa takie dobre jak je wszyscy opisuja bo jestem zmuszony wymienic dolne wachacze a ostatnim razem zakupilem FEBI i dokladnie po przejechaniu okolo 500km po polskich drogach + 1600 km z Polski do UK szlak je trafil i pukaja jak diabli :facepalm: Z tego co zauwazylem to te "gumki" ochronne na sworzniach wyskoczyly z zabezpieczen i sie wywinely i caly syf leci do gniazda osadzenia sworznia , masakra.

Podobno nowe wahacze bardzo szybko ciągną za sobą stare więc najlepiej wymienić cały zawias :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.