Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ŚWIETNE KOŁO KRÓLU NASZ KRÓLU:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak poza tym dzień dobry

tumblr_muadhrN6v21qb139no1_500.jpgtumblr_muadlyMa2S1qb139no1_500.png

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

ŚWIETNE KOŁO KRÓLU NASZ KRÓLU:decayed:

Zimówki raczej nie będą w komplecie :decayed:

Opublikowano

W,końcu. Bo tak csekam i czekam:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Marcino a Ty jaką fele będziesz miał na zimę ??

18 chcę bo hamulce już nie dlugo wskoczą :wink:

to wiem ale jaki wzór?

http://img.tapatalk.com/d/13/10/07/8ezu5y5u.jpg

A ja już wybrałem koło :decayed:

najlepsze :decayed::naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
TERMOSTAT SKODA VW AUDI SEAT ORYGINALNY OD ASO (3557295204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co z nim jest nie tak ? Sprzedaje to serwis "Plichta", jak patrze u Gajosa to kosztuje termostat 100 PLN :whistling: ???

up :whistling:

Opublikowano

Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

Opublikowano
TERMOSTAT SKODA VW AUDI SEAT ORYGINALNY OD ASO (3557295204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co z nim jest nie tak ? Sprzedaje to serwis "Plichta", jak patrze u Gajosa to kosztuje termostat 100 PLN :whistling: ???

up :whistling:

Dostałem taki info na meila:

"Witam,

Wiem, że cena jest dobra, ale też nie jesteśmy z podobną ceną jedyni. Są to termostaty dobrze zakupione w samej Skodzie dzięki naszym wewnętrznym procedurom. W każdym razie nie było na nich reklamacji, a gdyby coś oczywiście podlegają wymianie."

więc kupię sobie taki :decayed:

Opublikowano
Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

nie wiem jak u niego, ale u mnie siedzą bez problemu:wink:

Opublikowano

Siemanko wszystkim :wink:

koledzy moze ktos chetny na zapisy w kolejnej turze http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-helikon-tex-x-tura-zapisy-286557/#post3817616 , moze tym razem szybciej by wsio sie ruszylo.

Pozdrawiam.

Opublikowano

dzień dobry :)

Panowie nie robicie jakiegoś spotu B6Division? :D

Opublikowano

Chłopaki jak to szło z kasowaniem inspekcji serwisowej oleju bo już mi się serwis świeci a wlasnie dzisiaj zmienilem olej a nie chce naciskać sto razy guzików. Zapomnialem w jakiej kolejności to szło. :kwasny:

Opublikowano

wzm4.jpg

:wink:

Opublikowano

Podziekowal :decayed:

Opublikowano

c796c90a78dcb1ee5c0bb8cd22100ddc.jpeg?1381047092

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

db7345c713bc8fc32e333f3d614c9bed.png?1380878289

Opublikowano

dajcie linka zamiast gajosa :doh:

Opublikowano

Mi tez nie dziala wg tego opisu w mojej furce z 06.2001r. Co jest nie tak? Wkurza mnie SERVICE i ten sygnal przy przekrecaniu zaplonu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.