Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

No się dziwisz że się różni jak ta Twoja jest z pyty jaguara:polew::polew: ogólnie stołki czeszą beret ale napewno będzie Cię d*pa piekła jak będziesz na nich siedział bo każdy Ci zazdrości:decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

No się dziwisz że się różni jak ta Twoja jest z pyty jaguara:polew::polew: ogólnie stołki czeszą beret ale napewno będzie Cię d*pa piekła jak będziesz na nich siedział bo każdy Ci zazdrości:decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

stołki stołkami a pod maska bidne 1.8 T które nie jedzie, chociaz program zbór:decayed:

Opublikowano

najpierw to musze prawko odzyskac :P

Opublikowano

a co zgubiłes :kox:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Witam :hi: Panowie mam pytanie czy ten dodatek można stosować do mojego Awx-a

Millers Oils Diesel Power ECOMAX 500ml | Millers Oils Oleje silnikowe i samochodowe

kup sobie lepiej:

Dodatki - Autoryzowany sklep Liqui Moly

:hi:

to jest to samo co STP na wtryskiwacze czy dodatkowo można to loć :D

Opublikowano
ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

zgadza się skóra ze zwykłych recaro różni się z tych od rs4 :wink: fotele petarda :kox: ale mi się marzą właśnie takie w białej skórze :decayed:

Opublikowano
ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

zgadza się skóra ze zwykłych recaro różni się z tych od rs4 :wink: fotele petarda :kox: ale mi się marzą właśnie takie w białej skórze :decayed:

no taaa do twojej niebieskiej petardy białe byłyby jak granat :D

do tego białe dekory i nie mam uwag :wink:

Opublikowano

kurde siemian ma białe :decayed:

Opublikowano
ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

zgadza się skóra ze zwykłych recaro różni się z tych od rs4 :wink: fotele petarda :kox: ale mi się marzą właśnie takie w białej skórze :decayed:

To wal do Siemiana ja Ci kasę pożyczę....na procent:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
ta na moich to kolor czarny metalizowany

Jozek mowil ze zwykle recaro maja inna skore ale nie mam jak porownac

na slinach na bokach skora rozni sie od tych z rs4 bardzo

zgadza się skóra ze zwykłych recaro różni się z tych od rs4 :wink: fotele petarda :kox: ale mi się marzą właśnie takie w białej skórze :decayed:

To wal do Siemiana ja Ci kasę pożyczę....na procent:decayed::decayed::decayed:

a ja odbiorę :grin: Mati leci dziś do BB:naughty:

Opublikowano

dajcie spokój bo od dawna o nich myślę, może jak będzie miał latem to pomyśle tak konkretnie :whistling:

ale by mi pasowały białe w tej niebieskiej ?

Opublikowano

Tak szczerze....to mnie aż tak nie kręcą Recaro owszem są pikne ale nie wygodne i za drogie w stosunku właśnie do komfortu. Jak ktoś się buja po dzielni tylko to ok a ja niestety robię kilometry:wink:

Opublikowano

ciezko powiedziec Jozek, trzeba by przymiarke zrobic

ja wole osobiscie ciemny srodek w aucie

Opublikowano
Tak szczerze....to mnie aż tak nie kręcą Recaro owszem są pikne ale nie wygodne i za drogie w stosunku właśnie do komfortu. Jak ktoś się buja po dzielni tylko to ok a ja niestety robię kilometry:wink:

pierdzielisz głupoty, zrobiłem trasę do Chorwacji i z powrotem i było zajebiści, źle to sie w nich śpi :grin:

ciezko powiedziec Jozek, trzeba by przymiarke zrobic

ja wole osobiscie ciemny srodek w aucie

No właśnie sam się cały czas zastanawiam :whistling:

Opublikowano
dajcie spokój bo od dawna o nich myślę, może jak będzie miał latem to pomyśle tak konkretnie :whistling:

ale by mi pasowały białe w tej niebieskiej ?

nuuu baaa Panie nie pytaj :decayed: montuj :decayed:

Opublikowano

nie ma ktoś na przymiarkę pożyczyć :decayed:

Opublikowano

hehe jedz do siemiana :wink:

Opublikowano

Panowie ile jest warta moja mapa z RNSa bodajże 2013 ?

Opublikowano
Panowie ile jest warta moja mapa z RNSa bodajże 2013 ?

Ori?

Opublikowano
Panowie ile jest warta moja mapa z RNSa bodajże 2013 ?

Ori?

:no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.