Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie i panie

szukam klimatronica do b6 2 din z grzaniem

nie ma ktos na zbyciu?

interesuje mnie tylko bardzo dobry stan:wink:

chyba mam taki pod czujnik jakosci powietrza, musze sprawdzić bo dla siebie szykowałem ale plany się pozmieniały
to by mi odpowiadalo :decayed::decayed::decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja pójdę po miernik głębokości bieżnika :decayed:

On nie jest sprzedawany osobno ale latwo wypada z tego pudelka...:grin:

Dodam, że badziew totalny po jednym użyciu napisy się starły, lepsza suwmiarka. A ciśnienia nawet w jednej oponie nie zmierzyłem(całe szczęście że to zestaw teścia, jedynie stojak jako tako).

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

rezacze jakie mają nr szuflada+esp+ uchwyt na kubek w chromie?

Opublikowano

jeb... pogoda a mialem isc siedzenia przekladac :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Opony Sava Eskimo S3+, 195/65/15

dobre te opony? to chinol jest...

Opublikowano

26

Opublikowano

ja wiem ze 26 :decayed::decayed::decayed: tylko sie slinie, no ale cena tez ladna :grin:

Opublikowano

a ja odebrałem wczoraj auto od mechesa.. heble na przodzie z 3.0 założone :decayed: szczelina między zaciskiem a felgą na żyletke :decayed:

zastanawiam się czy czasem nie pogonić swoich parapetów i założyć na nowy sezon coś ciekawego :whistling::decayed:

Opublikowano
Opony Sava Eskimo S3+, 195/65/15

dobre te opony? to chinol jest...

Zaden chinol nie jest dobry :whistling:

Opublikowano
a ja odebrałem wczoraj auto od mechesa.. heble na przodzie z 3.0 założone :decayed: szczelina między zaciskiem a felgą na żyletke :decayed:

zastanawiam się czy czasem nie pogonić swoich parapetów i założyć na nowy sezon coś ciekawego :whistling::decayed:

jak na żyletkę to co Ty masz 17" ??

Opublikowano
a ja odebrałem wczoraj auto od mechesa.. heble na przodzie z 3.0 założone :decayed: szczelina między zaciskiem a felgą na żyletke :decayed:

zastanawiam się czy czasem nie pogonić swoich parapetów i założyć na nowy sezon coś ciekawego :whistling::decayed:

jak na żyletkę to co Ty masz 17" ??

18... bez dystansu nie założyłbym felgi..

18 8JET45

Opublikowano

a jakie masz ET??

Opublikowano

Et45

Opublikowano

Chcecie ori roto 9x20 et 26? :naughty: To pisać

Opublikowano
jeb... pogoda a mialem isc siedzenia przekladac :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:grin: to jest wlasnie to co pisalem , masz plany a pogoda wszystko spie....

U mnie narazie sloneczko ladnie daje ale pewnie za 2 godziny zacznie lac to jest wlasnie Wielka Brytania :facepalm: na Sobote planuje sprzatanie wozidelka ale pewnie bede z parasoka latal

Opublikowano
Chcecie ori roto 9x20 et 26? :naughty: To pisać

Bez szału ta felga :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.