Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

85ju.jpg

co to za koło?:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany wie ktoś co za navi siedzi w tej a4 ?

Audi A4 29900.00 PLN. - otoMoto.pl

Opublikowano

Nie z passata?

Opublikowano

Nie to oryginał audi na pewno :whistling:

Opublikowano

mi też się widzi że z paska :wink:

Opublikowano
pany wie ktoś co za navi siedzi w tej a4 ?

Audi A4 29900.00 PLN. - otoMoto.pl

To jakis chinol AUDI A4 / S4 7" GPS SAT NAV DVD MP3 iPOD BLUETOOTH DIGITAL TV DVB *NEW UK* | eBay

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

mi też się widzi że z paska :wink:

Z paska wyglada podobnie LATEST 2013 VW RNS 510 LED L H10 sat nav navigation Golf Passat Touran Scirocco 0628586718081 | eBay

Opublikowano

była mowa kiedyś o tym radiu podobno bardzo fahjne :decayed:

Opublikowano

Marcino87 - PW

Opublikowano

w battalionie chłopaki mają, zapytaj tam :wink:

Opublikowano

Panowie, można zadać na szybko kilka pytań? W temacie B6 nie siedzę, jeszcze w B5, pewno wiecie wszystko co i jak :)

1. Czy kratka ze zwykłego zderzaka do zderzaka S-Line, środkowa, pasuje?

2. Czy do schowka, który nie ma lodówki, można dołożyć lodówkę czy trzeba wymienić całość

3. Co w B6 steruje centralnym? Zero reakcji na pilota.

4. Czy istnieje możliwość podłączenia szyby z czujnikiem deszczu, jak wcześniej takowy nie występował?

5. Czy istnieje techniczna możliwość dołożenia elek skladanych lusterek do auta, gdzie wczesniej ich nie było?

Z góry wielkie dzieki :)

Opublikowano
Panowie, można zadać na szybko kilka pytań? W temacie B6 nie siedzę, jeszcze w B5, pewno wiecie wszystko co i jak :)

1. Czy kratka ze zwykłego zderzaka do zderzaka S-Line, środkowa, pasuje?

2. Czy do schowka, który nie ma lodówki, można dołożyć lodówkę czy trzeba wymienić całość

3. Co w B6 steruje centralnym? Zero reakcji na pilota.

4. Czy istnieje możliwość podłączenia szyby z czujnikiem deszczu, jak wcześniej takowy nie występował?

5. Czy istnieje techniczna możliwość dołożenia elek skladanych lusterek do auta, gdzie wczesniej ich nie było?

Z góry wielkie dzieki :)

zadać możesz, tylko nie wiem, czy nie będzie smrodu z działu 'sprzedam'...

Opublikowano

1. Raczej nie ramka ma inny kształt

2. można ale widac góre lodowki co szpetnie wyglada

5. Tak

Opublikowano
Panowie, można zadać na szybko kilka pytań? W temacie B6 nie siedzę, jeszcze w B5, pewno wiecie wszystko co i jak :)

1. Czy kratka ze zwykłego zderzaka do zderzaka S-Line, środkowa, pas Nie

2. Czy do schowka, który nie ma lodówki, można dołożyć lodówkę czy trzeba wymienić całość można włożyć sam tył ale będzie kicha

3. Co w B6 steruje centralnym? Zero reakcji na pilota. moduł komfortu, tutaj tylko vcds lub na zapłonie potrzymaj guzik od zamykania

4. Czy istnieje możliwość podłączenia szyby z czujnikiem deszczu, jak wcześniej takowy nie występował? Można patent jest w dziale zrób to sam

5. Czy istnieje techniczna możliwość dołożenia elek skladanych lusterek do auta, gdzie wczesniej ich nie było? Można temat również w dziale zrób to sam

Z góry wielkie dzieki :)

:wink:
Opublikowano

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi :hi:

Wiecie gdzie może gdzie znajdę tą środkową kratkę? Ktoś zaiwanił lewą i środkową, lewa do kupienia, a środkowej na allegro brak.

Opublikowano

s linową ?

Opublikowano
s linową ?

:yes2:

Opublikowano

chłopaku nie tylko Ty byś taką używaną kupił :grin:

Opublikowano
chłopaku nie tylko Ty byś taką używaną kupił :grin:

Nie dziwie się, że to taki chodliwy towar, skoro po pierwszym kontakcie z B6 w S-Line stwierdziłem, że sposób montażu/demontażu tych kratek musiał wymyślić jakiś kretyn. 5 latek jest w stanie ją wyciągnąć w ciągu kilku sekund :decayed: No, ale fakt, te auto nie było stworzone z myślą o złodziejaszkach z Polski. Jak tylko go skompletuje przykręcę te kratki na tyle śrub, że zderzak będzie się uginał pod ich ciężarem, a opasek tyle co by i nawet Koksu nie wyrwał :grin:

Opublikowano

jak by co to mam samą kratkę , prawie nówka , była na aucie koło 3 miesiące po czym wpadł środek z s4:naughty:

---------- Post dopisany at 02:19 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

o taka

$_12.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.