Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Kurfa a ile ma kosztować malowanie elementu? U nas za 350zl to wszędzie już pomaluje:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieje ze u mnie tez nasypie i to ostro :wink:

Opublikowano

no tylko u was na pomorzy chyba bo u mnie piz*zi jak uj ale nawet sie nie ma zeby cos zaczelo padac :thumbdown:

Opublikowano

U kasztanów też lekko daje już, a w po nocy było białawo :wink:

70_-134013043.jpg

16" opony michellin pilot alpin ok 5-6mm ile to warte?

Opublikowano

ide zmieniac kolka na zimowe :decayed:

Opublikowano

ciut napadało i zaraz stopniało :kwasny:

Opublikowano
Niech się ciągną, na allegro za 29 pln sztuka widziałem :naughty:

plus 20 presyłka a ty nówki :wink:

Za te z ASO zapłaciłbym 110 zł + paliwo, bo do ASO 30km.

Tutaj mam za 60 zł + przesyłka.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

Niech się ciągną, na allegro za 29 pln sztuka widziałem :naughty:

Te z allegro są coś warte w ogóle? Bo to chyba nie ori

Napisane, że ORI...

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

podważasz te 2 zaczepy i ciągniesz

Ok, wyszedł :)

To jeszcze przy okazji . Dolna część dyfuzora w zderzaku S4 jest w takim szarym macie. Ma to jakiś kod lakieru ?

Bo lakiernik chce mi to zamalować na kolor reszty, a wg mnie straci swój cały urok ten zderzak

http://www.audizine.com/gallery/data/500/medium/11344DSC01757.JPG

Absolutnie tego nie maluj, bo straci swój urok :wink:

Opublikowano

Juz ugadalem z lakiernikiem ze dobierze mi lakier w ciemnym szarym macie.

Istnieje sposob jak zdemontowac listwe ozdobna ze zderzaka bez jej uszkodzenia? W aso wiedza ale nie chca sie podzielic wiedza, facet mi podpowiedzial ze listwa oprocz zaczepow jest klejona.

Opublikowano

Z tego co wiem same zaczepy, ja tam kleju pod listwą nigdy nie widziałem.

Opublikowano
Juz ugadalem z lakiernikiem ze dobierze mi lakier w ciemnym szarym macie.

Istnieje sposob jak zdemontowac listwe ozdobna ze zderzaka bez jej uszkodzenia? W aso wiedza ale nie chca sie podzielic wiedza, facet mi podpowiedzial ze listwa oprocz zaczepow jest klejona.

najlatwiej jest zdjac jak masz zderzak zdjety, nic nie jest klejone, jest na zaczepach.

Opublikowano

u mnie tez sa same zaczepy

Opublikowano

Może ktoś stał ostatnio przed wyborem pralki, muszę coś szybko kupić, a totalnie nie jestem w temacie :grin: Ktoś coś poleci? :)

Opublikowano

W sklepie Ci pomoga ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Może ktoś stał ostatnio przed wyborem pralki, muszę coś szybko kupić, a totalnie nie jestem w temacie :grin:

samsung ecco buble :decayed:

Opublikowano

dzięki Józek :)

Opublikowano
Juz ugadalem z lakiernikiem ze dobierze mi lakier w ciemnym szarym macie.

Istnieje sposob jak zdemontowac listwe ozdobna ze zderzaka bez jej uszkodzenia? W aso wiedza ale nie chca sie podzielic wiedza, facet mi podpowiedzial ze listwa oprocz zaczepow jest klejona.

najlatwiej jest zdjac jak masz zderzak zdjety, nic nie jest klejone, jest na zaczepach.

W zderzaku od S sa zaczepy ale tylko dwa ktore centruja listwe. A jest klejona na tasme dwustronna

Sent from my телефон

Opublikowano
W sklepie Ci pomoga ;)

Sent from my телефон

Nie ufam sprzedawcom w sklepach :wink:

Opublikowano

Marcin moja listwa odchodzi wiesz że masz wjeby masz przyjechać i ją poprawić:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Marcin moja listwa odchodzi wiesz że masz wjeby masz przyjechać i ją poprawić:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Bo trzeba ja poprawic ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Juz ugadalem z lakiernikiem ze dobierze mi lakier w ciemnym szarym macie.

Istnieje sposob jak zdemontowac listwe ozdobna ze zderzaka bez jej uszkodzenia? W aso wiedza ale nie chca sie podzielic wiedza, facet mi podpowiedzial ze listwa oprocz zaczepow jest klejona.

najlatwiej jest zdjac jak masz zderzak zdjety, nic nie jest klejone, jest na zaczepach.

W zderzaku od S sa zaczepy ale tylko dwa ktore centruja listwe. A jest klejona na tasme dwustronna

Sent from my телефон

No właśnie o klejącej taśmie bełkotał coś fachman z ASO. Bo nie dodałem szczegółu że chodzi o listwę z S4 której nie chce spartolić bo pójdzie na handel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.