Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak mowilem ;)

Sent from my телефон

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak wygląda zwykła od spodu i faktycznie jest masa zaczepów. Szukam sensownej fotki listwy z S4

8331071833_8ae8d4554f_z.jpg

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Ok mam ;) Dzieki Marcin

Dla potomnych foto, są tylko 2 zaczepy przy samej krawędzi , reszta na taśme dwustronną

m8hLSCC.jpg

d8YzucY.jpg

Opublikowano

Marcin to u mnie widocznie nie złapały te zaczepy ze odstaje...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Marcin to u mnie widocznie nie złapały te zaczepy ze odstaje...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

U Ciebie na zaczepach blazzki byly pokorodowabe trzeba kupic nowe i bedzie git ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Ale Ci jebne dopiero teraz mi mówisz...na jutro widzę zamówione blaszki:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

panowie czy otwor centrujacy w felach od b8 jest inny niz w b6?

Opublikowano
panowie czy otwor centrujacy w felach od b8 jest inny niz w b6?

tak w b8 jest 66,6 a w b6 57,1

Opublikowano
panowie czy otwor centrujacy w felach od b8 jest inny niz w b6?

tak w b8 jest 66,6 a w b6 57,1

podziekowal:hi:

mozna na tym jezdzic normalnie czy trzeba dystans z odpowiednia srednica kolnierza dopasowac

Opublikowano

pierścień centrujący wystarczy

Opublikowano

zakupiony, dzieki :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
zakupiony, dzieki :hi:

mam nadzieję że ameliniowe :wink:

Opublikowano

Powiedzcie czy te pompki co sprzedaje krupskim http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-lapa-czarny-material-skora-swing-pompki-kol-silownik-maski-klapy-290638/ mają większą trwałość niż np jakieś podobnej konstrukcji kupione np. w Lidlu albo Biedronce?

Opublikowano
Powiedzcie czy te pompki co sprzedaje krupskim http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/podlokietnik-lapa-czarny-material-skora-swing-pompki-kol-silownik-maski-klapy-290638/ mają większą trwałość niż np jakieś podobnej konstrukcji kupione np. w Lidlu albo Biedronce?

ja mam taka i powiem szczerze ze zdala egzamin jak mi w drodze trza bylo kolo napompowac

Opublikowano

Nie no pytam dlatego że mam właśnie taką z Biedronki już sporo czasu tylko się zastanawiam czy ta ori lepiej pompuje czy coś?

Opublikowano
zakupiony, dzieki :hi:

mam nadzieję że ameliniowe :wink:

a czemu to? ja mam plastikowe i nie narzekam latam na nich od lipca i jakoś nie ma problemow

andr3i a jakie z b8 zapodajesz?

Opublikowano
Nie no pytam dlatego że mam właśnie taką z Biedronki już sporo czasu tylko się zastanawiam czy ta ori lepiej pompuje czy coś?

nie wiem czy ta ori lepiej pompuje.ale zeby napompowac kolo to troche trzeba poczekac:decayed:

Opublikowano

Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Opublikowano

1qt4.jpg

:slina::slina::slina::slina::slina::slina:

if0r.jpg

ssop.jpg

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

n5k3.jpg

za***iście wygląda biała w s-line :kox:

Opublikowano
Oki wszystko jasne czyli płaci się za znaczek:decayed:

Ta ori jest git. Kolo napompuje tralala a ta z biedry sie nadahe na smar do nart zaraz sie zagrzewa. Moze dopomujr slr nie napompuje

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.