Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba kukurydzę :polew:

Gościu :wink:

Marcino ale jest luźna guma jakby powiedział Wladi

Ja po prostu wyraziłem swoją opinie bo w końcu od tego jest forum

ja wszystko rozumiem :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To nie ten zderzak a wydajesz jakieś osady na mój temat i dziwisz się mojemu zachowaniu na głupią zaczepkę?

Wojtek ja Cię nie osądzam tylko snuje głośno domysły :grin: jeśli Cię uraziłem to przepraszam!

ale przyznaj, że tak jak napisałem to może wyglądać??!!

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Tylko na mnie nie wjedźcie, że zdesio mój teraz :grin::decayed:

Kamil nikt Cię nie tyka to się nie wtrącaj :naughty::wink:

Tak sobie tylko żartuje :wink:

no to dobrze :decayed:

ciesz się zdesiem i koniec kropka! :banan:

Artur to tak jakbym nazwał Cię złodziejem przed paroma tysiącami osób a potem napisze, ze każdy przecież mógł się pomylić wiec po co się spinasz, nic się nie stało.

Dla Ciebie specjalnie zrobię dokładne fotki żebyś mógł sobie porównać:wink:

Po trzecie nawet jakbym podkupił to sorry ale to nie ja źle bym się zachowałem bo to nie ja go sprzedawałem a jedynie chciałem ewentualnie kupić i zadając pytanie sprzedającemu nie jestem jasnowidzem kto był potencjonalnym klientem...

Pozdrawiam

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Marcin Ty się nie śmiej Prezes wkurwiony bo mu system w kompie padł i lepiej żeby się nie wyładował na nas:grin::grin::wink:
Opublikowano

Fr0styyy- Ty kontroluj bajerę gościu bo jeszcz mleko pod brodą masz a już o kukurydzy pociskasz :decayed:

Opublikowano

Grubo tu dzisiaj:kox::kox:

Opublikowano
Fr0styyy- Ty kontroluj bajerę gościu bo jeszcz mleko pod brodą masz a już o kukurydzy pociskasz :decayed:
+10:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Chyba kukurydzę :polew:

Gościu :wink:

No, patrz kto ma więcej postów :bag:

:decayed:

edit: kufa, tera do mnie się pijawki dobrały :facepalm:

Opublikowano

będzie dym :laughing2::pali:

a ja Was wkur..rze

ja kupiłem zderzak S4 z czujnikami za 450 pln i już 4 miesiące na furze jest i o :dziura:

Opublikowano
będzie dym :laughing2::pali:

a ja Was wkur..rze

ja kupiłem zderzak S4 z czujnikami za 450 pln i już 4 miesiące na furze jest i o :dziura:

ja kupiłem ja kupiłem , moze bys prawde wkoncu powiedział:decayed:

Opublikowano
będzie dym :laughing2::pali:

a ja Was wkur..rze

ja kupiłem zderzak S4 z czujnikami za 450 pln i już 4 miesiące na furze jest i o :dziura:

:polew:

Opublikowano
będzie dym :laughing2::pali:

a ja Was wkur..rze

ja kupiłem zderzak S4 z czujnikami za 450 pln i już 4 miesiące na furze jest i o :dziura:

Chwalisz się, czy żalisz :decayed:

Opublikowano
będzie dym :laughing2::pali:

a ja Was wkur..rze

ja kupiłem zderzak S4 z czujnikami za 450 pln i już 4 miesiące na furze jest i o :dziura:

Chwalisz się, czy żalisz :decayed:

i tak myślę że za drogi był :JC_fan:

:yeee:

:witch1:

Opublikowano

Siemanko z wieczora Panowie i Panie :hi:

Pytanie , moze ktos cos powiedziec na temat jakosci czesci firmy FAI ? chodzi mi glownie o przednie wachacze do B6 , ktos mial z tym do czynienia?

Dzieki.

Opublikowano

ale dymy tu :decayed: w końcu sie coś zaczęło dziać bo nudą zawiewało :grin:

Opublikowano
Grubo tu dzisiaj:kox::kox:

Domino grubo to może dpiero być bo ja potrafię mówić głośno co myślę i tyle!

ps. Wojtek mam nadzieje, że przeprosiny przyjęte ??

Opublikowano

FAI :eusathink:

:wtf:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

:grin: pewnie ktoś Ci podpierniczył :grin:

Opublikowano
ale dymy tu :decayed: w końcu sie coś zaczęło dziać bo nudą zawiewało :grin:

a tam dym...po prostu z Wojtkiem wyjaśniamy sobie moje słowa a "Małolat" się wtrąca z kukurydzą :decayed:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

Ty to w ogóle masz zły nick miałes mieć łączność po sytuacji w BT :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.