Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze że na urlopie więcej moja u siebie śpi a ja u siebie. :wink: Ktoś tu chętny na jakieś manewry w okolicach WRC? :decayed:

Opublikowano

potrzebuję kratkę grila zderzaka s-line bez ramki w rozsądnej cenie

Opublikowano
potrzebuję kratkę grila zderzaka s-line bez ramki w rozsądnej cenie

jaka to jest rozsądna cena ?

Opublikowano
Opublikowano
Kierwa bo znowu mi się dzisiaj będą obce baby śniły :grin:

i dobrze bo tylko to ci zostalo:grin:

Opublikowano

Spadaj parówo :jezyk:

Opublikowano
Kierwa bo znowu mi się dzisiaj będą obce baby śniły :grin:

i dobrze bo tylko to ci zostalo:grin:

gorzej jak gada przez sen :grin: ale co Wam powiem, to Wam powiem Panowie... Ja do dziś dnia nie mogę przeżyć, że Bożenka z klanu się puściła :facepalm: świat się kończy :facepalm:

Opublikowano

ta dokaldka mi sie nie podoba]

A wg mnie jest wręcz stworzona do tego zderzaka. Jak przy S-line wygląda strasznie to tutaj robi mega robotę. Ale oczywiście to Twoja decyzja, u mnie będzie na pewno

http://i.imgur.com/WW2u647.jpg

u mnie już od dawna cupra siedzi:decayed:

y9si.jpg

nbh4.jpg

Opublikowano
gorzej jak gada przez sen :grin: ale co Wam powiem, to Wam powiem Panowie... Ja do dziś dnia nie mogę przeżyć, że Bożenka z klanu się puściła :facepalm: świat się kończy :facepalm:

O to ci no. Poszła po łuku. Tego odcinka nie widziałem hehehehe :polew:

Opublikowano
gorzej jak gada przez sen :grin: ale co Wam powiem, to Wam powiem Panowie... Ja do dziś dnia nie mogę przeżyć, że Bożenka z klanu się puściła :facepalm: świat się kończy :facepalm:

O to ci no. Poszła po łuku. Tego odcinka nie widziałem hehehehe :polew:

Poszła jak hokeista po bandzie:grin::grin::grin:
Opublikowano

Oj tak. Ale ma:kox: Kaju ta Bożenka słaba jest:thumbdown:

Opublikowano

He. Kierwa od piątki tylko wczoraj przerwa była a dziś znowu z kuzynkiem flacha a o 2,45 pobudka :facepalm: dobrze że on od poniedziałku wraca do roboty. Wladi ty wiesz gdzie :grin:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Jak ktoś da propozycje to rozważę Dżozefie :wink:

Opublikowano

Mówisz że firma się rozrasta:decayed:

Opublikowano

Wladi ocb w BT??

Opublikowano

Od tego nieróbstwa w MONie to mu się ino bandzioch do chlania powiększa i mnie chyba chce wykończyć hehe :grin:

Opublikowano

Oj tak. Ale ma:kox: Kaju ta Bożenka słaba jest:thumbdown:

tu nie chodzi o to czy jest dobra czy nie, ale o sam fakt, że to Bożenka się puściła - to niedopuszczalne tej :grin:

Opublikowano
Wladi ocb w BT??

+1. tłumacz się :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.