Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ogarnę co i jak dokładnie, kiedy jadę itd i czy na 100% to będę miał jakieś tam miejsce ale to późniejsza sprawa.

Opublikowano
tylko nie wiem czy zdążę autobus kupić :grin:

A prawko masz?:decayed: Tak serio to jak znajdę jakiś transport to jadę bo tym moim to 400zł pójdzie na bene:facepalm:

+200 na olej :grin:

Opublikowano

nie tylko Ciebie :wink:

:thumbup1:

Ty pacze po fejsie i znasz Rafała Bobowicza?:whistling:

Opublikowano

nie tylko Ciebie :wink:

:thumbup1:

Ty pacze po fejsie i znasz Rafała Bobowicza?:whistling:

no Boksera znam gadałem z nim wczoraj przez fona :grin:

Opublikowano
tylko nie wiem czy zdążę autobus kupić :grin:

A prawko masz?:decayed: Tak serio to jak znajdę jakiś transport to jadę bo tym moim to 400zł pójdzie na bene:facepalm:

+200 na olej :grin:

Ty za to z tysia na lawete bo prędzęj czy później dwaipół się zesra:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

nie tylko Ciebie :wink:

:thumbup1:

Ty pacze po fejsie i znasz Rafała Bobowicza?:whistling:

no Boksera znam gadałem z nim wczoraj przez fona :grin:

Kurfa mój dobry ziomek:kox:Często go widzę jak popierdala okręcony streczem po wsi:decayed:

Opublikowano
tylko nie wiem czy zdążę autobus kupić :grin:

A prawko masz?:decayed: Tak serio to jak znajdę jakiś transport to jadę bo tym moim to 400zł pójdzie na bene:facepalm:

+200 na olej :grin:

Ty za to z tysia na lawete bo prędzęj czy później dwaipół się zesra:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

nie tylko Ciebie :wink:

:thumbup1:

Ty pacze po fejsie i znasz Rafała Bobowicza?:whistling:

no Boksera znam gadałem z nim wczoraj przez fona :grin:

Kurfa mój dobry ziomek:kox:Często go widzę jak popierdala okręcony streczem po wsi:decayed:

a co doj**ał Ci pare razy :wink: on nawet w moim aucie jeżdził :wink:

Opublikowano
tylko nie wiem czy zdążę autobus kupić :grin:

A prawko masz?:decayed: Tak serio to jak znajdę jakiś transport to jadę bo tym moim to 400zł pójdzie na bene:facepalm:

+200 na olej :grin:

Ty za to z tysia na lawete bo prędzęj czy później dwaipół się zesra:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

nie tylko Ciebie :wink:

:thumbup1:

Ty pacze po fejsie i znasz Rafała Bobowicza?:whistling:

no Boksera znam gadałem z nim wczoraj przez fona :grin:

Kurfa mój dobry ziomek:kox:Często go widzę jak popierdala okręcony streczem po wsi:decayed:

a co doj**ał Ci pare razy :wink: on nawet w moim aucie jeżdził :wink:

:polew: Mieszka obok mnie. Często nam na imrezy kierował bo wiecznie ćwiczy i nic nie pije:decayed:

Opublikowano
tylko nie wiem czy zdążę autobus kupić :grin:

A prawko masz?:decayed: Tak serio to jak znajdę jakiś transport to jadę bo tym moim to 400zł pójdzie na bene:facepalm:

+200 na olej :grin:

Ty za to z tysia na lawete bo prędzęj czy później dwaipół się zesra:decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

nie tylko Ciebie :wink:

:thumbup1:

Ty pacze po fejsie i znasz Rafała Bobowicza?:whistling:

no Boksera znam gadałem z nim wczoraj przez fona :grin:

Kurfa mój dobry ziomek:kox:Często go widzę jak popierdala okręcony streczem po wsi:decayed:

a co doj**ał Ci pare razy :wink: on nawet w moim aucie jeżdził :wink:

:polew: Mieszka obok mnie. Często nam na imrezy kierował bo wiecznie ćwiczy i nic nie pije:decayed:

Ty no nie gadaj on w tym pomarańczowym a Ty zaraz gdzieś :wink:

Opublikowano

Nie no ze 2 klocki do niego mam:wink:

Opublikowano
Nie no ze 2 klocki do niego mam:wink:

o pacz jaki świat mały jest :naughty:

Opublikowano

A mówi wam coś Krzysztof Jarzyna ze Szczecina? :grin:

Opublikowano
tylko nie wiem czy zdążę autobus kupić :grin:

A prawko masz?:decayed: Tak serio to jak znajdę jakiś transport to jadę bo tym moim to 400zł pójdzie na bene:facepalm:

+200 na olej :grin:

Ty za to z tysia na lawete bo prędzęj czy później dwaipół się zesra:decayed:

nie u mnie man :decayed:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

A mówi wam coś Krzysztof Jarzyna ze Szczecina? :grin:

no, moja prawa ręka :grin:

Opublikowano
A mówi wam coś Krzysztof Jarzyna ze Szczecina? :grin:

no, moja prawa ręka :grin:

giej:grin:

Opublikowano

Kurfa zdjałęm właśnie opaskę uciskową z kostki i się wj.ebalem w szok:shock3: Pół stopy fioletowe:decayed:

Opublikowano
Kurfa zdjałęm właśnie opaskę uciskową z kostki i się wj.ebalem w szok:shock3: Pół stopy fioletowe:decayed:

nie widziałes mojej ręki po sylwku :grin:

Opublikowano
Kurfa zdjałęm właśnie opaskę uciskową z kostki i się wj.ebalem w szok:shock3: Pół stopy fioletowe:decayed:

nie widziałes mojej ręki po sylwku :grin:

Moja już się prawie zagoiła:decayed:
Opublikowano
Kurfa zdjałęm właśnie opaskę uciskową z kostki i się wj.ebalem w szok:shock3: Pół stopy fioletowe:decayed:

nie widziałes mojej ręki po sylwku :grin:

Moja już się prawie zagoiła:decayed:

wódka Wam zamarzła i kuliście lód?:decayed:

Opublikowano

Moja noga też się goi :grin:

Opublikowano

Wiesz jak człowiek przy wódce głupieje a my próbowaliśmy zgrywać bokserów:grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.