Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po ile ganiają zewnętrzne?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
po ile ganiają zewnętrzne?
Te z B6 to około 300 za kpl z B7 200-250 zł za sztukę:wink:
Opublikowano
po ile ganiają zewnętrzne?
Te z B6 to około 300 za kpl z B7 200-250 zł za sztukę:wink:

:banan:

Opublikowano

jak skaldane to mozna za 600 wyrwac

Opublikowano

A co masz coś?:naughty:

Opublikowano
jak skaldane to mozna za 600 wyrwac

Kurfa ostatnio na allegro wisiał komplet za 400zl z wkladami foto B6 także pewnie i skladaki były:wink: Tak czatujecie na okazje:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
bo kupiłem z ASO nowe i tam mam jeszcze chyba połamane mocowanie przy osłonie silnika(tak mi się wydaje), teraz pytanie zamiennik osłony jest ok czy szukać używki ?

Józek to jest spojler nadkola. Ma łącznie 3 otwory... skrajny zewnętrzny łączy się ze ślizgiem zderzaka (na niego oczywiście przychodzi osłona nadkola). Ten od strony wewnętrznej spina się tylko z osłoną nadkola. Pod spodem masz jeszcze jeden otwór - tą część spinasz z osłoną dźwiękochłonną pod silnikiem (osłonę zakładasz nad ten otwór - na osłonie jest spinka w którą wkręcasz kołek).

Opublikowano

Ale mowa była o samych szkłach:decayed:

Opublikowano

ja nie czatuje bo juz od pol roku moje leza i czekaja:decayed:

Opublikowano

będę szukał używki, bo mam właśnie rozwaloną osłonę tam gdzie przychodzi 19-stka

fdfdf.jpg

Opublikowano
A możliwe zeby b6 miala lusterka zewnętrzne w fotochromie a wewnetrzne zwykle?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie ma takiej opcji - coś było wymieniane (kody wyposażenia powiedzą co - podeślij mi wlepę na mejla).

Opublikowano
ja nie czatuje bo juz od pol roku moje leza i czekaja:decayed:
To teraz mi poszukaj:decayed::wink:
Opublikowano
Jak rozpoznac zew lusterka ze sa w fotochromie ? Tak z foty da sie oprocz tegi ze są srebrne?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wyciągnij szkła - oprócz podłączonego obwodu ogrzewania będą mieć też dodatkową kostkę pod fotochrom (więc razem do szkła dochodzą 4 kable).

Opublikowano
A możliwe zeby b6 miala lusterka zewnętrzne w fotochromie a wewnetrzne zwykle?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie ma takiej opcji - coś było wymieniane (kody wyposażenia powiedzą co - podeślij mi wlepę na mejla).

Nie wiem czy da rade bo gosc juz wkurwiony ze mu truje dupe o jakies fotochromy. Ale jak cos to rozszyfrujemy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
będę szukał używki, bo mam właśnie rozwaloną osłonę tam gdzie przychodzi 19-stka

http://s18.postimg.org/lq82bdq1x/fdfdf.jpg

No to brakuje Ci elementu na który zakłada się spinkę.

Opublikowano
ja nie czatuje bo juz od pol roku moje leza i czekaja:decayed:
To teraz mi poszukaj:decayed::wink:

wal do siemiana:decayed:

Opublikowano
A możliwe zeby b6 miala lusterka zewnętrzne w fotochromie a wewnetrzne zwykle?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie ma takiej opcji - coś było wymieniane (kody wyposażenia powiedzą co - podeślij mi wlepę na mejla).

Nie wiem czy da rade bo gosc juz wkurwiony ze mu truje dupe o jakies fotochromy. Ale jak cos to rozszyfrujemy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Podejdź do auta, telefon do łapy i dzwoń - powiem Ci co i jak.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Zara się tym zajmę :decayed:

Opublikowano
bo kupiłem z ASO nowe i tam mam jeszcze chyba połamane mocowanie przy osłonie silnika(tak mi się wydaje), teraz pytanie zamiennik osłony jest ok czy szukać używki ?

Józek to jest spojler nadkola. Ma łącznie 3 otwory... skrajny zewnętrzny łączy się ze ślizgiem zderzaka (na niego oczywiście przychodzi osłona nadkola). Ten od strony wewnętrznej spina się tylko z osłoną nadkola. Pod spodem masz jeszcze jeden otwór - tą część spinasz z osłoną dźwiękochłonną pod silnikiem (osłonę zakładasz nad ten otwór - na osłonie jest spinka w którą wkręcasz kołek).

Git :thumbup1: wszystko wiem, muszę tylko poszukać osłony :wink:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

będę szukał używki, bo mam właśnie rozwaloną osłonę tam gdzie przychodzi 19-stka

http://s18.postimg.org/lq82bdq1x/fdfdf.jpg

No to brakuje Ci elementu na który zakłada się spinkę.

tam właśnie mam ten cały róg połamany :kwasny:

Opublikowano

Bartek chyba skończył rezanie i mu się nudzi:decayed:

Opublikowano

Józek jazdabez tego łączenia osłony z nadkolami na 19' kończy się dziurami u nadkolach:decayed: Mogę ci cyknac fote z rąsi jak mi ladnie guma zjadła jedno nadkole:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.