Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty gdzie sie podziewal?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie jestem :decayed: myślałem nad zrobieniem jej i pchnięciu dalej tylko nie orientuje sie w częściach b6, dlatego pytam u źródła.

Opublikowano

Pokazuje mi dwie nowe wiadomosci, ale jakos ich nie ma:kox:

Opublikowano
nie jestem :decayed: myślałem nad zrobieniem jej i pchnięciu dalej tylko nie orientuje sie w częściach b6, dlatego pytam u źródła.

Nie wyjdziesz nawet na swoje

Opublikowano

moja ulubiona reklama, rozpierdziela mnie :grin:

Opublikowano
A ty gdzie sie podziewal

Mam urlop-czyli walczę z dzieciakiem.

Opublikowano

No ja juz niedługo sie przekonam jak to jest?

Opublikowano
No ja juz niedługo sie przekonam jak to jest

powiem Ci tak-Marcel ma rok i 5 dni-i teraz po raz pierwszy siedzę z nim po 8h codziennie od poniedziałku- nawet nie wiedziałem jaki jest fajny i kumaty(normalnie jestem w mega szoku-rok a już manipulant i terrorysta :decayed:- jak Matka :polew:)-będziesz mega happy. ale jako niańka nie dałbym rady na dłuższą metę-w lodówce 4browarki leżą bo nie mam siły wieczorem wypić-ale dzisiaj :kox:

Opublikowano

bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ja jak z moją 2 letnią córą posiedzę kilka dni to mam ochotę wyjechać na rok za granicę do pracy, ale jak mnie nie ma w domu pare godzin to już za nią tęsknie

Opublikowano

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki?

Opublikowano
bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie :decayed:

ale jak tu bez obojga :doh:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki

:polew::polew::polew:

Opublikowano
bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie :decayed:

ale jak tu bez obojga :doh:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki

:polew::polew::polew:

A Ty będziesz na OEM'ie?:whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Pany chce ktoś ten zdes s-line?

Opublikowano

To juz dziala forum czy dalej mieli sie?

Opublikowano

Upsss chyba dziala :)

Opublikowano
bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie :decayed:

ale jak tu bez obojga :doh:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki

:polew::polew::polew:

A Ty będziesz na OEM'ie?:whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Pany chce ktoś ten zdes s-line?

gdzie?

bierz ten zderzak bo Cię jebnę!!!!!!! taniej nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie :decayed:

ale jak tu bez obojga :doh:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki

:polew::polew::polew:

A Ty będziesz na OEM'ie?:whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Pany chce ktoś ten zdes s-line?

gdzie?

bierz ten zderzak bo Cię jebnę!!!!!!! taniej nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:polew::polew:

Nie mam kasiuty już Ci pisałem:facepalm: Niech ktoś z klabu się pocieszy.

Chodzi mi o zlot w Ostrowie u Kajosława

Opublikowano
bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie :decayed:

ale jak tu bez obojga :doh:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki

:polew::polew::polew:

A Ty będziesz na OEM'ie?:whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Pany chce ktoś ten zdes s-line?

gdzie?

bierz ten zderzak bo Cię jebnę!!!!!!! taniej nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eee bo kropki zara poleca:decayed:

Opublikowano

Chodzi mi o zlot w Ostrowie u Kajosława

a to nie mam czasu na takie luksusy :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: cały czas coś się kręci :doh: żeby jakoś to było :decayed:

Opublikowano

Chodzi mi o zlot w Ostrowie u Kajosława

moja wątroba Was pozdrawia :decayed:

Opublikowano
bo dzieci terroryzm wyssają z mlekiem matki, tylko okazuje się że to nie dziecko jest problemem tylko matka :grin:

ciiiiiiiiiiiicho-toż ona ma oczy i uszy wszędzie :decayed:

ale jak tu bez obojga :doh:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Hehe u mnie bedzie baba także bede miał w domu dwie manipulantki

:polew::polew::polew:

A Ty będziesz na OEM'ie?:whistling:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Pany chce ktoś ten zdes s-line?

gdzie?

bierz ten zderzak bo Cię jebnę!!!!!!! taniej nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eee bo kropki zara poleca:decayed:

Nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają:przebiegly::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.