Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?

Ja mam modul z koncowka H. I na 4s i na 5 dziala wszystko jak nalezy.

Opublikowano

WEBASTO w drodze do mnie :dancing:

Opublikowano
Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?

to Ty nie masz bt?:kwasny:

we h lub q

Opublikowano

kto sprzedaje pewne żarniki? Potrzebuję D2S

Opublikowano

hammer :wink:

Opublikowano
Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?

to Ty nie masz bt?:kwasny:

we h lub q

ja mam iphoniksa i mam z kocówka H....

ps. jakim cudem ty nie masz nadal BT :kox:

Opublikowano
Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?

to Ty nie masz bt?:kwasny:

we h lub q

No nie mam... 3 lata temu kupilem obudowe pod BT i na tym sie skonczylo :grin:

A ten z literka C (tez High) - czym sie rozni od H i Q ?

Opublikowano

bYwokoz.jpg

:decayed:

Opublikowano
Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?

to Ty nie masz bt?:kwasny:

we h lub q

No nie mam... 3 lata temu kupilem obudowe pod BT i na tym sie skonczylo :grin:

A ten z literka C (tez High) - czym sie rozni od H i Q ?

Miałem takiego ostatnio na sell:wink: Szkoda że wcześniej nie pisałeś bo poszedł chyba za 220zł z mikrofonem chyba:kox: Hammer ma taki u siebie z nowym andkiem śmiga więc iPhona też pewnie ogarnie:wink:

Opublikowano

otworzyles dach i nalalo ci na dywaniki :decayed:

Opublikowano
:decayed: musiałem je umyć bo nie mogłem na brzydactwo patrzeć :decayed:
Opublikowano

za duzo czasu masz co jozek:decayed:

Opublikowano
:decayed: nie jest źle :wink:
Opublikowano
Mając ET 33 to czy kolo z przodu nie będzie juz minimalnie wystawać poza obrys auta? Tył zawsze jest bardziej schowany do srodka. No i zmieniając później letnie 18" ET 43 sline na zimowki 16" Et 42 biedronki stosujac te same dystanse to 2x w roku będę musiał robić geometrie tj za każdym razem? Dokładnie to mam alusy 18" ET43 8J jak na tej aukcji:

Oryginalne felgi AUDI A4 A6 S-Line 18'' (3956273717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wkładając dystanse nie trzeba ustawiać geometrii

Opublikowano

pany jak ktos chce ferrari , lambo czy coś innego to pisać do ziomka to wam kupi i przyśle

Opublikowano

WAKACJE NAKURWIAJCIE :kox:

eP0rhS4.jpg

Opublikowano

Ale masz wielkie łydy:decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.