Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uda to ja mam duże, muszę przez to rozmiar albo i dwa wieksze spodnie kupowac :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakby ktoś był zainteresowany to na Getem zaczęli przyjmować zamówienia :wink:

Opublikowano

znacie kogos moze kto robi nadruki na koszulkach lub bluzach???

Opublikowano

Panowie mam pytanie czy jest opcja ustalić numer fabryczny pewnych pierdół...jedna to opaska bądź spinka która łączy tą gruchę za egr z gumowym węzęm...chyba że macie jakiś inny patent jest we wzorze jakby a alfabetu grackiego OMEGA (nie potrafię tego inaczej opisać i umiejscowić) Jest zerwana z jednej strony i nie wytrzymuje ciśnienia. a druga sprawa to uchwyt bądź zaczep do obudowy filtra powietrza, który mocuje się do budy auta obok błotnika. Pomożecie Panowie?

Opublikowano

niektórzy wkładali już we wnękę koła tube z q5, to musi być z bose czy zwykła też?? aha i ile warto za to zapłacić, że tak powiem okazyjnie

Opublikowano
niektórzy wkładali już we wnękę koła tube z q5, to musi być z bose czy zwykła też?? aha i ile warto za to zapłacić, że tak powiem okazyjnie

to lata czasami po allegro za jednego Jagiełłe, a z opini użyszkodników u nas to daje rade nawet bez Bożenki

Opublikowano

kaju, sygnaturka :polew::polew:

Opublikowano

dzięki :naughty: dobrze że jestem dopiero po jednym drinku

Opublikowano
kaju, sygnaturka :polew::polew:

:decayed:

Opublikowano

z8le.jpg

Felgi już na lato są :) 19/9,5J :decayed: Turbo P.

Teraz tylko jeszcze auto do tych felg :grin:

A tak poważnie, co myślicie o "ozłoceniu" śrub skręcających koła?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Będzie to jakoś widac?

Opublikowano
https://imagizer.imageshack.us/v2/392x526q90/823/z8le.jpg

Felgi już na lato są :) 19/9,5J :decayed: Turbo P.

Teraz tylko jeszcze auto do tych felg :grin:

A tak poważnie, co myślicie o "ozłoceniu" śrub skręcających koła?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Będzie to jakoś widac?

Do krawata w ogole one nie pasuja:bag: ją już po 3 bro:kox:

Opublikowano

Zostaw tak jak jest i bedzie ok

Opublikowano
https://imagizer.imageshack.us/v2/392x526q90/823/z8le.jpg

Felgi już na lato są :) 19/9,5J :decayed: Turbo P.

Teraz tylko jeszcze auto do tych felg :grin:

A tak poważnie, co myślicie o "ozłoceniu" śrub skręcających koła?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Będzie to jakoś widac?

Do krawata w ogole one nie pasuja:bag: ją już po 3 bro:kox:

Żartujesz, tak? :cry:

Opublikowano
https://imagizer.imageshack.us/v2/392x526q90/823/z8le.jpg

Felgi już na lato są :) 19/9,5J :decayed: Turbo P.

Teraz tylko jeszcze auto do tych felg :grin:

A tak poważnie, co myślicie o "ozłoceniu" śrub skręcających koła?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Będzie to jakoś widac?

Do krawata w ogole one nie pasuja:bag: ją już po 3 bro:kox:

Żartujesz, tak? :cry:

nie żartuje... ja mam takie samo zdanie :kwasny:

Opublikowano

W B7 robiły robotę to i w B6 zrobią :decayed:

Opublikowano

Szol mi

Opublikowano

ale Łukasz wiesz dobrze, że o gustach się nie rozmawia i nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :wink::drinks:

Opublikowano
Szol mi

Nie mam żadnych fot, a już nie zrobię, bo je zwinąłem z tej B7 :decayed:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

ale Łukasz wiesz dobrze, że o gustach się nie rozmawia i nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :wink::drinks:

Mi tam bardzo mocno stykły :friends:

Opublikowano

jakoś nie widzę b6 na nich:whistling:

Opublikowano

Mi również tutaj te artec'i słaco pasuja :wink: koło fajne ale do hothatcha :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.