Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

a co to jest kac? mistrzuniu u mnie nawet się nie nastawiaj na coś takiego, są sposoby zapobiegawcze :naughty:q

klinnnnnnnnnnnnnn:decayed::grin:

do południa zapomnij - owszem, kończymy się jak śmiecie, ale zaczynamy kulturalnie po 12 :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Klina goni kolejny klin browar, wódka, cola, dżin:polew::polew::polew:

Opublikowano

ale zaczynamy kulturalnie po 12 :grin:

racja dzntelmeni nie pija przed dwunastą:grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Klina goni kolejny klin browar, wódka, cola, dżin:polew::polew::polew:

:banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
dostałem ostrzeżenie :doh::grin::polew:

którego nie skomentuje

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jak chcesz to moge wkelic twoj SPAM z DZIALU WARSZTAT .

:dziura:

ok panie zrozumiałem , już nie musisz się spinać :wink:

:siema:

Opublikowano

Jak sie nie spinam tylko wykonuje co do mnie nalezy :wink:

Widocznie nie umiesz przyjac do zrozumienia pewnych Reguł na FORUM ( czyt. REGULAMIN)

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

dokładnie, a mam ciśnienie na jakiegoś kebaba :decayed:

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

dokładnie, a mam ciśnienie na jakiegoś kebaba :decayed:

kiedys bedziesz u mnie to pojadziem na porzadną babe:decayed::naughty:

Opublikowano

Listwy audi rs4 b7 a4 listewki tuning Zakopane ? Tablica.pl

co to za listewki i gdzie one przychodzą? :decayed: wrzucam bo cena się wydaje jakaś śmieszna, nie mogę nawet wyczaić czy to jakieś ori

Opublikowano

u dolu drzwi masz takie listweki , najczesciej jest na nich znaczek s-line , to co pokazałes to straszna kupaaaaa:naughty:

Opublikowano
u dolu drzwi masz takie listweki , najczesciej jest na nich znaczek s-line , to co pokazałes to straszna kupaaaaa:naughty:

tak też wnioskowałem po napisasie tajunink, ale wolałem się upewnić :decayed:

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

dokładnie, a mam ciśnienie na jakiegoś kebaba :decayed:

kiedys bedziesz u mnie to pojadziem na porzadną babe:decayed::naughty:

:thumbup1: a będę na pewno :decayed:

Opublikowano

siema:hi:d*pa nic nie pomaga:kwasny:dopiero zjadlem ostry jak ogien rosol i uj:kwasny:moglem nie pic:lazy:

Opublikowano
siema:hi:d*pa nic nie pomaga:kwasny:dopiero zjadlem ostry jak ogien rosol i uj:kwasny:moglem nie pic:lazy:

zklinowałes do rosołku:naughty: jak nie to sam rosołek nieda rady:wink:

Opublikowano
siema:hi:d*pa nic nie pomaga:kwasny:dopiero zjadlem ostry jak ogien rosol i uj:kwasny:moglem nie pic:lazy:

:decayed:

Opublikowano
ja juz po raz kolejny stwierdzilem ze najlepszy na kaca do zarcia to ostry kebab:decayed:

Ototo ;)

Opublikowano

ja po calym tygodniu pracy wczoraj wypiłem jednego bro i zasnałem jak małe dziecko, tylko moja nagrała mnie jak chrapie :decayed:

Opublikowano
Jak sie nie spinam tylko wykonuje co do mnie nalezy :wink:

Widocznie nie umiesz przyjac do zrozumienia pewnych Reguł na FORUM ( czyt. REGULAMIN)

kurcze przecież napisałem że zrozumiałem :doh:

74561-przepraszam-kochanie.jpg

:kox::kox::kox::kox::decayed::wink::banan:

to tak na odreagowanie spinki , czy mógłbyś usunąć ankietę z mojego tematu :wink:

http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-awx-niebieski-bandyta-uk-work-in-progressss-228638/

dzieki :hi:

Opublikowano
siema:hi:d*pa nic nie pomaga:kwasny:dopiero zjadlem ostry jak ogien rosol i uj:kwasny:moglem nie pic:lazy:

zklinowałes do rosołku:naughty: jak nie to sam rosołek nieda rady:wink:

jak bym klina zobaczyl to pewnie juz bym lezal przytulony do kibla:facepalm:

Opublikowano
siema:hi:d*pa nic nie pomaga:kwasny:dopiero zjadlem ostry jak ogien rosol i uj:kwasny:moglem nie pic:lazy:

zklinowałes do rosołku:naughty: jak nie to sam rosołek nieda rady:wink:

jak bym klina zobaczyl to pewnie juz bym lezal przytulony do kibla:facepalm:

oj kuźwa wy stare rowery, przyjedziecie do wujka kaja, to Was zabezpieczy przed kacem i koniecznością klinowania :decayed:

Opublikowano
siema:hi:d*pa nic nie pomaga:kwasny:dopiero zjadlem ostry jak ogien rosol i uj:kwasny:moglem nie pic:lazy:

zklinowałes do rosołku:naughty: jak nie to sam rosołek nieda rady:wink:

jak bym klina zobaczyl to pewnie juz bym lezal przytulony do kibla:facepalm:

też tak mam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.