Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

A Ty nie chciałeś zawinąć tego sdesia S-line?:whistling:

nie zdązyłem :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mial ktos przypadek w iPhonie ze nie podawał poprawnej pozycji gps. Na nawigacji nie śledził trasy. W ogole nie pokazuje tutaj co sie jest

miałem tak

na sygicu jak mi wygasł okres próbny, ale na ori mapach nigdy :whistling: Ty masz może jailbreak zrobiony? k**wa walczyłem ze swoim wczoraj i nie mogę backupa wyciągnąć :doh:

Nic z tych rzeczy nie mam wgranych ;)

To samo pokazuje na Google mapa na mapy i whatsapp jak chce wyslac swoja pozycje ;/

zrób mu reset, przytrzymaj 8 sekund przycisk blokady i menu, jak to nie pomoże, to ruskje Cie namierzajo :grin:

Opublikowano

:bry: wstalem wlasnie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Mial ktos przypadek w iPhonie ze nie podawał poprawnej pozycji gps. Na nawigacji nie śledził trasy. W ogole nie pokazuje tutaj co sie jest
nic mi o tym nie wiadomo

jakiego masz iphona?

Opublikowano
:bry: wstalem wlasnie :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Mial ktos przypadek w iPhonie ze nie podawał poprawnej pozycji gps. Na nawigacji nie śledził trasy. W ogole nie pokazuje tutaj co sie jest
nic mi o tym nie wiadomo

jakiego masz iphona?

Nędzna 4 ;/

Opublikowano
A ja mam taki sofcik pl do leda którego nie skasują ci żadne mapy nawet za 20 lat sw0800 :wink:

Wystarczy że w przyszłym roku wyjdą mapy z nowym softem bez którego mapa nie ruszy i jesteś w kropce. Zmiana oznaczenia softu na sw0800 lub sw1010 nic nie da :wink:

Co ty gadasz , soft wgrałem jak jeszcze miałem mapy z 2013 , teraz mam na 2014 i wszystko lata bez problemu :wink: więc nie wiem kto ci takich rzeczy naopowiadał

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

I ja tego softu nie zmianiałem , dostałem z forum audimaniac tu w UK

Opublikowano

chyba założę dywaniki letnie :decayed:

Opublikowano

i letnie koła? :wink:

Opublikowano
i letnie koła? :wink:

Trza mieć najpierw:decayed:

Opublikowano
i letnie koła? :wink:

pomysl dobry ale najpierw czujki do kontroli cisnienia :wink:

Opublikowano

też myślałem nad letnimi kolami :decayed:

Opublikowano

u mnie szans na snieg juz raczej nie bedzie wiec chyba w tyg zaloze co trzeba i zmiana na letnie :wink:

Opublikowano

Panowie felgi z ET 25 podejda do B6?czy raczej za duzo bedzie wystawac:eusathink:

Opublikowano
Panowie felgi z ET 25 podejda do B6?czy raczej za duzo bedzie wystawac:eusathink:

Zależy jak szeroka

Opublikowano

tu czasem może ciut popadać w kwietniu nawet :decayed:

Opublikowano
Panowie felgi z ET 25 podejda do B6?czy raczej za duzo bedzie wystawac:eusathink:

Zależy jak szeroka

8

Opublikowano

na bukowine juz chyba na letnim setupie :D

Opublikowano
Panowie felgi z ET 25 podejda do B6?czy raczej za duzo bedzie wystawac:eusathink:

Zależy jak szeroka

8

bedzie chyba na rowni o ile sie nie myle :wink:
Opublikowano
Panowie felgi z ET 25 podejda do B6?czy raczej za duzo bedzie wystawac:eusathink:

Zależy jak szeroka

8

Powinna wejść:good:

Opublikowano
na bukowine juz chyba na letnim setupie :D

w zeszłym roku na letnich kiepsko bym to widział :decayed:

Opublikowano
na bukowine juz chyba na letnim setupie :D

w wlkp wiosna pelna moca ;p montować alu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.