Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrocław 14 stopni

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak bedzie w tym roku moze sie wybiore :slina::slina::slina::slina: nie ma az tak daleko

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

jakby komus nuta weszla w ucho to prosze

Opublikowano
jak bedzie w tym roku moze sie wybiore :slina::slina::slina::slina: nie ma az tak daleko

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

jakby komus nuta weszla w ucho to prosze

Nie wiem co w tym fajnego kilka trupów co roku:kwasny:

Opublikowano

nareszcie udalo mi sie dzis kupic wlasne mieszkanko:banan::banan:

Opublikowano

Wandej widać że nigdy nie jeździłeś motocyklem że tak gadasz :whistling:

Opublikowano
nareszcie udalo mi sie dzis kupic wlasne mieszkanko:banan::banan:

gratki

jaka powierzchnia?

Opublikowano
Wandej widać że nigdy nie jeździłeś motocyklem że tak gadasz :whistling:

I tu się mylisz:naughty: miałem motorynkę potem jawę TS50:kox: jeszcze jakieś ale?:naughty: A na poważnie to kilka razy tylko okazyjnie znajomych moto. R6, GSX-R k8 , no i CBR. Najlepiej podeszła ni Honda ale raz się przejechać to można sobie dywagować:wink:

Opublikowano

ja bym chetnie kupil motor ale jest kilka powodow dla ktorych tego narazie nie uczynie

1. kobieta bedzie marudzic 24/7

2. znajac siebie pewnie strace prawko w 1 tygodniu

3. fajny motor w uk to 3/4 b7 3.0tdi

Opublikowano
nareszcie udalo mi sie dzis kupic wlasne mieszkanko:banan::banan:

gratki

jaka powierzchnia?

dzieki:wink: 70m

Opublikowano

Tomek a gdzie Ty takie big mieszkanie kupiles?

Opublikowano
A ja mam taki sofcik pl do leda którego nie skasują ci żadne mapy nawet za 20 lat sw0800 :wink:

Wystarczy że w przyszłym roku wyjdą mapy z nowym softem bez którego mapa nie ruszy i jesteś w kropce. Zmiana oznaczenia softu na sw0800 lub sw1010 nic nie da :wink:

Co ty gadasz , soft wgrałem jak jeszcze miałem mapy z 2013 , teraz mam na 2014 i wszystko lata bez problemu :wink: więc nie wiem kto ci takich rzeczy naopowiadał

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

I ja tego softu nie zmianiałem , dostałem z forum audimaniac tu w UK

Bo mapa 2014 działa na sofcie z 2013 ale nigdy nie wiesz co będzie na 2015. Na zwykłym RNS-E nie odpalisz mapy 13/14 bez softu min. 0650 :wink:

Opublikowano
Tomek a gdzie Ty takie big mieszkanie kupiles?

w Norway:wink:ale nie pytaj mnie ile dalem bo padniesz

Opublikowano
Tomek a gdzie Ty takie big mieszkanie kupiles?

w Norway:wink:ale nie pytaj mnie ile dalem bo padniesz

no to nie jest male mozna powiedziec

ja u siebie w uk mam 72

rozmowe w banku mam za soba ale jeszcze czekamy na dokladna wycene

Opublikowano
Tomek a gdzie Ty takie big mieszkanie kupiles?

w Norway:wink:ale nie pytaj mnie ile dalem bo padniesz

a ile dałeś ? :D:D:D

Opublikowano

2725000 milina koron:kwasny:

Opublikowano
2725000 milina koron:kwasny:

ile to na polskje ?

Opublikowano

tza pomnozyc przez 0.50 grosza

Opublikowano

jak na czeskie to ~470tys PLN :)

Opublikowano

1381145,43 zeta

Opublikowano

Ze niby to mieszkanie w przeliczeniu wynosi 1milion 362tys zł? To gdzie ty robisz w tej Norwegii i banki dają tam takie piękne kredyty? Ile lat juz tam siedzisz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.