Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak coś i tam muszę sprzęgło zrobić. Ale tak jak mam teraz to spikojnie dsje radę. na 200+ wtryski muszą być wieksze wydech icek itp. I wieksza butla od gazu :-).

Panowie jak,macie pomocowane kratke s-line i kratkę z es? U,mnie to nawet się trzyma ale muszę ja na fest jakoś zamocować-jakieś sugestie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

opaski kablowe

kratka esy w ramce sline przeciez to sie wogole nie trzyma

zaczepy sa w innych miejscach i zeby dobrze siadla trzeba je wszystkie uciac :facepalm: potem mialem zamontowana calosc na 4 opaskach, jak dobrz eje osadzisz to bedzie je mao co widac

do mnie kolega z klubu przyjezdzal i jak ogladal to nawet nie zauwazyl ze sa

troche to mnie wkurzalo i na dzien dzisiejszy wrocilem do ori grillow a esowe odpoczywaja w garazu

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Ojej a masz podstawe 150km czy zawirusowana? Mi pali 11-12L ale to mowie mam krotkie odcinki do pokonania. Jakie realne jest spalanie po miescie tego silnika w B6 bez Q i programu podstawa fabryczna.

mam soft na 180KM w Q i bez różnicy 16 czy 19 cali. ale zobaczymy czy poprawi się po zmianie wtrysków od lpg :kox:

Co myślicie ?

http://s27.postimg.org/5ity8b12n/DSC_3308.jpg

te listwy wogole tam nie pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ich nie będzie :decayed:

Ja mam zacsepy w kratce po 2 góra i dół i jakoś się zaczepiły. Jak się mocno pociągnie wychodzą. W piatek wjade na kanał i coś trzebo pokleic :doh:. Trytytka musi być:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ich nie będzie :decayed:

Ja mam zacsepy w kratce po 2 góra i dół i jakoś się zaczepiły. Jak się mocno pociągnie wychodzą. W piatek wjade na kanał i coś trzebo pokleic :doh:. Trytytka musi być:grin:

to jakos do mnie nie przemawialo wiec je wszytskie out bo to ma sie trzymac porzadnie a nie zeby myslec czy jeszcze mam dolny grill czy tez juz zgubilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładka jest dokladana ti chyba ori s-line też nie będzie się sam trzymał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmujac obie kartki z ramek czyli s-line i s4 i porownujac zaczepy w jakich sa miejscach to ja nie wiem jak niektorzy mowia ze to sie dobrze trzyma na tych kilku ktore zostaly lub niektorzy pisza ze wszytsko pasuje :shock3:

zastanawiam sie tylko czy mowa o tych samych grillach wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się trzyma ale tak że jak,szarpniesz wcale nie za mocno to wychodzi całość. strach jechać że wyskoczy przy dziurze itp :doh: tam myślę żeby ramke pierw na stałe jakoś zamontować a później wpasować kratkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się trzyma ale tak że jak,szarpniesz wcale nie za mocno to wychodzi całość. strach jechać że wyskoczy przy dziurze itp :doh: tam myślę żeby ramke pierw na stałe jakoś zamontować a później wpasować kratkę.

ja mialem grill zamocowany opaskami a sam grill siedzial dobrze (jesli to moge tak nazwac) w ramce

nie bylo opcji zeby ramke zgubic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprzedni właściciel bardzo podciał kratk. Mógłbyś w wolnej chwili strzelić pare fotek Twoje kpl? Jestem ciekawy jak masz to zrobione. Może mi coś w montażu pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprzedni właściciel bardzo podciał kratk. Mógłbyś w wolnej chwili strzelić pare fotek Twoje kpl? Jestem ciekawy jak masz to zrobione. Może mi coś w montażu pomoże.

jak mi sie uda to jutro podrzuce bo dzis oprocz pracy d*py z domu nie wychylam :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję listewki która zarywa śruby w górnej części progu...jak się otworzy drzwi to widać ja po całej długości...chyba że występuje osobno do kupienia ale nie widziałem na niej żadnych numerów:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuję listewki która zarywa śruby w górnej części progu...jak się otworzy drzwi to widać ja po całej długości...chyba że występuje osobno do kupienia ale nie widziałem na niej żadnych numerów:kwasny:

ASO coś ok 40zł szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nr ale pytałem się jakiś czas temu na tu na forum i taką odp dostałem ,o ile dobrze pamiętam to od kolegi bart-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie a masz jakieś numery tego:naughty:

byl u ciebie to mogles sie spytac:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi poszukam dzis fotek na kompie bo zrobilem od spodu zdjecie tej listewki z numerami jak wstawialem listwy progowe. To wysle na pw numery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi poszukam dzis fotek na kompie bo zrobilem od spodu zdjecie tej listewki z numerami jak wstawialem listwy progowe. To wysle na pw numery ;)
:thumbup1::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi listwy zakrywające wg etki

8e0853985B -lewa

8e0853986B -prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne mam nadzieję że o tym samym mówimy:naughty:

DSC_2392.jpg to ta cienka czarna listwa na obrzeżu progu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...