Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oprocz wygladu nie ma wiecej pozytywow? Moze auto pracuje ciszej? Silnik utrzymuje lepiej temperature zima?

Mi maska w BEX'ie paruje po jeździe np w deszczu czy w zimę. Za pierwszym razem myślałem, że się coś zapałiło pod maską. Wygłuszka przedewszystkim odbija ciepło w benzynie, przez co maska się tak nie nagrzewa.

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Spotkał się ktoś z problemem z lakierem w okolicach relingów, zaraz przy tych plastikowych listewkach po długości auta? Lakier tam podchodzi tylko u mnie czy zdarzyło się komuś?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Powiedział właściciel 2.5 TDI :przebiegly:

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Powiedział właściciel 2.5 TDI :przebiegly:

Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? :guma:

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Powiedział właściciel 2.5 TDI :przebiegly:

Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? :guma:

Z Tobą zawsze mogę podyskutować :decayed: Klekleklekleklekle :decayed:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? :facepalm:

"ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END" :decayed:

Opublikowano

Mialem B6 w 2,5tdi ale to glosne grrr wygluszenie troche pomagalo, przy 1,8t jest dosc cicho wiec i oslony sa zbedne wszystko jasne. A co do posiadaczy 2.0 ALT byl zarcik

Opublikowano

kierownice w tt zawsze były pikowane ?te okrągłe z załamaniem na dole ?

Opublikowano

ja mam gladka:wink:

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Powiedział właściciel 2.5 TDI :przebiegly:

Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? :guma:

Z Tobą zawsze mogę podyskutować :decayed:Klekleklekleklekle :decayed:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? :facepalm:

"ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END" :decayed:

Tak robi 1,9... 2,5: wewewewewewewewewe :guma::nose: a z tym silnikiem, to coś w nim delikatnie terkocze misiaczku :wink:

Opublikowano
ale nie chodzi mi o te na dole tylko na wysokosci srodkowych drzwi :) te dolne wiem ze sie wsuwa i przykreca..

w oryginale listwy są podklejone taśmą dwustronną f-my 3M

Opublikowano
No to wszyscy macie swoje ALTy skladanki z diesla haha, tak jak pytalem o te owlony do benzyniakow. W sumid to do ropniakow rozumiem ze wyglusza ale do benzyniaka jewt sens sa jakies pozytywy?

jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens :decayed:

Powiedział właściciel 2.5 TDI :przebiegly:

Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? :guma:

Z Tobą zawsze mogę podyskutować :decayed:Klekleklekleklekle :decayed:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? :facepalm:

"ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END" :decayed:

Tak robi 1,9... 2,5: wewewewewewewewewe :guma::nose: a z tym silnikiem, to coś w nim delikatnie terkocze misiaczku :wink:

A co może delikatnie terkotać w 1.8T 225KM? :grin:

Opublikowano

A co może delikatnie terkotać w 1.8T 225KM? :grin:

S3 szarpiesz? :kox:

Opublikowano

A co może delikatnie terkotać w 1.8T 225KM? :grin:

S3 szarpiesz? :kox:

:naughty:

Opublikowano

vlb1gBo.jpg

ale mam minę :grin:

Opublikowano

zawieche zlapales chyba:grin:

Opublikowano

wiesz , to mój pierwszy raz w lambo :grin:

Opublikowano

Ale na deskę chyba się nie z fajdałeś?:polew::polew::polew:

Opublikowano

jak bym dostal sie przejechac takim lambo to pewnie nita w gaciach murowana:grin:

Opublikowano
zawieche zlapales chyba:grin:

On już myślał, za ile spienięży Navi do Lambo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.