Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W aso?

Nie u stolarza ;) rozdziawiu

Ty se grabisz mendo jedna:decayed: to co kuźwa piszesz że 350 jak wiesz że ja mam czarną parówo...:grin:

Zawsze Ci podam wyższy wariant bys sie troche zdenerwował ;)

Taaaa chyba żeby na mnie przyciąć siusiaku:facepalm::grin:

Do tej pory sie udawało.

Ajj Biggman !

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poczekaj ja Cię skasuje następnym razem:decayed:

Opublikowano

Żeby za to mówienie co chce, znowu go nie posadzili:whistling:

Opublikowano

też racja :decayed:

Opublikowano

Józek Ty już wyjeżdżaj lepiej:grin:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
W aso?

Nie u stolarza ;) rozdziawiu

Ty se grabisz mendo jedna:decayed: to co kuźwa piszesz że 350 jak wiesz że ja mam czarną parówo...:grin:

Zawsze Ci podam wyższy wariant bys sie troche zdenerwował ;)

Taaaa chyba żeby na mnie przyciąć siusiaku:facepalm::grin:

Do tej pory sie udawało.

Ajj Biggman !

Ajmmm soryyy :grin:

Opublikowano

śmiej się, za chwile stratuje :grin:

Opublikowano

To józek będziesz szybciej w 3city tak?

Opublikowano

mam pare spraw do załatwienia

Opublikowano

czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???

Opublikowano
czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???

Kontaktów niet

Opublikowano

My też tak za pół godz wyjeżdżamy ;-)

Opublikowano

to z jaka literka trzeba kupic zeby byly kontakty na RNS-e

Opublikowano
czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???

Kontaktów niet

są kontakty,mam takowego w aucie:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

poszukaj na forum Czaki ostatnio miał bt wystawionego

Opublikowano
czeee wszystkim mam pytanie czy INTRFEJS BLUTOOTH o nr 8P0 862 335 H mozna kupic bedzie lista kontaktów itp. cena 299 czy to dobra cena???

Kontaktów niet

są kontakty,mam takowego w aucie:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/

poszukaj na forum Czaki ostatnio miał bt wystawionego

Pewnie zalezy od telefonu jaki sie ma ;)

Najlepiej kupic Q

Opublikowano

na sg3 i htc:wink: wszystko bangla

Opublikowano

Marcin już nie myśli trzeźwo bo się podnieca wypolerowaną furą:jerk::grin:

Opublikowano
Marcinku dlaczego na H niet , przeciez to modul HIGH wiec ......

bo ma Q na sell i paczy przyciąć :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.