Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turzol ja kruciec prosty nr. 14 podlaczylem od razu w przewod nr.17, olalem przejsciowke nr. 15 uwazam ze w tym przypadku to niepotrzebny wydatek. Oczywiscie kupilem 5-6opasek zaciskowych i tak poradzilem sobie z podlaczeniem wszystkiego :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wizjalokalna.pl

może znacie auto :whistling:

Opublikowano

Ciekawe czemu nie poczekali az dotrze do dziupli

Opublikowano

Bo mogl to byc Litwin :D oni kradna na potege auta u nas i w niemczech.

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Wandej przeczytaj PW :D

Opublikowano
Wizjalokalna.pl

może znacie auto :whistling:

Pisze że auto na niemieckich blachach :whistling:

tylko to może być tylko przykrywka te niemieckie blachy :whistling:

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Panowie gdzieś mi ucieka płyn od spryskiwaczy, jak otworze maskę nie widać gdzie czyli muszę zdjąć nadkole tak i będę wszystko wiedział ?

Opublikowano

Tak, wystarczy zdjac nadkole. U mnie kiedys uciekal plyn przy zlaczce pomiedzy zbiorniczkami, moze tam najpierw sprawdz. Moze byc obluzowane zlacze.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wandej ja to uj ale Ty to jesteś elegancki gość masz u siebie taką glebę że ja jebie:thumbup:

Wiesz że zostales nominowany do zrobienia kukurydzy z polykiem popcornu?:przebiegly:

Opublikowano

Ty za to możesz mi pento oyebać:thumbup:

Opublikowano

Spokoj koty nie drapać sie ;)

Opublikowano
Spokoj koty nie drapać sie ;)

Co Ty Marcin my z Wladim:friends:

Opublikowano

oszukisto skrzynki wyczyść :wink:

Opublikowano
oszukisto skrzynki wyczyść :wink:

Kurfa tak mnie tłuką wszyscy zamówieniami że nie nadążam:decayed: Jak swoją działalność otworze będzie piknie:wink:

Opublikowano
Tak, wystarczy zdjac nadkole. U mnie kiedys uciekal plyn przy zlaczce pomiedzy zbiorniczkami, moze tam najpierw sprawdz. Moze byc obluzowane zlacze.

mi spierdziela dopiero jak załączę spryski :facepalm: denerwują mnie te węzyki plastikowe co pękaja co chwile, macie jakies rozwiązanie na nie ? jakis zestaw naprawczy czy co ? kupić nowe ?

Opublikowano

może Ci nawalać z korpusu pompki, skoro leci dopiero jak włączysz, silniczek zaczyna za***rdalać i wypycha gdzieś obudową - targaj to na zewnątrz i patrz co tam się dzieje.

Opublikowano

jutro wytargam to nadkole i zobaczę co i jak :wink:

Opublikowano
Spokoj koty nie drapać sie ;)

Co Ty Marcin my z Wladim:friends:

:decayed: kiedy pijemy brudzia:grin::drinks:
Opublikowano
Spokoj koty nie drapać sie ;)

Co Ty Marcin my z Wladim:friends:

:decayed: kiedy pijemy brudzia:grin::drinks:

Haha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.