Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pany czy uszkodzony czujnik cieczy chlodzcej w AWX-ie moze powodowac to , ze nie mozna uruchomic auta a raczej uruchomic tylko na 3 - 4 sekuny po czym gasnie ?

Kur.... juz mam dosc :facepalm: auto dalej nie odpala po awarii dzwigni popychajacej pomopwtrysk. Wsio wymienione , rozrzad na nowo ustawiony , pompki rownierz a silnika dalej nie mozna uruchomic na stale. Zadnych bledow w sterownikach nie ma.

Pytam o czujnik gdyz wiem , ze byl uszkodzony bo mimo nowego termostatu z ASO po jakims czasie od wymiany termostatu wskazowka od temp. cieczy zaczela opadac dlatego obstawiam , ze to czujnik padl ale jeszcze dzisiaj probowalem odpalic auto i przed proba odpalenia podlaczylem inny nowy czujnik ale jakas podrobke z Ebaya i odziwo auto odpalilo od pierwszego strzala ale mimo iz silnik pracowal to nie bylo zadnej reakcji na wciskanie pedalu gazu. Po zgaszeniu juz mi sie nie udalo ponownie uruchomic silnika.

Koledzy szanowni , ktorys z Was wie moze co to mzoe byc za dranstwo , ze silnik nie chce pracowac dluzej jak kilka sekund ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czujnik cieczy nie ma raczej nic z tym wspólnego, on tylko podaje do licznika jaka jest temperatura wody :whistling: jak jest walnięty to temperatura stoi w miejscu ale normalnie auto odpala, chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik cieczy nie ma raczej nic z tym wspólnego, on tylko podaje do licznika jaka jest temperatura wody :whistling: jak jest walnięty to temperatura stoi w miejscu ale normalnie auto odpala, chodzi.

Kuzwa no to co to moze byc ? Wspominam o tym czujniku bo poczytalem troche na forum o problemach z odpalaniem i bylo kilka postow ale o silnikach benzynowych gdzie byly duze problemy z odpaleniem silnika czasem az do kompletnego wyczerpania aku i dopiero wymiana tego czunika pomogla i silniczek zaskakiwal za peirwszym razem. Sprawdzalem kilka razy VAG-iem i zadnych bledow w sterownikach nie ma , ktos mi podpowiadal , ze moze czujnik walu korbowego lub walka rozrzadu jest uszkodzony dlatego rozlancza silnik ale zdnego bledu w sterowniku nie ma :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Kur... dzisiaj normalnie odpalil i chodzil do poki go nie zgasilem aby zobaczyc czy ponownie odpali tyle , ze zadnej reakcji na pedal gazu nie bylo i po zgaszeniu znow lipa jak .uj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello kukurydziane chlopaki :D jeden leszek na dobranoc byl na dobry sen a tu dzis kwas, pewnie to bylo piwko na export :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki pytanie mam, jestem przed wymiana rozrzadu, jak powymieniam sobie filtry i olej przed odstawieniem autka do warsztatu na zmiane rozrzadu to chyba nie bedzie kolidowalo? I pytanie nr zwei: jezeli nawet bedzie pomysl/potrzeba otworzyc pokrywe zaworow aby sprawdzic napinacz i lancuszek i ewentualnie zmienic uszczelke (troszke poci sie) to chyba nie koliduje z ta wymiana oleju? Niechcialbym zmarnowac nowego oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj trachneło fotę miałem gdzieś 90 na 140, no nic...

Pierwszy raz się natknąłem na skurwisynów z fotoradarem na kołach, Mondeo z głowicą radaru w grillu, zrobili mi fotę jadąc z naprzeciwka, trzeba się coraz bardziej pilnować... :decayed:

jak jesteś blisko limitu to się odezwij jak Ci druczek przyjdzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lec lepiej na jednorazowy kurs zabul i z bij sobie 5punkciszy z rachunku bedzie bezpieczniej, bo jak przy nastepnej okazji wyrwie sie punkty i bedzie dawalo 24 i wiecej to d*pa chocbys mandatu odmowil na miejscu, bo liczy sie i tak od daty popelnienia wykroczenia i prawko moze poleciec i ponowny kurs jak dla nowego kierowcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lec lepiej na jednorazowy kurs zabul i z bij sobie 5punkciszy z rachunku bedzie bezpieczniej, bo jak przy nastepnej okazji wyrwie sie punkty i bedzie dawalo 24 i wiecej to d*pa chocbys mandatu odmowil na miejscu, bo liczy sie i tak od daty popelnienia wykroczenia i prawko moze poleciec i ponowny kurs jak dla nowego kierowcy :D

u mnie masz bez punktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...ciekawe :D...u innych niestety z punkciszami :)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

dzis na kursie.....nuda bo sama teoria juto dopiero cos praktycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pany czy uszkodzony czujnik cieczy chlodzcej w AWX-ie moze powodowac to , ze nie mozna uruchomic auta a raczej uruchomic tylko na 3 - 4 sekuny po czym gasnie ?

Kur.... juz mam dosc :facepalm: auto dalej nie odpala po awarii dzwigni popychajacej pomopwtrysk. Wsio wymienione , rozrzad na nowo ustawiony , pompki rownierz a silnika dalej nie mozna uruchomic na stale. Zadnych bledow w sterownikach nie ma.

Pytam o czujnik gdyz wiem , ze byl uszkodzony bo mimo nowego termostatu z ASO po jakims czasie od wymiany termostatu wskazowka od temp. cieczy zaczela opadac dlatego obstawiam , ze to czujnik padl ale jeszcze dzisiaj probowalem odpalic auto i przed proba odpalenia podlaczylem inny nowy czujnik ale jakas podrobke z Ebaya i odziwo auto odpalilo od pierwszego strzala ale mimo iz silnik pracowal to nie bylo zadnej reakcji na wciskanie pedalu gazu. Po zgaszeniu juz mi sie nie udalo ponownie uruchomic silnika.

Koledzy szanowni , ktorys z Was wie moze co to mzoe byc za dranstwo , ze silnik nie chce pracowac dluzej jak kilka sekund ????

nie ma jakiś błędów na silniku oprócz czujnika? Czujnik może powodować nie równą prace, ale raczej nie gaśnięcie auta. Może IMMO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...